EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Puczek
#958106
Niedawno przerzuciłem się na e-p i jestem na etapie szukania dla siebie odpowiedniego smaku.
Paliłem przez kilkanaście lat (najpierw niebieskie, a od 5 lat czerwone).
Testowane przeze mnie liquidy tytoniowe nie za bardzo mi podchodzą na całodniowe wapowanie, natomiast jak do tej pory moim numerem jeden jest czarna herbata.
Testowałem Hangsena i LiQueen (ten drugi trochę lepszy).
Mam do Was pytanie. Której marki czarna herbata Wam najlepiej odpowiada?
Awatar użytkownika
By jsakic19
#958107
Mi odpowiada marki Hangsen albo liquid marki Atmosb Lab o nazwie Tea Lemon.

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
By Puczek
#958120
Hangsena próbowałem i o punkcik przegrywa u mnie z LiQueen i chciałbym coś jeszcze przetestować godnego uwagi :)
Awatar użytkownika
By Fisherking
#958236
czarna herbata z aromativa
By m44
#959411
Kupiłem wczoraj Hangsena / Sensation Black Tea i mówiąc obrazowo sypiesz cztery łyżeczki zwietrzałej czarnej herbaty i łyżeczkę cukru zalewasz wrzątkiem i masz dokładnie ten sam smak. Mnie aż mdli po kilkunastu buchach. Sporo sobie obiecywałem po tym aromacie bo jestem zapalonym herbaciarzem ale poszukam dalej, teraz może od LiQuenna.
By user
#959422
Dla mnie najlepsza czarna herbata, to ta z EuroLiquid. Wymiata naturalnym smakiem.
Awatar użytkownika
By przemase30
#961975
nr 1 jednak Liqueen

ostatni zamówiłem zielona i czarną z intersmoke i srednio mi czarna wchodzi
zielona taka kwaskowa
Awatar użytkownika
By tox_PL
#962272
najlepsza Liqueen Black Tea :)
Awatar użytkownika
By kamilos071
#965671
Dokładnie. Jeżeli chodzi o czarną herbatę to tylko Liqueen

Wysłane z mojego Trooper_X40 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Valfierno
#965673
Jak dla mnie to Aromativ i LiQueen są opty,alne ;)
Awatar użytkownika
By AANDREW40
#965731
Potwierdzam. Liqueen jest najbardziej aromatyczny.
Awatar użytkownika
By Pretor
#965775
Czarna herbata z Liqueen jest bardzo dobra (aromatyczna), najlepsza jaką wapowałem, ale czarna herbata z Liqstars też jest dobra.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2014, 15:01 przez Pretor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By TheCrush
#965822
Potwierdzam jak na razie u mnie wygrywa Liqueen, Hangsen był taki jakiś wywietrzały.
By SiDoR
#965823
szukałem już sporo, ale jakoś Liqueen zawsze najlepszy :D
Awatar użytkownika
By Headset
#967723
Ja mogę Ci polecić czarną herbatę z firmy aromativ :)
Awatar użytkownika
By BaltazarGąbka
#967779
SiDoR pisze:szukałem już sporo, ale jakoś Liqueen zawsze najlepszy :D

Potwierdzam, jak ktoś lubi czarną bez udziwnień to jest super.
A z udziwnieniami to Atoms Lab taka z cytrynką, ale to lemon tea.
Awatar użytkownika
By Ratio
#967781
Lemon Tea atmosa najlepsza. Zaraz za nią stawiam RM1, potem Hangsen. LiQueen jest bardzo aromatyczna, i pisząc szczerze średnio mi podchodzi.

by Tapatalk
By lukaszer8
#968038
Dzisiaj testuje czarną herbatę z Golden Pipe i bardzo przypomina lekko gorzkawą czarną herbatę z cytryną bez żadnych chemicznych posmaków POLECAM 9,5/10. Jakby ktoś może próbował herbatkę z jakimś prądzikiem dajcie znać ;)
Awatar użytkownika
By Eryk_c4
#970258
Myrdać, myrdałem. Ale mimo iż byłem nałogowym palaczem przez 9 lat, to jakoś liquidowe wersje tytoni mi nie smakują zupełnie.
Wróciłem chyba na dobre do czystej czarnej :) (nawet przed chwilą wymieniłem grzałkę, by na dobre pozbyć się smaku davidofa rm1 :D )
By darian123
#970686
ja kupiłem klirka Ce10+ od volisha z liquidem dr jack, wapowałem kilka dni, i postanowiłem kupić liqueena też czarną herbatę, i tu miłe zaskoczenie, jak dla mnie rewelacja.

