EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By Nowyyyy
#975119
Witam,
Szukałem na forum coś na temat mojego przypadku ale nie znalazłem.
Mam problem z moją e-fajką.
Kupiłem http://allegro.pl/e-papieros-ego-ce5-13 ... 22813.html
Niestety claromizer nie nadaje się wapowania bo to ostatni chłam.
Kolega na forum polecił mi zmienić claromizer na CE9 Vivi mini CC 2.4ml
( http://www.poster82.pl/promocje/ce9-viv ... etail.html )

Nie powiem bo wapuje się o wiele lepiej.
Ale mam jeden problem, bateria nie pasuje co clirka.
Obrazek
Chodzi o to że nie da się jej dokręcić na baterie całkowicie i powstaje 3 mm przerwa. Do tego klirek się rusza na boki.
Próbowałem dokręcić trochę mocniej a kiedy to zrobiłem nadal widać przerwę i dodatkowo obraca się grzałka w klirku wraz z baterią. Ale da się palić. Zeby baterie wykręcić musze docisnąć ją mocniej i na wyczucie odkręcać. Coś jest nie tak.
Obrazek
Zauważyłem też że te piny w bateri wchodzą w jej głąb ;/ Chyba jeszcze kilka ładowań i po baterii.
Obrazek
Vivka miała pasować na ten model baterii, nie wiem co jest grane. Macie jakiś pomysł ?
Bateria eGo-C CE5+ 1300 mAh exclusive. Dodam że gęstość dymu zależy od tego jak dokręcę baterie. Ale znowu jak za mocno to lapie caly modól grzewczy i sobie moge krecic klirkiem trzymajac za baterie.
Miesliście podobny problem ?

Co robić ? Moze jakos skrocic ta baterie ?
By amsaw
#975208
Panowie, to jest bateria z niesławnej firmy Best-Pol-Gliwice. Nie ma żadnej powtarzalności :)
A w CE9 od Zbyszka trzeba nieraz ciut docisnąć pin, bo nieraz zbyt mocno wystawał.
By Nowyyyy
#975335
Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice Best-Pol-Gliwice
Jeśli widzisz tę nazwę sklepu to przepisz ją kilka krotnie żebyś zapamiętał gdzie nie należy robić zakupów.

Bateria idzie w śmieci... dołączy do klirka.
A vivka jest super. Grzałkę od Best-Pol-Gliwice przepalałbym już z 5 razy. A tu jeszcze bobra nie uświadczyłem. Różnica nieporównywalna, w smaku i w ogóle ...

Gdy bym wiedział to od razu zrobił bym zakupy u Zbyszka.
Polecam www.poster82.pl/
By amsaw
#975363
A nie mówiłem :)
Nie dość, że fajny gość, to jeszcze uczciwy i z dobrym towarem :)
I to jest właśnie różnica między robieniem zakupów u allegrowych handlarzy i u sprzedawców polecanych i sprawdzonych na forum.
By Nowyyyy
#975374
Mówiłeś i miałeś racje. Człowiek chce zaoszczędzić kupując na allegro ale tylko na tym traci. 100wa w plecy.
Nie dość że u Zbyszka taniej wychodzi to działa jak należy.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 28 sty 2014, 20:09 przez Nowyyyy, łącznie zmieniany 1 raz.
By Nowyyyy
#976390
Skorzystałbym ale nie ma już co zwracać heh

Po za tym z reklamacją zawszę więcej użerania niż to warte...
Co innego gdy bym kupił fajkę za 300zl :D

Z resztą wszystko już muchy oblazły na śmietniku hehehe
By problemyzpamienciom
#1096586
o co chodzi z tym best-polem? byłem raz w biurowcu, fakt pani sprzedawczyni do najmilszych nie należy, nic nie kupiłem, ale jakieś wałki kręcą ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pol
#1096783
problemyzpamienciom pisze:o co chodzi z tym best-polem? byłem raz w biurowcu, fakt pani sprzedawczyni do najmilszych nie należy, nic nie kupiłem, ale jakieś wałki kręcą ? :mrgreen:

Czy robi wałki? Sam zdecyduj. Oferuje do sprzedaży
Obrazek
baterię o mocy 1300 mAh (1400 pociągnięć, gdzie podróbki mają ich max.1000),
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.