EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By Suchy1920
#941310
Witam wszystkich serdecznie, mam nietypowy problem z ładowarką do e-papierosa provog ego. Otóż po podłączeniu ładowarki do gniazdka wszystko jest okej, dioda świeci na czerwono lecz, gdy wkręcam baterie z e-papierosa, dioda gaśnie i nie świeci się w ogóle, a bateria w ogóle nie reaguje jakby nie była wcale podłączona, wyczyściłem baterię, według zaleceń i nic. Bardzo proszę o pomoc, gdyż wydałem ostatki swoich pieniędzy na olejek i w chwili obecnej nie stać mnie na zakup nowej ładowarki, a gwarancja skończyła się parę dni temu.

Chciałem dodać, że bateria była ładowana tą ładowarką 2 dni temu i nie było żadnego takiego problemu.
By Suchy1920
#945726
Tak moja bateria jest rozładawana, normalnie podłączam ładowarkę do gniazdka dioda świeci normalnie na czerwono, ale gdy przykręcam baterie z e-papierosa dioda po prostu gaśnie nie świeci się ani zielony, ani czerwony kolor, a bateria na to w ogóle nie reaguje. Jak już pisałem aktualnie jestem spłukany więc nie mam możliwości kupna nowej ładowarki, a moi znajomi wszyscy palą papierosy analogowe, więc nie mam możliwości sprawdzenia, czy problem jest po stronie ładowarki czy baterii. Dzięki, że ktoś zdecydował się wypowiedzieć w tym temacie ;)
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#945985
Ładowarka po podłączeniu powinna się świecić na zielony kolor a nie czerwony. Przynajmniej u mnie tak jest(troche ładowarek przeleciało mi przez ręce. Z tego co piszesz to wydaje mi się, że wina leży po stronie ładowarki. Oczywiście możesz spróbować przeczyścić styki baterii i ładowarki, zobaczyć czy wszystkie kabelki są na miejscu w baterii. W celu takiego zabiegu musisz wyciągnąć głowicę: http://www.youtube.com/watch?v=uz-G_Eut_T0 Ale czy ja wiem czy to coś da? Może dowiemy się na 100% gdzie leży wina. Elektryk ze mnie żaden więc po prostu piszę to co mi przychodzi do głowy i co sam bym zrobił.
By Suchy1920
#946143
Zrobiłem co zalecałeś, wszystkie styki są okej, więc z baterią powinno być wszystko w porządku jednak problem stoi po stronie ładowarki.
By Suchy1920
#946242
Więc nie ma rozwiązania na ten problem? W takim razie temat do zamknięcia, dzięki za chęć udzielenia mi pomocy.

P.S. Wielki plus dla ciebie.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2013, 02:06 przez Suchy1920, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By slavo22
#946272
BlackDeViil, nie rozumiem czemu rady dajesz na PW? W koncu ktoś też może mieć taki problem.
Suchy1920 jak dla mnie masz zwarcie na baterii, dlatego siada napięcie na ładowarce, ale też ładowarkę szlag mógł trafić. Najlepiej sprawdzić na innej baterii a baterię na innej ładowarce.
Awatar użytkownika
By venom_666
#946302
Slavo... Odetchnij gleboko, przeczytaj raz jeszcze...
Ładowarka po podłączeniu do prądu świeci czerwoną diodą, powinna zieloną...
Wskazuje to na uszkidzenie ładowarki.
PW jest odpowiedzią na post że kolegi nie stać na nową...
Domniemywać należy iż tego dotyczy wiadomość a nie sposobu naprawy...
Temat uważam za wyczerpany..,

Patatajkiem z cegłofonu

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.