EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By Adamski
#36331
Wczoraj padł mi atomizer w moim penie Trendy i zakupiłem dzisiaj dla testu atomizer ColinsS-a, pasuje idealnie, jakby wyjechał z tej samej fabryki co Trendy ;)
dymią tak samo, ale wydaje mi się że ColinsS lepiej oddaje smak liquidu :)

Na 99% baterie od ColinsS-a będą pasować do atomizerów trendy, niestety nie posiadam takowej ale gwinty są identyczne :)
Co ciekawsze, chciałem dzisiaj lecieć wymieniać baterie do trendy bo atomizer nie dostawał prądu (dioda się świeci podczas zaciągania) a na atomizerze ColinsS-a działa super :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#36332
Napisz nam jutro jakie będziesz miał wrażenia z palenia.
Jesteśmy ciekawi, bo my mamy ostatnio problemy z atomizerami. Może taki mezalians im pomaga :)
Awatar użytkownika
By MALY001
#36338
smak oddaje lepiej dlatego że nowy... i grzałka w idealnym stanie. o oddawaniu smaku mógłbyś napisać jakbyś miał obydwa nowe atomizery i palił je na tym samym akumulatorku... dodatkowo jeszcze dwa fabrycznie zalane wkłady...
Awatar użytkownika
By Adamski
#36626
Moja hybryda pali jak na razie bardzo ładnie ;) odnośnie atomizera jakby się coś działo to namierzyłem już odpowiedni wątek i tam będę pisał :)
Zauważyłem różnicę w budowie atomizera, ten z Trendy ma dwie malutkie dziurki od strony łączenia z baterią, mimo tego oba ciągnie się tak samo :)

@MALY001
Masz rację, atomizer trendy był w "prawie" nowy (palony od poprzedniego wieczora) okazało się jednak że mam jakieś zapalenie gardła i wszystko akurat wczoraj zaczęło inaczej smakować... :(
By pies_harry
#49031
Czy Trendy Pen jest w sklepie sprzedawany jako model 108? Posiadam Pena Colinssa i zastanawiam się czy nie dokupić sobie Pass Through od Trendy, to będzie działać?
Awatar użytkownika
By adud
#54804
Atomizer z Trendy pobiera powietrze z małych dziurek bocznych. Główny otwór jest ślepy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zatem baterie Casablanki bez bocznych otworków mogą się nie nadawać. Zwykła na nadaje się na pewno. Jak się dokręci - atomizer nie ma skąd brać powietrza, jak poluzuje - przestaje łączyć.
By Szczyps
#54819
Nasze peny troszkę się zmieniły już jakiś czas temu, przed zakupem radził bym sprawdzić jak części do siebie pasują. Zapytam Adamskiego jak mnie odwiedzi następnym razem, powinien wiedzieć bo ma i Colinssa i Trendy.
Awatar użytkownika
By marjan1967
#57116
moduł ładowarki samochodowej pod zapalniczkę ze złączem USB Trendy współpracuje z ładowarką pod Milda ,ciekawe czy są kompatybilne ładowarki sieciowe....
By alz
#66108
Może ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy Casablanca c155p a RM 801 ? RM to chyba DSE 801 a w opisie Casablanki wspomniane jest coś o modyfikacjach DSE 801 - na czym ta modyfikacja polega bo szukałem na forum i nie znalazłem.
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#69248
Byłem ostatnio ze swoim Penem 108 z Trendy na stoisku Colinsa i porównywaliśmy ze sprzedawcą obydwa. Stwierdziliśmy że jest to prawie to samo.Jedyna różnica z plusem dla trendy to ta że ma gumowe ustniki a Colins miał twarde plastykowe. Tak poza tym żadnych różnic nie stwierdziliśmy.
Awatar użytkownika
By Potek
#69269
alz pisze:Może ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy Casablanca c155p a RM 801 ? RM to chyba DSE 801 a w opisie Casablanki wspomniane jest coś o modyfikacjach DSE 801 - na czym ta modyfikacja polega bo szukałem na forum i nie znalazłem.


To praktycznie te same peny. Wizualnie i użytkowo. Wszystko pasuje, baterie, wkłady, atomizery, ładowarki. Pala sie praktycznie tak samo. Obydwa są godne polecenia.
By lestad
#80239
Witam nie będę zakładał nowego tematu pytanie
czy bateria z http://www.casablancacig.pl/index.php?p ... odel-c155p będzie pasowała do Pena colinssa II generacji bo tu są dwie rozbieżne odpowiedzi.
tomba pisze:To Ci będzie pasować: http://www.casablancacig.pl/index.php?p ... odel-c155p

scob pisze:
tomba pisze:To Ci będzie pasować: http://www.casablancacig.pl/index.php?p ... odel-c155p

nie mieszaj Tomba: Trendy ma własną, dedykowaną baterię na kablu - rownież dla pena 108

dzięki
By dundee
#80831
lestad
Ja sam pykam w takiej kombinacji:
batka manual USB z c155p + atomizer z Colinss'a pena II
...i dziala bez najmniejszego problemu.
pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.