EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By upcam
Szanowni Forumowicze oraz Forumowiczki

Zwracam się do Was z prośbą, gdyż zbliża się okres rozliczania podatków.

Mamy chorą córeczkę. Kiedy miała pół roku zaczęły się jej problemy zdrowotne. Nagle dostała ataków padaczki. Po prawie miesięcznej walce lekarzy z napadami udało się całkowicie powstrzymać ataki. Jednak spowodowały one znaczne opóźnienie w rozwoju. W między czasie zaczęły wychodzić na jaw wady w budowie kory mózgowej.
Nasza córcia ma już prawie 2.5 roku i jak do tej pory nie siedzi samodzielnie, nie chodzi i nie mówi.
W tym czasie odwiedziliśmy wszystkie istotne szpitale i kliniki. Jak do tej pory nie mamy jednoznacznej diagnozy a lekarze rozkładają ręce.
Jedyną nadzieją dla naszej córci jest intensywna rehabilitacja która jest bardzo kosztowna. To o czym marzymy z żoną to co najmniej raz na dwa miesiące pojechać z nią turnus. Jednak koszty takich turnusów to od 5tys do 7,5 tys. Do tego dochodzą koszty codziennych zajęć z rehabilitantami.

Dlatego zgłosiliśmy się do fundacji. Iga otrzymała też własne konto na które możemy zbierać fundusze, które potem zostaną przeznaczone na jej rehabilitację.

Dlatego właśnie zwracam się do Was z prośbą o przekazanie 1% z podatku na konto naszej córci w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Na stronie, http://www.igunia.pl
którą stworzyłem z myślą o naszej córci są wszystkie informacje na temat jak można ten jeden procent podatku przekazać.
Można sobie też zobaczyć naszą piękną córeczkę, która jest bardzo dzielną dziewczynką.

Znajdują się też tam apele, które można wydrukować i przekazać znajomym

Za każdy przekazany jeden procencik dziękujemy z całego serca.

Bartek
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, 11:06 przez upcam, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By upcam
Uległy zmianom (na szczęście delikatnym) zasady odpisywania 1% podatku.

Zaktualizowane apele znajdują się na stronie.

Pozdrawiamy
Bartek oraz Igusia
Awatar użytkownika
By el Petto
Uuuu, ten dramatyczny głos zawieruszył się gdzieś w czeluściach forum!
Prośba do Admina: może dałoby radę 'powiesić to na tablicy ogłoszeń'?

upcam pisze:Szanowni Forumowicze oraz Forumowiczki

Zwracam się do Was z prośbą, gdyż zbliża się okres rozliczania podatków.

Mamy chorą córeczkę. Kiedy miała pół roku zaczęły się jej problemy zdrowotne. Nagle dostała ataków padaczki. Po prawie miesięcznej walce lekarzy z napadami udało się całkowicie powstrzymać ataki. Jednak spowodowały one znaczne opóźnienie w rozwoju. W między czasie zaczęły wychodzić na jaw wady w budowie kory mózgowej.
Nasza córcia ma już prawie 2.5 roku i jak do tej pory nie siedzi samodzielnie, nie chodzi i nie mówi.
W tym czasie odwiedziliśmy wszystkie istotne szpitale i kliniki. Jak do tej pory nie mamy jednoznacznej diagnozy a lekarze rozkładają ręce.
Jedyną nadzieją dla naszej córci jest intensywna rehabilitacja która jest bardzo kosztowna. To o czym marzymy z żoną to co najmniej raz na dwa miesiące pojechać z nią turnus. Jednak koszty takich turnusów to od 5tys do 7,5 tys. Do tego dochodzą koszty codziennych zajęć z rehabilitantami.

Dlatego zgłosiliśmy się do fundacji. Iga otrzymała też własne konto na które możemy zbierać fundusze, które potem zostaną przeznaczone na jej rehabilitację.

Dlatego właśnie zwracam się do Was z prośbą o przekazanie 1% z podatku na konto naszej córci w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Na stronie, http://www.igunia.pl
którą stworzyłem z myślą o naszej córci są wszystkie informacje na temat jak można ten jeden procent podatku przekazać.
Można sobie też zobaczyć naszą piękną córeczkę, która jest bardzo dzielną dziewczynką.

Znajdują się też tam apele, które można wydrukować i przekazać znajomym

Za każdy przekazany jeden procencik dziękujemy z całego serca.

Bartek

Bardzo współczuję i życzę Waszej Rodzinie dużo sił, wytrwałości i zdrowia!
Awatar użytkownika
By archi
Koleżanki i koledzy - nie dopuśćmy aby ten post zniknął pośród innych postów!!!!
Sam jestem ojcem 2-ki synków i dla nich zrobiłbym wszystko...

Pomóżmy naszemu koledze!

Ja właśnie zabrałem się za wypełnianie mojego PITa i przekazuję 1% dla Igi....

Przekażcie ten 1% dla córki naszego kolegi!
To nic nie kosztuje!
!!

PS.
Może dostawcy e-papierosków którzy mają sklepy stacjonarne ustawią jakąś puszkę w swoich sklepach, gdzie będzie można wrzucić parę groszy??

Zdrówka dla małej!
Awatar użytkownika
By upcam
Witam,
dzięki za wszelką pomoc. Każdy grosik i każda złotówka wiele znaczy.
W zeszłym roku udało się nam nazbierać trochę funduszy na rehabilitację. Dwa tygodnie temu żona z Igą wróciły już z pierwszego w tym roku. Liczymy, że uda się w tym roku uzbierać nie mniej. Bardzo w to wierzymy, gdyż te pieniądze to jedyna szansa na rehabilitację naszej Igusi.
W tym roku dowiedzieliśmy się, że ze strony naszego państwa nie możemy liczyć na żadne dofinansowania. Limit już w zeszłym roku wykorzystaliśmy.

