EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Ipomek
#1846942
Mam ładowarkę z trustfire dwu kanalowa 3V/3.6V . Po ładowaniu na 3V dwóch akusów nagle przestały one działać a moj budżet nie pozwala mi kupić nowej dobrej ładowarki. Ladowalem wczesniej na 3.6 i nie bylo problemu, dodadkowo pomimo naładowania na 3V ciagle pokazuje że jest nie naładowane kiedy ustawiam 3.6V(strasznie sie grzeje). Prosze o pomoc , juz nie mam pomysłu co V ozna z tym jeszcze zrobic
Awatar użytkownika
By PucH2
#1846943
Co ty wiesz o ładowaniu?
Awatar użytkownika
By Timi
#1846944
Ipomek pisze: juz nie mam pomysłu co V ozna z tym jeszcze zrobic

Najlepiej odrobinę się dokształcić, zacząć w końcu myśleć (dbając o bezpieczeństwo własne i otoczenia) oraz bezapelacyjnie przestać kombinować, szczególnie tak głupio.
By Krasnal45
#1846946
Ipomek pisze:Mam ładowarkę z trustfire dwu kanalowa 3V/3.6V . Po ładowaniu na 3V dwóch akusów nagle przestały one działać a moj budżet nie pozwala mi kupić nowej dobrej ładowarki. Ladowalem wczesniej na 3.6 i nie bylo problemu, dodadkowo pomimo naładowania na 3V ciagle pokazuje że jest nie naładowane kiedy ustawiam 3.6V(strasznie sie grzeje). Prosze o pomoc , juz nie mam pomysłu co V ozna z tym jeszcze zrobic

Akumulatory Li-Ion ładujemy specjalnie do tego przeznaczoną ładowarką do napięcia 4.2V. 3V to ogniwo prawie całkowicie rozładowane.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.