EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1860820
Lato się powoli kończy i czas przedstawić naszą ostatnią orzeźwiającą kompozycję aromatyczną dedykowaną na lato A.D. 2018 :drinkb

Premix "Cytryną z miętą"

Obrazek

Zapraszamy do skosztowania naszej orzeźwiającej kompozycji łączącej tropikalną nutę cytrusową z najlepszą polską miętą prosto z przydomowego ogródka. Zbilansowane połączenie soczystej, aromatycznej cytryny z orzeźwiającymi nutami świeżych listków przyniesie ukojenie w najbardziej upalne dni lata. Serdecznie polecamy tę nową odsłonę popularnego i lubianego aromatu.

http://maiart.pl/owocowe/306-premix-cyt ... mieta.html

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu MaiArt.pl, gdzie znajdziecie pełną ofertę premiksów MaiArt. W chwili obecnej to już 132 produkty :D

EDIT

Lato powoli się kończy, więc czas na wprowadzenie nowych kompozycji deserowych:

Premix "Coco cookie"

Obrazek

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej wyjątkowej kompozycji aromatycznej łączącej w sobie orzeźwienie świeżego orzecha kokosowego, słodycz nut deserowych oraz subtelną wytrawność specjalnie wyselekcjonowanych ziół. Cóż więcej można napisać o tym produkcie? Chyba tylko jedno... Smacznego ;)

http://maiart.pl/deserowe/310-premix-coco-cookie.html

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu MaiArt.pl, gdzie znajdziecie pełną ofertę premiksów MaiArt. W chwili obecnej to już 133 produkty :D

EDIT 2

Premix "Milkshake tutti-frutti"

Obrazek

Daj się unieść wyjątkowemu połączeniu aromatu świeżych, dojrzałych owoców prosto z przydomowego sadu otoczonych mleczno-śmietankową chmurką rozkoszy. Jeżeli lubisz maliny, truskawki, poziomki, ... to ten produkt w pełni zaspokoi Twoje wysublimowane gusta. Serdecznie zapraszamy :D

http://maiart.pl/deserowe/311-premix-mi ... rutti.html

134 i chyba zaprzestaniemy aktualizacji licznika premiksów, gdyż za szybko się to zmienia :D
By MaiArt
#1861888
Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej najnowszej kompozycji deserowej WZOROWANEJ na mitycznym BOBASIE(-ACH). Przedstawiany Państwu aromat NIE JEST KLONEM ŻADNEGO ISTNIEJĄCEGO PRODUKTU i stanowi naszą AUTORSKĄ KOMPOZYCJĘ stworzoną w oparciu o Państwa opisy i liczne sugestie zgłaszane w czasie jego tworzenia. Zbilansowane połączenie nut deserowych z wanilią, bananem, kokosem oraz cynamonem zostało subtelnie podkreślone nutami aromatyzowanego tytoniu fajkowego, co w konsekwencji pozwoliło na uzyskanie niesamowitych doznań smakowych. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, iż nasza wizja "świętego Graala" przypadnie Państwu do gustu... Smacznego ;)

Obrazek

http://maiart.pl/deserowe/312-premix-bobas.html

Przepraszam za duże litery w opisie, lecz w przypadku tego smaku chcemy uniknąć nieporozumień i dlatego bardzo wyraźnie akcentujemy najważniejsze cechy tego produktu.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1862563
Będzie dostępny aromat bobasa?
By MaiArt
#1863379
Wracają ciepłe dni, a wraz z nimi pojawiają się nasze ostatnie, orzeźwiające nowości :D

Premix 30/50 ml "Poziomka z miętą"

Obrazek

Poziomka... Królowa leśnej polany... Charakterystycznego aromatu tego pysznego owocu nie sposób pomylić z niczym innym. Zachęcamy do spróbowania tej wyjątkowej delicji połączonej z orzeźwiającymi nutami świeżych listków mięty prosto z przydomowego ogródka i delikatnie otulonej mroźnym powiewem mentolu. Serdecznie polecamy tę nową odsłonę popularnego i lubianego aromatu.

http://maiart.pl/owocowe/316-premix-poz ... mieta.html


Premix 30/50 ml "Frozen lemons"

Obrazek

Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszej kolejnej kompozycji aromatycznej stworzonej z myślą o miłośnikach chłodu. Rozkoszuj się wyjątkowym połączeniem słodkiej, orzeźwiającej cytryny połączonej z z przeszywającym na wskroś chłodem lodowych cukierków. Całość kompozycji wieńczy delikatna nuta świeżej mięty delikatnie wzmocniona mentolem. Hmmm... ;)

http://maiart.pl/owocowe/315-premix-frozen-lemons.html
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Akumulatory

Witam, mam dziwne aczkolwiek ważne pytanie odnośni[…]

Ładowanie smok'a priv v8

Witam. Kupiłem sobie Smok'a priv v8. Podczas gdy m[…]

VooPoo Vinci czy Smok RPM 40

Witam. Tak jak w tytule co polecacie, który pod/mo[…]

Witam. Zakupiłem ostatnio Profila i wickowałem już[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.