EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By klama44
#989034
Witam chciałbym się dowiedzieć jakie byście mi doradzili liquidy tytoniowe z górnej półki
Awatar użytkownika
By Haze
#989068
gregbard pisze:No bardzo miarodajny ranking w linku.... bardzo :lol:
A jak zrozumiale i czytelnie przedstawiony... ktoś się napracował nie ma co :wink:

Dokładnie :mrgreen: Ciekawe kto to mógł być? Jakoś tak dziwnym trafem wszystkie linki KupTeraz prowadzą do jednego sklepu...

Jak chcesz popróbować liquidów trochę innych niż sztampa to spójrz np. na firmy:
* El Toro
* Halo
* Mountain Oak Vapours
By pasiu07
#989083
tytoniowe dobre są z blue mist'a :) np cuban cigar :)
Awatar użytkownika
By kowjack
#989176
Witam.


pasiu07 pisze:tytoniowe dobre są z blue mist'a :) np cuban cigar :)


Kolego przepraszam , ale :palm ( zapomniales dopisac " moim zdaniem " :mrgreen: )

Polecam sprobowac Halo , Johnson Creek , EU-ECIG PREMIUM , Aromatow Atmosa , El Toro , Aromaty Vaping Zone , oraz Mom and Pop .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By saradonin
#989186
Haze pisze:(ciach)Jak chcesz popróbować liquidów trochę innych niż sztampa to spójrz np. na firmy:
* El Toro
* Halo
* Mountain Oak Vapours
Pod tym mógłbym się podpisać :)
Dodałbym może jeszcze stare-ale-jare ePipemods, szczególnie LBL i Shire Malt
Awatar użytkownika
By okrzemek
#989273
saradonin pisze:
Dodałbym może jeszcze stare-ale-jare ePipemods, szczególnie LBL i Shire Malt


A pod tym ja mógłbym się podpisać. Zwłaszcza Shire Malt i jeszcze troszeczkę old barrel Cider :drinkb

:wink:
By qbencjusz
#989312
Z nowości dotąd niedostępnych w sprzedaży u nas Dr. Werdens i Jolly Rogers Vape Sauce. Miałem okazję pobuchać Captain Custard i jest bardzo fajny. Nieco kombinowany ale ja takie lubię. Sklepu nie podam bo reklamy bezpośrednio nie chcę robić ale mają na tej internetowej wyspie MOV i mody JM :) .
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.