EPF
Awatar użytkownika
By dragus86
#982386
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Dawno się tu nie udzielałem ponieważ już odstawiłem wapowanie ale nadal śledzę najważniejsze wątki na forum. Do rzeczy.

Nazywam się Grzegorz i w lipcu zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór kości, dokładnie mięsokostniak typu G2 z przerzutami (niestety koledzy życzyli mi tu by to był tylko tobiel , nie sprawdziło się, szkoda).
Zwracam się z prośbą do was dlatego że leczenie onkologiczne razem z rehabilitacją i dojazdami 200 km do instytutu kosztuje majątek na dłuższą metę i przez moją chorobę nie bardzo jestem w stanie pracować teraz i sobie to opłacać, fakt mam pomoc wśród rodziny ale chciałbym ich trochę od tego odciążyć. Chodzi mi o odpis podatku jako że mamy teraz czas wypełniania papierków. Wiele osób nie wie na co odpisywać 1% podatku i właśnie do tych osób się zwracam z serdeczną prośbą o lekkie wsparcie. A także do tych którzy nie odpisują jeszcze podatków ale mogą poprosić o to rodziców, wujków, każdy grosz naprawdę się przyda na leczenie (to konto fundacji, to ona oplaca mi tylko leki, paliwo, wsparcie medyczne i specjalistyczne oraz jedzenie).
Tutaj dane potrzebne do odpisu podatku.

KRS 0000 33 83 89
Grupa OPP nr 10194

Z góry dziękuje i proszę modów o ułaskawienie i nie kasowanie tematu.
Pozdrawiam wszystkich waperów i tych którzy już nie wapują.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.