EPF
Skórzane pokrowce i piórniki na mody
By Oldhunter
#957304
Jeszcze raz wielkie podziękowania Igor, kondonik do mojego Nemesis perfekcyjny :beer: (sorki za jakość zdjęć, robione telefonem )

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By seiken
#958547
Moje :-)
Obrazek

i mojego brata
Obrazek
Awatar użytkownika
By sputnik
#966804
Witam Serdecznie,,,
A oto "Piękne Wdzianko na moje zasilanko" *TANIEC*
Pokrowiec wykonany z niesamowitą starannością. Jest piękny i wytrzymały.
Spokojnie mogę go nosić w różnych warunkach, bez obawy że coś się urwie czy popruje.

Igor,,, jeszcze raz Wielkie Dzięki :beer:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Satis
#971731
No to może i ja się podzielę moim fenomenalnym kondonem *SMOKE*
Najpierw powiem że w rzeczywistości wygląda 100x lepiej niż na zdjęciu, miły w dotyku i wykonany bardzo solidnie. Widać włożoną pracę w każdy detal nie ma do czego się przyczepić :mrgreen:
Wielkie podziękowania dla Igora i ogromny szacun *THX* *THX*








P.S Marny ze mnie fotograf :zakrecony
By marian13
#1002254
mój nemesis z russianem w ubranku od kol. Igora :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

otworki na dopływ powietrza zrobiłem sam :wink: , wyszły jak wyszły ...
jeden do aku 18490 [na foto] drugi na aku 18350
wszystko dobrze dopasowane , nemek siedzi pewnie , jestem bardzo zadowolony :D
By user
#1002326
Pochwalę się i ja swoim skórkiem :)
Sorry, że tak późno, ale ... tak wyszło.
Oto foto:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Dziękuję za fajny etuj i dobrą robotę *GOOD*
Awatar użytkownika
By seiken
#1019900
Semovar w nowym ubranku
Obrazek
Awatar użytkownika
By seiken
#1045213
Piórniczek juz u mnie w rzeczywistosci jest znacznie ładniejszy niz na fotce
idealny w lato po doszyciu np szlufki pod pasek spodni
bo provara czy semovar z kajtkiem lub taifunem urywaja kieszeń
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By kocur
#1073637
Trochę się dłużyło ale w końcu znalazłem chwilę na małą sesję:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By seiken
#1092975
Nowa tubka na Oko :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
By zdziniu33
#1109510
No to nadszedł czas na mnie. Zamówiłem futerał do mojego magnetica . Kontakt z twórcą wyśmienity, wykończenie bardzo , bardzo solidne i ładne.
oto klika zdjęć poglądowych
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki i oczywiście polecam !
Awatar użytkownika
By jaba
#1340506
Jako że jestem zachwycony wykonaniem garniturów od Igora, pozwolę sobie wkleić parę zdjęć dla osób którym odpowiada styl na dzika :mrgreen:
Skóry są najwyższej jakości, pachną jak dobre buty (dla mnie to mega +), szwy są perfekcyjne, spasowanie z urządzeniami idealne.

A i jeszcze kontakt z Igorem - przyjemność.
Każda sugestia jest brana pod uwagę, nie ma że się nie da, że nie tera bo zarobiony, jednym zdaniem: bez ściemy, nie ma lipy.

No to parę zdjęć;
chciałem zrobić trochę mrocznego klimatu Punishera ale fotograf ze mnie żaden :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dziękuję za uwagę,
Pozdrawiam Igorze :beer:
Awatar użytkownika
By Nawl
#1340990
Co do odświeżania, to na skóre mam swój sposób znalezniony gdzieś w odmętach internetu.

Na początek, aby dobrze ją wyczyścić uzyj szmatki nasączonej wodą z mydłem, tylko nie top tego pokrowca w wodzie, tylko prawie suchą szmatka przeczyść. To jest ważne, bo pozniej przy zbyt szybkim wysuszeniu po takiej kąpieli skóra mogłaby popękać. Jak juz wszystko bedzie suche, to na kolejną szmatke troche gliceryny albo oleju rycynowego i polerować.

Są dostępne rózne specyfiki i do czyszczenia skór i do jej konserwacji, ale skóra po takim zabiegu jak napisalem jest identyczna jak po zastowowaniu owych specyfików, wiem bo sam sprawdzałem na skórzanej kurtce, pasku itp
By Hobbit-Leatherworks
#1361496
jaba pisze:Jako że jestem zachwycony wykonaniem garniturów od Igora, pozwolę sobie wkleić parę zdjęć dla osób którym odpowiada styl na dzika :mrgreen:
Skóry są najwyższej jakości, pachną jak dobre buty (dla mnie to mega +), szwy są perfekcyjne, spasowanie z urządzeniami idealne.

A i jeszcze kontakt z Igorem - przyjemność.
Każda sugestia jest brana pod uwagę, nie ma że się nie da, że nie tera bo zarobiony, jednym zdaniem: bez ściemy, nie ma lipy.

[...]

Dziękuję za uwagę,
Pozdrawiam Igorze :beer:


Dzięki wielkie za taką laurkę i foty! :) Ale trochę za dobry dla mnie jesteś - szczególnie z tym kontaktem ze mną to czasami bywa różnie w sensie że odpisuję nieraz z mocnymm poślizgiem. Niestety się nie wyrabiam czasami :) Tak czy siak super że to wszystko leży jak trzeba i Ci się podoba! :)

zdrówka!
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.