EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Mestido100
#1867802
Cześć,
Przetestowałem już trochę premixów i zastanawia mnie jedna kwestia. Czemu niektóre na tej samej grzałce mi się "palą", a inne mimo wyższych watów, się nie palą i mają większa chmurę ? Np premix maiart potrafi mi się lekko przypalić, a hashtag dalej się dobrze pali ? Wszystko testowane na 70/30. Czy może to być kwestia, że trzeba dać więcej bazy nikotynowej, żeby rozrzedzić ciecz ? Czy każdy producent ma inną gęstośc premixów ? Dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
By PucH2
#1867807
Wszystko zależy od dodatków. Czym lepsza firma tym płyn bardziej zadbany w czystości, ale i ubogi w smaku. Bez słodzików, sztucznych barwników, wody itd.
By Mestido100
#1867809
jakie firmy polecasz od siebie ? narazie hash tag sprawdzil mi się dosyć fajnie ,lecz nie uważam że najlepiej
Awatar użytkownika
By PucH2
#1867810
Nie polecam żadnej. Sam upichcisz sam będziesz miał złość do siebie jak coś zwalisz. W kupnych nie wiadomo nawet co dają, a mogą dawać wszystko, bo mogą. I to robią bezkarnie i skutecznie.
By Mestido100
#1867811
a cos do pichcenia, jaka baza jaki aromat ? (firma)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1867813
Tego masz multum na tym forum. Nie warto się powtarzać a wystarczy czytać. Sam wyłapiesz perełki i posty dla chwilowej sławy. Uwłaczałbym też ludziom którzy oddali serce byś i ty był zadowolony.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.