EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Baryua
Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych :hat_low:
Nie wiedziałem gdzie umieścić temat, więc Hydepark wydał mi się najbardziej odpowiedni.
Mam ogromną prośbę do życzliwych chmurzących z Kielc, a mianowicie - czy któreś z Was mogłoby pożyczyć choćby egona i trochę liquidu góra do niedzieli? Utknąłem na Grunwaldzkiej w wojewódzkim zespolonym, a z roztargnienia zapomniałem mojego sprzętu. Nie ukrywam, że to desperacka prośba, gdyż nawet łazienkowy dym papierosowy przestał mi cuchnąć :-? Oczywiście wynagrodzę w miarę możliwości uszczerbek w żywotności baterii, grzałki, zużyty liquid i poświęcony czas ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
Byłbyś w Gdańsku się leczył to bym podrzucił bez szmerania, w dodatku zestaw z twojej stopki. Daj znać czy ziomki stanęły na postawionej wysokości zadania.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
No a ktoś z rodziny, nie może Ci podrzucić Twojego sprzętu??......... No dobra, nie wnikam *BLUSH*
Wprawdzie mam bliżej niż PuchowyPrezes, no ale........ nie wybieram się w najbliższym czasie do scyzorykowa 8)
Awatar użytkownika
By Baryua
Problem w tym, że najbliższy rodzinny termin, w dodatku nie do końca pewny, to sobota wieczór :-? Póki co cisza.
Jak na razie jadę na czarnych HALLS'ach - chmurka zerowa, ale mocny wdech przy wytężonej wyobraźni przypomina mi mój niegdysiejszy samogon na TPA Natural Menthol solo :D
Awatar użytkownika
By Baryua
Dzięki, Jokerek7 już skontaktował się ze mną telefonicznie i jesteśmy umówieni.

EDIT: Jokerek7 poratował połamańca wszelkim niezbędnym sprzętem i akcesoriami. Raz jeszcze - dziękuję za wszystko *THX*
Awatar użytkownika
By PucH2
Miło się taki wątek czyta, nie to co inne. Szybko zdrowiej.
Awatar użytkownika
By Baryua
Czuję się trochę jak inż. Karwowski przy odwiedzinach ministra *BLUSH* @DorotaM *THX*
@Jokerek7 Pani sprzątająca nie skojarzyła, że to artykuły pierwszej potrzeby :-D
Awatar użytkownika
By kho
Baryua pisze:Czuję się trochę jak inż. Karwowski przy odwiedzinach ministra *BLUSH* @DorotaM *THX*
@Jokerek7 Pani sprzątająca nie skojarzyła, że to artykuły pierwszej potrzeby :-D

To, proszę pana, się nadaje do prasy! ;)

Witam planuje zakup dwóch e papierosów dla mnie i […]

Ijust 3 pro

Witam mam taki problem, kupiłam sobie tego e papie[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Powitanko

Hej cześć witam! Każdego jak i wszystkich tu zebra[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.