EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Tomeek
#1373496
Witam serdecznie.
Moja lepsza polowka prakycznie nie wapuje nic innego jak kingowy Mocny Buch.
Jako ze zrezygnowalismy z zakupow w tym sklepie potrzebna byla alternatywa wiec...

Aromat Atmos Lab Nutacco 5 %
Ethyl Maltol 1%
Acetyl Pyrazine 3 lub 4 kr.na 10 ml.

Zona mowi ze prawie jak mocny buch ale ten z samego poczatku jaki byl u Kinga.
Moze komus sie przyda *SMOKEKING*
Poszukuje jeszcze smaku starego Camela i Cappuccino(takie rozowe bylo) od Kinga tez z poczatkow .
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1373501
Tam marazm zupełny...chyba zaprzestali działalności gospodarczej....zaglądam tam co kilka dni, by sprawdzić, czy jest dostępny CZARNY MOCNY BUCH, ale ta firma odpuściła sobie nadskakiwanie dla kolejnych gości, uważam że "zamarła". a szkoda....
Awatar użytkownika
By jupiajo
#1389844
Tomeek pisze:
Poszukuje jeszcze smaku starego Camela i Cappuccino(takie rozowe bylo) od Kinga tez z początków .


Stare dobre Joye. Weź ten swój samogon i dodaj 10% lub wiecej Camel Blue Mist. Zapomniałem zamówić, a miałem zrobić taki eksperyment.
Awatar użytkownika
By vincent
#1390223
Tomeek pisze:
vincent pisze:@Thaniell - próbowałeś? :D

Mojej mieszanki czy pedzic Zywca w domu :D

Nieważne czyjego samogonu. Rozumiem że Kol. Thaniell nie próbował tylko wątpi w szlachetność mieszanki w porównaniu do Kingowego MB. :D . Bo gdyby spróbował to by się jasno w kwestii tak istotnej wypowiedział albo nie chce żeby ktoś kto to "ukręci" miał się za dobrze :lol: .
Więc tak... umerdałem sobie i dodałem jeszcze 2% DK Tobacco Base TPA. Mocny Buch to nie jest ale dla mnie jest bardzo smaczące. Bardzooo.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.