EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Faja121
#1775641
Witam, dziś po przepaleniu się grzałki po 4 dniach w clearo v3 kupiłem gorngrzałkowy volish v3 classic 1.8 Ohm, po przykręceniu do baterii (prawdopodobnie P1) nalałem olejku, troszkę mi kapło do grzałki więc dokładnie wyczyściłem, zalałem jeszcze raz, zgodnie z zaleceniem producenta poczekałem 5 minut i zacząłem ciągnąć. Problem w tym, że w ogóle nie czuć olejku, po poobracaniu epapierosem tak żeby olejek dotarł do tej jakby waty nadal czuć sam smak palonej waty a sam olejek praktycznie nie sięga do waty. Co mam zrobić by olejek docierał do grzałki i czuć było smak a nie spaleniznę? Dodam tylko, że jestem kompletnie w tym zielony a grzałkę górną posiadam pierwszy raz w życiu.
Awatar użytkownika
By bofh
#1775650
A ja już wieki tego nie używałem, ko konstrukcja zabytkowa mocno z wiekiem liczonym w latach. Żeby ono używać trzeba przed każdym zaciągnięciem zrobić tzw klepsydrę, czyli odwrócić ustnikiem do dołu i do góry. Daaawno temu to był rewolucyjny sprzęt :roll: Był ;)
Awatar użytkownika
By jackas50
#1775656
Przed użyciem tak samo jak w nowszych sprzętach zakraplało się grzałkę i knoty,po zalaniu pociągnąć kilka razy bez wciśnięcia przycisku.Tylko,że jak grzałka JUŻ złapała "bobra",to do wymiany.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.