EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By marcon13
#60114
Witam :wink:

Nie wiedziałem jak zatytułować ten temat, mam nadzieje że nie jest źle. Chciałbym tutaj pokrótce opisać moją historię z e-paleniem i poprosić was o rady.

No więc pierwszego e-papierosa kupiłem we wrześniu ale bez płynu (newbie ze mnie był :mrgreen: ), i jak się skończyły wkłady popalałem analogi do czasu zakupu płynu. Po jakimś czasie udało mi się nie dotykać analogów np. przez tydzień ale na imprezie nie mogłem się powstrzymać.

Obecnie sytuacja wygląda tak że mam Pena Casablanci który jest bardzo dobry. Ale jak to elektronika, czasem nawali. Ostatnio nabyłem paskudnego nawyku wypalania sobie analoga w drodze do szkoły. Niby nic, ale teraz zdarza mi się to codziennie, co więcej zdarza mi się po szkole, wieczorkiem ze znajomym. Nie wiem jak pozbyć się tego nawyku, niby wiem że analogi to zło :D i śmierdzą ale ja za tym smrodkiem nawet tęsknie.

W związku z tym mam do Was pytanie Drodzy Forumowicze, ktoś może mi doradzić co zrobić z tą przywarą? Byłybym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#60167
marcon13 pisze:...ktoś może mi doradzić co zrobić z tą przywarą? Byłbym bardzo wdzięczny
Pozdrawiam
Dla Ciebie jest proste bardzo rozwiązanie: Casablanca na Allegro, analogi do kosza na śmieci :D Poważnie, to nie żart. Gdybym miał teraz 18 lat i swoje doświadczenie życiowe, szerokim łukiem omijałbym papierosy. Czy to elektroniczne, czy analogowe. Młody jesteś i za późno jeszcze nie jest. Będzie łatwiej niż za 15 czy 30 lat. A papieros obecnie to żaden szpan, wprost przeciwnie. Przemyśl to parę razy, albo uwierz z marszu.
By juliapaula
#99845
popieram wypowiedź kolegi, im szybciej odstawisz analogi tym lepiej. pomyśl sobie że to jest bardziej przyzwyczajenie u ciebie niż faktyczna potrzeba. wiem coś o tym bo też zaczęłam wcześnie palić i właśnie tak "z okazji" a później z przyzwyczajenia aż do potrzeby. kupując epa od razu postanowiłam rzucić analogi. nie było że się nie da albo " z czasem". nie. powiedziałąm sobie mam w łapie epa, nie ma już dla mnie analogów. i tak jest do dziś. nie chce palic już tych śmierdzieli przez których musiałąm co chwile prać ciuchy i kaszlec rano jak astmatyk. pomyśl sobie poza tym, że ep jest oryginalny ( ;) ) tak wiesz fajny ... nie dość że ci nie szkodzi jak analogi to jeszcze jesteś cool hihi :) weź sobie do serca niektóre moje rady, reszta jest dla twojego uśmiechu. nie zniechęcaj się :) dasz radę :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.