Do tego dochodzi coraz więcej nowych wydatków. Genetyk do którego chodzimy, twierdzi, że jest szansa na to byśmy się dowiedzieli co może być przyczyną jej problemów. Jednak te badania nie są finansowane przez NFZ, nie mamy na to na chwilę obecną żadnych szans.
Na rehabilitację, która teoretycznie się należy naszej córci, też nie za bardzo mamy co liczyć - większość dobrych rehabilitantów przeszła do prywatnych ośrodków gdzie za każdą godzinę zajęć trzeba płacić. Nic tylko usiąść i płakać. Ten 1% to cała nasza nadzieją.

Jeżeli szło by jakoś przypiąć temat na forum tak aby był dobrze widoczny byłbym niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam
Bartek

www.igunia.pl
Awatar użytkownika
By Achim
Ze strony Naszego państwa nie możemy liczyć na żadne dofinansowanie...nic tylko usiąść i płakać...Przykre to. Jestem ojcem synka, po urodzeniu chorował. Myślałem ,że zwariuje ,wyłem jak bóbr. Ciągłe odsyłanie od drzwi do drzwi ,brak kasy i narastająca bezsilność .Na szczęście zdrowie wróciło i jest ok . Iga też wróci do zdrowia i będzie dobrze ) .Trzymajcie się.
Awatar użytkownika
By upcam
Serdecznie witam

Bardzo miło czytać te wszystkie odpowiedzi w tym temacie. Dzięki Wam wiemy, że nie jesteśmy do końca sami z naszym problemem.
Już same dobre słowa z Waszej strony bardzo wiele dla nas znaczą.
Z dobrych wiadomości, to w przyszłym tygodniu wybieramy się z Igą na turnus rehabilitacyjny w Neuronie.
Udało nam się wreszcie trafić na naprawdę dobrego neurologa. Lekarka z powołania i dała nam niewielką szansę. Może uda nam się dowiedzieć co się dzieje z naszą córcią, bo najgorsze w tym wszystkim jest to, że do tej pory nikt nie jest w stanie określić co się przyczyniło, lub co powoduje uszkodzenia w mózgu.
Jeżeli by się to okazało chorobą metaboliczną, to jest promyk nadziei, gdyż niektóre z tych chorób można leczyć.

Jeszcze raz wam dziękujemy i jeszcze raz prosimy o pamięć o naszej córci.

Co do aukcji, które zostały zorganizowane dla naszej córci. Serdecznie dziękujemy organizatorom/fundatorom jak i wszystkim osobom biorącym udział.

Ciepło pozdrawiam Was wszystkich
Bartek
Awatar użytkownika
By BeZZe
Wszystko będzie dobrze. Musicie przetrwać te trudne chwile. Powiedziałem o tej akcji rodzicom i oni też dorzucą 1%.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By upcam
Szanowni Koledzy i Koleżanki.

Przepraszam, że nie odpowiadam często. Jednak nasza córcia jest dzieckiem bardzo wymagającym :). Nie wiele czasu pozostawia dla siebie (czyli rodzicom).
Bardzo dziękuję za słowa wsparcia oraz za procenciki. Jedno jak i drugie jest dla nas bardzo istotne.

Zapraszam do odwiedzania naszego blogu. Do dzisiaj 19.01.2012 jest też konkurs na blog roku, wszystkie szczegóły są tutaj:
http://igunia.pl/archives/1008

Więc jak by ktoś zagłosował to serdecznie dziękujemy.

Trochę już minęło, ale z całego serca wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego w nowym roku oraz zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

Jeżeli ktoś prowadzi własne strony bardzo bym też prosił o opublikowanie banerka wraz z odnośnikiem do naszej strony. Proszę bo ciągle największym naszym problemem jest ilość odwiedzin na naszym blogu.
Jutro postaram się przygotować kilka banerków do umieszczania na stronach. Pojawią się na naszym blogu.

Muszę też pochwalić e-papierosy-forum.pl bo jest w czołówce w ilości przekierowanych odwiedzin.

Jeszcze raz zapraszam do odwiedzin i ewentualnych komentarzy na naszym blogu http://www.igunia.pl

Igusia, Mama i Tata :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By piehot
i ja się dołączę! i zbiorę kilku znajomków aby też przesłali troszkę podatku! musimy się wspierać, tolerować i pomagać ! przecież mamy tylko jedno życie, które w dodatku tak krótko trwa!
ps. córeczki są urocze ! pozdrawiam całą rodzinkę!
Awatar użytkownika
By upcam
Dzięki. Liczy się każdy grosik.
Tak na marginesie
Wow, ile to ja już nie palę analogów :)

Dziękujemy Wam, wiem że sporo osób z tego forum odwiedza nasz blog. Już ponad rok temu podpiąłem Google Analitics i to forum jest w czołówce :)
Awatar użytkownika
By mdeika
Świetny pomysł z tym blogiem. Zastanawia mnie tylko dlaczego piszecie posty jako wasza córka, trochę dziwnie to wygląda...

Macie mój 1%, życzę wszystkiego dobrego.
Drag nano

Od Listopada jestem właścicielem Draga nano. Użytk[…]

Asmodus Reborn 168W czy Dovpo Nickel ???

Witam .. Mam pytanie? Chcę kupić dobrego boxa , my[…]

Co musisz wiedzieć o koronawirusie Ministe[…]

Jaki atomizer?

Witam, na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem total[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.