EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Jesus91
#1911078
Witam Wszystkich,

Jestem tu nowy, choć wapuję od wielu lat z przerwami na nieszczęsne analogi i właśnie z zamiłowania do połączenia papierosów z piwem wiecznie szukam rozwiązania problemu dopasowania odpowiedniego smaku premixu lub aromatu do smaku piwa. Wielu palących analogi potrzebuje odpowiedniego "przepalenia" goryczy piwnej i właśnie tego efektu kopa do alkoholu poszukuję. Próbowałem już kilku aromatów tytoniowych, przez chwilę sprawdzał się także Smooth Tabaco z #Taga, ale albo ciągnęło skarpetą albo było za słodko.

I tu pytanie do Was - jaki liquid najbardziej Wam podchodzi to smaku piwa? Może tutaj znajdę rozwiązanie mojego problemu :)
Awatar użytkownika
By Jesus91
#1911081
Słyszałem coś o Maiart, ale nigdy nie zagłębiałem się w ich produkty. Rzeczywiście to może być to, może gdybym dokupił osobny zestaw z jakimś MTL to spotęgowałoby to wrażenia, jeśli faktycznie ten Smokey jest aż tak "analogowy" :)

Dziękuję, wypróbuję ;)
By Baryua
#1911094
@Jesus91 MaiArtowe Smokey'e są niewątpliwie analogowe ;) Zaproponuję też Cubano TPA. Smakuje inaczej, bo cygarowo, ale ma wyraźny popiołkowy pazur.
Awatar użytkownika
By Jesus91
#1911099
A jak z zapachem w pomieszczeniu po takim wapowaniu? Wieszać siekierę? :p
By Baryua
#1911169
Po Cubano jest w porządku. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby zapach przeszkadzał nawet osobom postronnym. Czasem słyszałem, że "pachnie troszkę jak gorzka czekolada", ale nikomu to nie przeszkadzało.
Nie wiem jak postronne osoby odbierają zapach po Smokey'ach, ja po wapowaniu czułem zapach jakby lekko wędzarniczy. W temacie o testach Smokey'ów hardcorowe-tytki-by-maiart-czyli-robimy-to-razem-t134795.html kol. Nałóg Totalny wspomniał:
Nałóg Totalny pisze:Dla otoczenia zapach z obu próbek jest dość ciężki, lekko duszący. Nie wyczuwa się jednak maggi czy skarpet.
Co jest wbrew pozorom dość pozytywną opinią, gdyż nie występuje zapach przepoconych skarpet :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.