EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By qool
#980232
Witam, otóż chciałem odłączyć baterie od ladowarki i pojawił się problem. Bateria, jakby utkwiła, stawia duży opór podczas odkręcania i nie można jej odłączyć. Co mam zrobić w takim wypadku?
Ostatnio zmieniony 02 lut 2014, 01:42 przez qool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Skorpion56
#980236
co to za bateria i ładowarka ? gdzie kupiona ? jak coś to daj linka z ta ofertą.
Awatar użytkownika
By prymus140
#980239
qool pisze:Witam, otóż chciałem odłączyć baterie od ladowarki i pojawił się problem. Bateria, jakby utkwiła, stawia duży opór podczas dokręcania i nie można jej odłączyć. Co mam zrobić w takim wypadku?

Odkręcaj trzymając za głowicę baterii.Nie za obudowę baterii.
By qool
#980242
Nie mam możliwości sprawdzić teraz dokładnie, ale wiem, że to EGO, kupiony w zestawie za 250zł. Wiem, jak się odkreca, ale w tym wypadku po prostu się nie da, śrubka też jedna jakby lekko się od kręciła od ładowarki, jakby gwinty się połączyły...
Awatar użytkownika
By Skorpion56
#980247
Tak to na pewno pomocne bateryjek ego jest tyle rodzajów że na pewno wiadomo o jaką chodzi a tak na boku to kto wkręca na siłę coś ? Może krzywo wkręciłeś baterie ? spróbuj zrobić na spokojnie tak jak ci prymus140 radzi.
By qool
#980658
Bateria to eGo-C, ładowarka była w zestawie, nie da się odkręcić od ładowarki, nadal nie wiem co zrobić
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.