EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By rotarski
Witam,
moja córka nie chodzi, praktycznie nie siedzi (obecnie "prawie" siedzi i nie dłużej niż godzinę, bo siedzenie sprawia jej ból), na pewno nigdy nie stanie na własnych nogach, natomiast pojawiła się szansa na to, że być może uda się ją posadzić na wózku inwalidzkim, co dałoby jej chociaż namiastkę samodzielności. Do tego niezbędne jest zlikwidowanie przykurczów (wyprostnych) w okolicach miednicy i kolan. Taką możliwość prawdopodobnie zapewni zabieg fibrotomii i późniejsza intensywna rehabilitacja. Fibrotomia to nowatorska metoda, zabiegi wykonywane są przez zespół lekarzy z Ukrainy, procedura ta jest kosztowna i oczywiście nie jest refundowana przez NFZ.
Do tej pory radziliśmy sobie sami, uznając że są osoby bardziej potrzebujące wsparcia ludzi dobrej woli, jednak teraz kiedy pojawiła się realna szansa na poprawę stanu Niny, uznaliśmy (nie bez oporów) że czas zwrócić się z prośbą o wsparcie.
Będziemy wdzięczni za najdrobniejszy gest.
Dziękuję serdecznie, pozdrawiam.

W uzupełnieniu podaję nr subkonta Niny:
Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł wpłaty: Królikowska, 3440

Ulotka informacyjna w PDF
Wizytówka Niny w Fundacji AVALON

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 23:30 przez rotarski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
Up.
Zachęcam wszystkich do wysłania smsa.
Dla nas to jak splunąć, a dla Nich to majątek.
Prawie 13000 ludzi podpisało petycję.
Wyobraźcie sobie, że chociaż 10% z tego wyśle smsa za 5 zeta - to już będzie jakaś sumka od nas.
Awatar użytkownika
By SqrK
Oczywiście pomagam!
Niestety dziś smutny dzień, chłopczyk o którym pisałem jakiś czas temu na forum, akcja karteczkowa o której pewnie nie jeden użytkownik forum pamięta.

Awatar użytkownika
By Vaneheim
Wsparcie poszło.
Sms wysłany.
Trzymam kciuki, że do tego co wyślemy resztę dołoży fundacja AVALON i uda się przeprowadzić rehabilitację z pozytywnym skutkiem.
SqrK pisze:Oczywiście pomagam!
Niestety dziś smutny dzień, chłopczyk o którym pisałem jakiś czas temu na forum, akcja karteczkowa o której pewnie nie jeden użytkownik forum pamięta.

SqrK To bardzo smutna wiadomość. Jeszcze niedawno wysyłałem do Kubusia kartkę. R.I.P.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
I my wysłaliśmy SMS z Panią kuuubicką , trzymamy kciuki za małą...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By marcinstp
Niestety 1% już obiecany, ale sms poszedł ;) Przelew w drodze ;)
Kolego @rotarski, życzę Tobie i całej Twojej Rodzinie wytrwałości oraz samych dobrych ludzi wokół Was. No i spełnienia marzeń tych małych i tych całkiem dużych. Trzymam kciuki ;)
5 grzalek spalonych w tydzien - pomocy!

Witam :) Palilem analogi od kilku lat i w koncu p[…]

Premixy Qumran od Liquider Polska

[obraz_800:2nr47gjb]https://vapestationpolska&[…]

Vape pen 22 nie czyta grzalki

Mam problem kupiłem nową grzałkę do vape pena 22, […]

Problem z vapepen 22

Siema, Od tygodnia mam taki problem z vapepen 22 i[…]