EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By misiojedzie
#1901853
Witam

Zdecydowałem się na zakup pierwszego RTA. Oczywiście sporo czytałem i oglądałem recenzji ale jak to zwykle bywa przy poszukiwaniach czegoś, im człowiek wiecej wie tym jest głupszy. Oczekuję fajnego smaku, prostoty obsługi oraz braku wycieków. Moje zasilanie to Tesla Punk 220. Parowniki które biorę pod uwagę:

Kylin M (mesh, górny AF)
Wotofo Profile (mesh, dolny AF)
Wotofo Serpent (niemesh, górny AF)
(Ewentualnie Zeus X...)

Doradzicie? Każdy z nich ma swoich zwolenników i przeciwników.

Pozdrawiam!
By Walerianek
#1901856
Kylin M - łatwy setup , brak wycieków , bdb. smak , fajna chmura
Wotofo Profile - trudniejszy setup który potrafi czasami sprowadzić powódź , przy dobrym ułożeniu bawełny odwdzięcza się bdb.smakiem i soczystą chmurką


Serpent przy tych 2 wypada słabo , Zeusa nie używałem ale jakoś mnie do niego nie ciągnie po poprzednikach

osobiście mogę polecić Ci jeszcze Intake - łatwy setup , brak wycieków i smak na wysokim poziomie , nieco mniejszy cug niż w/w
By Grabski
#1906644
Jak mówił kolega parę postów wyżej Kylin M dobrze oddaje smak , jest przyjemny i łatwo układa się bawełnę , Wotofo sam użytkuje i dla mnie ma sporą przewagę względem smaku w stosunku do Kylina M . Dużo ciężej się układa i potrafi się spocić otworami Airflowa ale jak spaprasz układanie bawełny (kwestia wprawy).Obrazek

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Grabski
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.