EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By lozinski83
#866977
Witam potrzebuję zakupić olejek o smaku dr. pepper czyli tego napoju popularnego w USA. Czy wie ktoś która marka prowadzi sprzedaż tego smaku ?
Linki mile widziane :)
Awatar użytkownika
By Snaco
#866978
Ja nie wiem..ale jak nie znajdziesz to zrob sobie z aromatu coli i anyżu....i bedzie Dr.Pepper :-)
Awatar użytkownika
By kmaksiu
#866996
Widzę, że forumowicze przestali walczyć z wiatrakami i wojować z nowicjuszami o słowo "olejek". Po drugie, według mnie nie znajdziesz odzwierciedlenia tego napoju, musisz sam mieszać i kombinować.
By Michal K
#867571
ebull posiada w ofercie smak Dr. Pepper ale ja zakończyłem przygode z tymi lq po wielokrotnych wymiotach.
tego smaku nie testowałem

Swoja droga ostatnio w Biedronce były na promocji(napój nie lq), a w mojej mieścinie nie kupie gdzie indziej to zakupiłem całą zgrzewkę.
Kultowy napój :)
By Michal K
#867606
To jest Cola, cynamon, ziołowy aromat prawdopodobnie anyżu, słodzik, cięzko będzie samemu zrobic oraz snaleść lq odpowiadający temu smakowi, chyba Peppera ciężej będzie zrobiuć niż prawdziwą tytoniówkę
Awatar użytkownika
By Snaco
#867608
Pospany pisze:
Snaco pisze:Ja nie wiem..ale jak nie znajdziesz to zrob sobie z aromatu coli i anyżu....i bedzie Dr.Pepper :-)


Sanco a czy przypadkiem to nie jest smak coli i cynamonu?


Ci dam Sanco ! według mnie to anyż...najlepiej wyszukac gdzieś atykeite i sprawdzic (moze da radę)
swoja drogą dowiedziałem się ze jest pepper soda z Hangsena i mozna go kupic w e-plyny.pl
By Iunae_Milt
#868637
Sklep epapierosy24.eu ma Doc Peppera, w promocji obecnie ;)
Dla mnie smak bliższy anyżowi, niż coca coli, ale w sumie każdy ma inne kubki smakowe i może wyczuć co innego.
Awatar użytkownika
By Commedia
#873907
O, dobry temat znalazłam. ;)
Ja próbowałam Peppera z King E-Cigar (liquid zakupiony w łódzkim Centralu), kurczę no, smak nieokreślony dosyć, ale na pewno nie jest to dr Pepper, przynajmniej jak dla mnie. Jeśli ktoś szuka dokładnie takiego samego smaku, to Kingowego płynu nie polecam. Spróbuję z tego epapierosy23.eu zamówić, zobaczymy co będzie.
Awatar użytkownika
By adamk9
#873977
Commedia pisze:O, dobry temat znalazłam. ;)
Ja próbowałam Peppera z King E-Cigar (liquid zakupiony w łódzkim Centralu), kurczę no, smak nieokreślony dosyć, ale na pewno nie jest to dr Pepper, przynajmniej jak dla mnie. Jeśli ktoś szuka dokładnie takiego samego smaku, to Kingowego płynu nie polecam. Spróbuję z tego epapierosy23.eu zamówić, zobaczymy co będzie.

W całości potwierdzam.
Awatar użytkownika
By supermac13
#954586
no zobaczymy czy peper od kinga bedzie aż taki tragiczny :) jutro dostanę i będę próbował..co do napoju...ten pepper co jest dostępny u nas w sklepach i jest robiony przez pepsi...odbiega trochę od oryginału który z tego co pamiętam i mi się wydaje jest robiony przez coca cole...bardziej przypomina go siti pepper dostępny w okresie letnim w lidlu.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#955927
Kopciliśmy Peppera z Kinga i był super, jak dla mnie prawie nie odbiegał od oryginalnego smaku napoju - a doimy tego hektolitry :D

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.