Ten pierwszy wydawał sie być za rzadki, liqueena jest, że tak powiem idealny.

Jak to się na z gęstością, które są bardziej, a które mniej gęste, czy bawić się w testowanie, czy zostać przy liqueenie :)

sugestie mile widziane, jestem nastawiony raczej na markowe liquidy :)
Awatar użytkownika
By monika.kozlowska.735
#972049
Witam wszystkich , chicialaby dowiedzieć sie gdzie mogę kupi dobry aromat (olejek) czarnej cherbaty ? Mieszkam na stałe we Włoszech i nie znam liquidow polskich ... jedyne znane to inawera , ale nie wydaje mi sie , żeby mieli taki aromat .
z góry dziękuje za informacje


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
By m44
#972098
Inawera ma w ofercie aromat czarną herbatę, sprawdź na ich stronie.




Sent from my RM-914_eu_poland_302 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By monika.kozlowska.735
#972150
ok sprawdze Ale dobra jest ? ktos juz probowal ? ja probowalam tylko zielona cherbatke :)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Awatar użytkownika
By Eryk_c4
#972176
Wczoraj zakupiłem ten aromacik. Jestem właśnie w fazie testów (przegryza się), jak jej spróbuję to dam znać.
Awatar użytkownika
By dzaman
#972183
NR 1 BLACK TEA LIQUEEN
NR 2 BLACK TEA DR JACK

POLECAM BARDZIEJ TĄ Z LIQUEENA ale dr jack tańszy a zbyt dużo nie odstaje jakościa
By kubsiu
#972260
A ja polecam czarna herbatke z Dekanga, najlepsze co vapowalem :)
Awatar użytkownika
By tamistra
#972312
A ja ostatnio trafiłam na czarną herbatę z Ebull FruQueen. To chyba jakaś nowa linia.
Gdzieś na jakiejś stronce wyczytałam, że cyt.: "Liquidy Fruqueen to odpowiednik konkuren-
cyjnego Liqueena, z tym ze są jeszcze bardzie aromatyczne i intensywne w smaku
oraz przede wszystkim w dużo bardziej atrakcyjnej cenie od Liqueena. "

Kupiłam właśnie czarną herbatę, bo uwielbiam i w mojej ocenie wygląda to następująco:
- smak: faktycznie bardzo zbliżony do LiQueena, różnice są wręcz niewyczuwalne;
- wolno schodzi z butli, gęsty, smaczny, ładnie chmurzy;
- cena: kupowałam na dworcu PKP (!) - 14 zł za 10 ml, 12mg, więc faktycznie taniej.

Ogólnie, warte wypróbowania :)
By anex
#972558
Polecam spróbować Black Tea z e-mod.Dla mnie to zdecydowanie najlepszy smak czarnej herbaty.
By pasiu07
#972644
Czarna Herbata z Liqueen jest przecudowna :) Idealnie, wg. mnie, oddaje smak normalnie parzonej, czarnej herbaty z cytryną:)
By ewa_861
#973927
Jak szukasz dobrej czarnej herbaty to ze swojej strony mogę polecić Black Tea od Ciggera z serii Black Line. Jeżeli chodzi o Liqueen to faktycznie bardzo aromatyczny liquid jednak bardziej przypomina herbatę z cytrynką niż czarną parzoną. :wink:
By darian123
#975543
dzaman pisze:NR 1 BLACK TEA LIQUEEN
NR 2 BLACK TEA DR JACK

POLECAM BARDZIEJ TĄ Z LIQUEENA ale dr jack tańszy a zbyt dużo nie odstaje jakościa



To ja dodam od siebie, że wymieszałem oba te liquidy i jest jeszcze lepiej :)
NR 1 - 6mg/ml
NR 2 - 9mg/ml

z dnia na dzień smakuje mi coraz bardziej takie połączenie *SMOKEKING* :beer:
By walczuś
#977157
English black tea od liqeen jest przepyszny. Tylko to raczej herbata z cytryna. Zakupilem tez na probe od dr.jacka. Dla mnie to szkoda tego nawet komentowac. Niepodeszla mi kompletnie. Dla mnie czuc chemia i pozostawia niesmaczny posmak w ustach. Zastanawiam sie czy zrobic mieszanke z liqeenem ale chyba szkoda liquidu.


Wystukane na Tapatalk.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.