EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kara
#1526114
Cześć

Dziś vapując sobie normalnie dla relaksu mojego evica vt nagle zgasł Zero odznak życia jak by umarł jak by ktoś mu zabrał serce . Panowie lub Panie wiecie co się stało dodam że podłączałem do ładowania i tak samo zero odznak życia ;( . Piepszony evic ;/// . Może komuś też tak się stało Prosze o pomoc co mam robic ;( !! *SPAM* *SPAM* *SPAM*
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1526121
Witam
Reklamuj w sklepie w którym kupowałeś [*].
Pozdrawiam
BadBoy
Awatar użytkownika
By domekrap
#1526166
Kara pisze:Tak na marginesie przeczytałeś mój post chodzi o VT anie VTC


To inaczej, czy ta zabawka ma pięcioklik? Skoro jak piszesz działało i zgasło to może nic strasznego
By Kara
#1526169
domekrap pisze:
Kara pisze:Tak na marginesie przeczytałeś mój post chodzi o VT anie VTC


To inaczej, czy ta zabawka ma pięcioklik? Skoro jak piszesz działało i zgasło to może nic strasznego


Taa ma pięcioklilk , chłopie bawiłem sie przy nim z 3 godziny kilkalem po parenascie razy w prawo w lewo pokretlem nic zero odznak od 8 siedzi pod ladowaniem do teraz 0 odznak . Chyba te pier****** akumulatory seryjne wygasły ;/
Awatar użytkownika
By domekrap
#1526174
Więc jeżeli na gwarancji to chyba pozostała jedynie reklamacja do sklepu
By Kara
#1526183
domekrap pisze:Więc jeżeli na gwarancji to chyba pozostała jedynie reklamacja do sklepu


Słuchaj 1 pytanie jeszcze zamawiałem z peleonu orientujesz się jak oni rozpatrują reklamację ? Chodzi mi o szybkość i czy nie robią żadnych zastrzeżeń w wymianie sprzętu
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.