EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By miszeq
#1310645
Witam,

Poszukuje najbardziej intensywnych słodkich aromatów / koncentratów owocowych -

Obecnie wapuje na bazie INAWERA VPG Plus / VPG Power Smoke oraz aromatach :

1. Inawera aromat brzoskiwnia - dość wyraźny posmak choć troszkę mdły
2. Inawera aromat winogrono - bardzo dobrze oddaje smak
3. Atmos Lab's - Morela - przyjemny aromat jednak smak dość słaby przy różnych mieszankach.
4. Atmos Lab's - Figue - bardzo intensywny smak - uważam, że lepszy jako dodatek.
5. Atmos Lab's - Truskawka - słabo wyczuwalny , mało słodki
6. Atmos Lab's - Manga - wyczuwalny smak jednak przy większym stężeniu czuć chemią a przy małym jest za słaby

Poszukuje bardziej intensywnych smaków owocowych zależy mi na słodkich smakach.
Niestety nie mogę dostać aromatów od TW chciałem bardzo spróbować.
By puyol
#1310707
Intensywne owocowe smaki, jakie mogę polecić:
1. Śliwka od RM1
2. Truskawka od TPA
3. Arbuz od TPA lub Inawery

Jeśli chodzi o Mango od Atmos Lab - też mam i stosuję 8-10 kropel na 10ml i moim zdaniem wtedy stężenie jest dobre, ale aromat ogólnie bez rewelacji.
Awatar użytkownika
By Szymon1988
#1311207
Dołączę się do pytania, z jakich jeszcze firm polecilibyście aromat truskawka, sprawdzony, słodki lekko kwaśny nie chemiczny. Wapuję teraz liquid o smaku truskawki z truvape, jest rewelacyjny, ale 16 zł za 10 ml to stanowczo za drogo.
By nosferatku
#1380903
miszeq pisze:Witam,

Poszukuje najbardziej intensywnych słodkich aromatów / koncentratów owocowych -

Obecnie wapuje na bazie INAWERA VPG Plus / VPG Power Smoke oraz aromatach :

1. Inawera aromat brzoskiwnia - dość wyraźny posmak choć troszkę mdły
2. Inawera aromat winogrono - bardzo dobrze oddaje smak
3. Atmos Lab's - Morela - przyjemny aromat jednak smak dość słaby przy różnych mieszankach.
4. Atmos Lab's - Figue - bardzo intensywny smak - uważam, że lepszy jako dodatek.
5. Atmos Lab's - Truskawka - słabo wyczuwalny , mało słodki
6. Atmos Lab's - Manga - wyczuwalny smak jednak przy większym stężeniu czuć chemią a przy małym jest za słaby

Poszukuje bardziej intensywnych smaków owocowych zależy mi na słodkich smakach.
Niestety nie mogę dostać aromatów od TW chciałem bardzo spróbować.



Jeżeli chodzi o słodkie, owocowe aromaty, mam trzy od Capella flavors i wszystkie są naprawdę świetne: Sweet Lychee, Raspberry, Harvest Berry. Bardzo słodkie i aromatyczne, ale nie mdłe. Dość wydajne. Myślę, że capella trzyma poziom i będę próbować ich owocówki dalej.

Bardzo dobry jest też ananas inawery. To jedyny aromat, którego czasem używam solo, bez mieszania z innymi. Bardzo szybko nadaje się do palenia i ma aromat świeżego, dojrzałego ananasa, jest słodki i orzeźwiający.

Z TPA ze słodkich owocówek mam Coconut Extra i Passion Fruit. O ile kokosowy aromat jest bardzo słodki i w miarę mało mulący, to z Passion Fruit już nie jest tak kolorowo - nadaje się do mieszanek, ale nie nadaje się dla niecierpliwych - żeby mieć z jego udziałem dobry liquid, trzeba dać mu sporo czasu na leżakowanie, a przy tworzeniu liquidu dobrze wyczuć proporcje.Mój pierwszy liquid z nim był koszmarny.

Na bazie VPG+ owocówki udają się przyzwoicie, na Power Smoke już mniej. Żeby regulować poziom słodkości lepiej zaopatrz się w bazę bez dodatków i kup osobno etylomaltol. Dobrym dodatkiem do owocowych aromatów są też minimalne ilości kwasu jabłkowego (TPA Sour chociażby).
By empet
#1415782
Ja mogę polecić Malinę od Inavery :) 6,2% stężenie i smak i słodkość na prawdę super:)
teraz wapuje Double Kiwi TPA na stężeniu 5% - też fajny, słodki, ale myślę że śmiało można podnieść do 6%.
By Krasnal45
#1871665
Kochana Marzenko. Pragnę zwrócić Twoją uwagę, iż wątek ten pochodzi sprzed trzech lat, a user któremu zwracasz uwagę, był tu tylko przez chwilę i odgrywał rolę zwykłego spamera. Ponownie jestem pełen podziwu dla Ciebie za czujność, bo do tej pory zdaje się nikt tego nie wychwycił i nie zgłosił :mrgreen:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.