EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By bacixon
#1850262
Siema!
Jest problem, chcialem sobie zaktualizować ww. epapierosa, robiłem wszystko zgodnie z instrukcją, ale i tak coś nie śmiga :/ chodzi o to, że jak juz w programie klikne 'update' to po chwili pokazuje sie 'device unplugged' czy coś takiego, epapierosa nie da sie wlaczyc, ogólnie nie wiem o co chodzi. Może ktoś pomóc ? :cry:
EDIT1.
Aktualizacja z v1.5 do v1.6
By darkpassenger
#1898621
RÓWNIEŻ POSIADAM TEN MODEL I CHCIAŁBYM ZROBIĆ AKTUALIZACJE DO VER. 1.6 , jednak mój komputer wersja win10 nie widzi urządzenia
jesli mógłby ktoś podrzucić instrukcje jak to wykonać poprawnie byłbym wdzięczny .
By Pszemek6669
#1913631
Instrukcja dla tego urządzenia to jedno wielkie g**no. Oto co powinieneś zrobić:
-Otwórz klapkę z bateriami i częściowo je wysuń żeby nie stykały się z terminalami w środku urządzenia.
-Podłącz urządzenie do komputera kablem USB (Najlepiej do wtyku USB 3.0).
-Kiedy w twoje urządzenie zostanie wykryte w programie po przytrzymaniu "spustu" (tego czym zaczynasz proces podgrzewania), włóż baterie z powrotem do urządzenia i zamknij klapkę.
-Wybierz plik z firmwarem 1.6, odznacz dwa kwadraciki blisko dołu okna programu, naciśnij update, poczekaj aż się zaktualizuje, naciśnij verify i zaczekaj aż skończy się proces weryfikacji.
-Odłącz urządzenie
-Wyjmij baterie i włóż z powrotem
-Urządzenie powinno działać poprawnie :)

Życzę powodzenia i w razie jakichś innych pytań można pisać na tego maila: plaszczyk429@interia.pl
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.