EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Samachet
#1840406
Witam serdecznie, posiadam Vaporesso Target VTC 75w i mam problem, podłączając ładowarkę odrazu wyświetla się stan (np.2%) i sekundę po tym odrazu wyświetla się 100%, nie mogę jej palić nawet wtedy kiedy jest podłączona. Zamieniłem akus na nowy (taki sam tylko że nowy) i dalej jest ten sam problem. Parę dni temu przypadkowo przejechałem po fajce samochodem no i w sumie tylko szybka w niej pękła być może wtedy coś się z nią stało, ktoś ma jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
By Timi
#1840418
Po prostu naładuj akumulator i zobacz jak box na niego zareaguje.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840452
Samachet pisze:W sensie że naładować go osobno, jak to zrobić?


Naładuj aku w ładowarce zewnętrznej.
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1840767
Samachet pisze:Witam serdecznie, posiadam Vaporesso Target VTC 75w i mam problem, podłączając ładowarkę odrazu wyświetla się stan (np.2%) i sekundę po tym odrazu wyświetla się 100%, nie mogę jej palić nawet wtedy kiedy jest podłączona. Zamieniłem akus na nowy (taki sam tylko że nowy) i dalej jest ten sam problem. Parę dni temu przypadkowo przejechałem po fajce samochodem no i w sumie tylko szybka w niej pękła być może wtedy coś się z nią stało, ktoś ma jakieś pomysły?


Typowy problem tego modelu.
Pocieszę Cię, że to nie wina przypadkowego przejechania samochodem.
Mój egzemplarz przestał ładować i miał takie same objawy po 3 dniach użytkowania.
Z tego co czytałem nie tylko u mnie i u Ciebie wystąpił taki problem.
Zostaje jak koledzy i koleżanki wcześniej pisali zewnętrzna ładowarka.

Pozdrawiam. :beer:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.