EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bogusz04
#1817052
Dzień dobry!
Otóż kilka dni temu zakupiłem e - papierosa Volish Alpha Mini. Pierwszy dzień wszystko było dobrze, dopóki w następnym dniu próbowałem uzupełnić liquid. Wydaje mi sie, ze wlewając, jakimś cudem trochę liquidu dostało sie na styki między baterią a atomizerem. Czytając instrukcje wywnioskowałem, że nastąpiło zwarcie (przed naciśnięciem guzika dioda mrugała pięć razy i e papieros się wyłączał), po czym po dyskusji z kolegą zauważyłem, ze e papieros po prostu nie jest naładowany. Wiec podłączyłem go do ładowarki, bardzo szybko się nagrzewał i po chwili w ogóle się nie lądował. Do tego tez bardzo szybko spaliła mi się grzałka, po czym wymieniłem na nowa w zestawie, która tez, wydaje mi się, szybko się spaliło ponieważ, mimo dużej ilości dymu nie czułem smaku, wręcz lekką spalenizne. Dzisiaj znów wymieniłem grzałkę, wlałem luquid, odczekałem godzine i znowu grzałka się spaliła. Wydaje mi się, ze jest to spowodowane baterią i prawdopodobnym zwarciem, chociaż bateria normalnie działa.
Czy ktoś z was miał podobny przypadek? Czy warto oddać e papierosa na gwarancje? Proszę o porady i z góry dziękuje.
Pozdrawiam,
Bogusz
By wiesia
#1828629
Czy dalej posiadasz to urzadzenie? ja z niego korzystałam do momentu wymiany drugiej grzałki, bardzo trudno było ten pierscien odkrecic... Gdy sie udało to...coś jest jakby bateria w tym akumulatorze i cos też jak bateria w tej górnej czesci. Nie włoże grzałki bo po wyjeciu spo pierscienia tej niby baterii nie mam miejsca na grzałke. napisz jak sobie radzisz .....
By Cuzan
#1828703
Witam mam pewien problem otóż moja dziewczyna wykapala j Just S i od tej pory podsuszylem go podpalil sie chwile po palilem i wyłączyłem go z chęcią popalenia go znowu ten nie włącza się. Czy to znaczy ze e pet jest tylko do kosza czy mozna cos z tym zrobic?
Dzięki za pomoc
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.