EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Totek
#954023
Dzisiaj podłączyłem akusy do tr-001 w celu naładowania. Diody zamiast świecić na czerwono zaczęły migać, zielony/czerwony na zmianę. Po jakiejś chwili zaczęły migać tylko na zielono. Po wyjęciu akusów nadal miga tyko zielony, zamiast świecić się stale. Jak myślicie coś poszło w ładowarce? Miał ktoś kiedyś podobny problem. Dodam, że nie mogłem wygooglować podobnej sytuacji ani po polsku, ani po angielsku.
By gammie
#954841
Mam podobny problem, ta sama ładowarka, diody świecą się cały czas na zielono, ale co ciekawe ładowarka ładuje akumulatory. Po nocy są doładowane do prawidłowych 4.1V. Sprawdź u siebie czy też się ładują.
Czy takie zachowanie kwalifikuje się do wymiany gwarancyjnej?
Awatar użytkownika
By Totek
#955023
nie mam woltomierza, do końca tygodnia, widzę trzy opcje, albo 1.mam uwalone coś w KiSie, 2. zwarcie w kisie uszkodziło batki, a te uszkodziły ładowarkę. 3. ładowarka siadła sama z siebie, wcześniej też dziwnie się zachowywała.
By smea
#963855
Mam podobny problem, akumulatory się nie ładują. Kupowałem je na forum, ładowarka z e-dym.
Nie mogę liczyć pewnie na gwarancję, gdyż nie mam paragonu.
Co może być winne takiego stanu rzeczy?
Najgorsze jest to, że niedawno kupiłem swojego pierwszego moda razem z nią, ma ona niewiele ponad miesiąc :(
Ostatnio zmieniony 16 sty 2014, 22:48 przez smea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Goldi
#963863
Totek pisze:nie mam woltomierza, do końca tygodnia, widzę trzy opcje, albo 1.mam uwalone coś w KiSie, 2. zwarcie w kisie uszkodziło batki, a te uszkodziły ładowarkę. 3. ładowarka siadła sama z siebie, wcześniej też dziwnie się zachowywała.

Stawiam na opcję nr 3. Opcja 1 i 2 nie ma związku z uszkodzeniem ładowarki.
Awatar użytkownika
By Totek
#967596
w ładowarce coś się spaliło w tej części gdzie się podłącza pod 230v, jak ogarnę zasilacz to sprawdzę czy działa ładowanie na 12v, co do kisa, jeżeli goldi pamiętasz mój post o potencjometrze, to ten właśnie siadł (z mojej winy) niedawno i muszę w wolnym czasie poszukać u mnie w mieście takiego samego. Czyli ładowarka sama z siebie padła, ogólnie z tymi tr-001 z tego co teraz poczytałem to zależy jak się trafi :P. No nic ,,mądry Polak po szkodzie''.
Awatar użytkownika
By thorn_pl
#972746
Niestety te ładowarki są bardo wadliwe. Po trzecim uszkodzeniu kupiłem inną i jak na razie jestem zadowolony. Co do TR-001, najpierw przyszła z nieładującym jednym kanałem, po gwarancji (nowa sztuka) po niecałym dniu padł kanał ładowania, trzecia sztuka po dwóch tygodniach padła (poszedł dym). Nie polecam tejże ładowarki. Lepiej dopłacić jeszcze raz tyle i kupić Sysmax Nitecore Inetllicharger i2.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.