EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MateuszMirgos
#1842223
Witam, jest to moje pierwsze pytanie na tym forum, mianowicie. Kupiłem RX-a 200s, i akumulatory efest 2100mah 30a. Jednak miałem problem z ich włożeniem i po mękach udało mi się. Lecz gdy chciałem je wyjąć ponieważ źle pasowały było to bardzo trudne. Spróbowałem więc od strony plusa za pomocą noża, po czym zauważyłem iskrę. Moje pytanie to czy te iskry oznaczały problem z boxem czy z baterią. I czy jest szansa że RX będzie działał? :cry:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1842227
Zrobiłeś spięcie co raczej mądre z tym nożem niebyło. Box powinien działać ( jak spięcie było krótkie ). Kup porządne akusy ( nie Efesty ). Samsungi, Sony lub LG.
By MateuszMirgos
#1842229
Wielkie dzięki za odpowiedź, wiem że do najdmądrzejszych ta akcja z nożem nie należała, a to spięcie trwało może z sekunde, bo raz tylko iskry poszły.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1842231
MateuszMirgos pisze:Witam, jest to moje pierwsze pytanie na tym forum, mianowicie. Kupiłem RX-a 200s, i akumulatory efest 2100mah 30a. Jednak miałem problem z ich włożeniem i po mękach udało mi się. Lecz gdy chciałem je wyjąć ponieważ źle pasowały było to bardzo trudne. Spróbowałem więc od strony plusa za pomocą noża, po czym zauważyłem iskrę. Moje pytanie to czy te iskry oznaczały problem z boxem czy z baterią. I czy jest szansa że RX będzie działał? :cry:




Nie używane. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By d1roman
#1842238
MateuszMirgos pisze:Były nie używane, aż do tej akcji xd


Jak dobrze, że nie masz dostępu do "Bazarku". :D
By Krasnal45
#1842239
.... i długo jeszcze miał nie będzie. Zresztą...... po efesty kolejek nie ma :mrgreen:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1842245
MateuszMirgos pisze:Ta akcja przytrafiła mi się PO napisaniu tego ogłoszenia.


Ale teraz na pewno zmienisz treść tej oferty, choćby po to, by mieć czyste sumienie i szacunek do samego siebie. Prawda? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1842260
Krasnal45 pisze:Idę po pocorn :mrgreen:

Weź całą paletę :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1842266
MateuszMirgos pisze:Dobra, mam jeszcze jedno pytanie, spróbować włożyć te akumulatory?


Tylko teraz weź grubszy nóż, do wyciągania :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1842268
Było kupować z PCB? Zdejmij koszulkę i zdemontuj pcb. Jednak tego nie rób, bo tak i już. Ale wiedz że masz.
Awatar użytkownika
By Timi
#1842269
PucH2 pisze:Było kupować z PCB? Zdejmij koszulkę i zdemontuj pcb. Jednak tego nie rób, bo tak i już. Ale wiedz że masz.

Potem będzie koszulkę ochronną z papieru robił?
Awatar użytkownika
By Pesio
#1842322
Z wyborczej .

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.