EPF
Awatar użytkownika
By Krasny
#734956
Barjavel pisze:i trzeba było od razu dac znać, reklamował bym to u tokarzy. Jutro sprawdzę czy nie zapodział się gdzieś jakiś pin i dam znać PW, albo zaadoptujemy z gbb-22-


No właśnie daję znać to temat z dzisiejszego wieczora ;)
Wcisnąłem to jakoś ale boję się że wyskoczy więc czekam na PW ;)
Awatar użytkownika
By hajdass
#734978
Ale u mnie to odpadło przez dokręcanie górnej nakrętki kombinerkami, ogólnie teraz dokręcając z wyczuciem siedzi dobrze

Wydziergane z Tapatalk 2 za pomocą SE Arc S
Awatar użytkownika
By ciopik
#735842
a jak to naprawić samemu?
bo jak już pisałem wcześniej u mnie już schodzi ten pierścień a dokręcałem tylko dlatego mocniej gdyż miałem mokry gwint i dokręcałem mocniej żeby oring mocniej to uszczelnił.
Czy gdzieś można kupić taką długą śrubę M2
Awatar użytkownika
By kamel
#735917
Też mi "te" kółko odpadło przy pierwszej lepszej próbie zdjęcia baniaka szklanego. Zrobiłem to tak że przyspawałem te kółko do szpilki plus. Prawie śladu niema. Więc jak ktoś ma gdzieś w pobliżu zakład spawalniczy ze spawarkami "TIG" to nie będzie problemu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By okrzemek
#735968
No niestety, kółko na pinie plusowym tez juz dobijałem, a wkrecenie w naturala, ktory ma dosyc cienki pin na koncu powoduje podniesienie samej szpilki. zastanawiam sie ile to wytrzyma i kiedy koleczko zupelnie sie wyrobi i bedzie luźno latac.
Mam nadzieję, że w wersji 22mm ta przypadłość zostanie wyeliminowana.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#736002
Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów w wersji -22- będzie z jednego kawałka stali. Nie podaje kto to co by nie został obsypany zapytaniami o pojedyncze sztuki.
Zamówiłem 140szt. więc kilka będzie na wymianę do wersji -20-
Jak będę miał i będę wiedział ile zostało wolnych pokarze się wątek o pinach na wymianę
By Parownik CM
#789311
No i pieknie, to poco ja czytalem te 83 strony? Teraz trzeba sie brac za nastepne 40 he he ,ale ciekawe bylo. Barjavel jesli Ci z modami nie wyjdzie to zawsze mozesz to opublikowac i moze jako wydawca zarobisz kase :lol: . No dobrato przechodze na GbB-22 i czytam dalej...

-- [scalono] 19 cze 2013, 08:21 --

No i pieknie, to poco ja czytalem te 83 strony? Teraz trzeba sie brac za nastepne 40 he he ,ale ciekawe bylo. Barjavel jesli Ci z modami nie wyjdzie to zawsze mozesz to opublikowac i moze jako wydawca zarobisz kase :lol: . No dobrato przechodze na GbB-22 i czytam dalej...
Awatar użytkownika
By EdwartS
#789331
Parownik CM pisze:No i pieknie, to poco ja czytalem te 83 strony? Teraz trzeba sie brac za nastepne 40 he he ,ale ciekawe bylo. Barjavel jesli Ci z modami nie wyjdzie to zawsze mozesz to opublikowac i moze jako wydawca zarobisz kase :lol: . No dobrato przechodze na GbB-22 i czytam dalej...

-- [scalono] 19 cze 2013, 08:21 --

No i pieknie, to poco ja czytalem te 83 strony? Teraz trzeba sie brac za nastepne 40 he he ,ale ciekawe bylo. Barjavel jesli Ci z modami nie wyjdzie to zawsze mozesz to opublikowac i moze jako wydawca zarobisz kase :lol: . No dobrato przechodze na GbB-22 i czytam dalej...


Czytaj, czytaj nauka to wiedzy klucz... a na koniec zamów GbB22 ;-) i ciesz się z nami...
By Parownik CM
#789766
[obraz_800]Czytaj, czytaj nauka to wiedzy klucz... a na koniec zamów GbB22 ;-) i ciesz się z nami...[/quote][/obraz_800]

Zamowie to jest juz pewne. Jedno wiem: ja go pragne *ZAKOCHANA*
Awatar użytkownika
By witgit
#838944
Są w obiegu jakieś częsci zamienne do tego gienka?
Nie wiem jak to się stało ale odpadła mi taka okrągła nakrętka od gwintowanego pręta który idzie wewnątrz gienka.
Awatar użytkownika
By Lardmen
#946215
Przepraszam że odkopuje, ale stałem się posiadaczem używanego GbB20... :)

Jedno pytanie:
1. Orientuje się ktoś, czy gdzieś jest jakakolwiek szansa na kupienie konektora hybrydowego pod Mankosa?
Awatar użytkownika
By nok
#946227
jak na razie chyba nie ma jeszcze na rynku żadnych konektorów pod zasilania o średnicy 20mm
Awatar użytkownika
By daras25
#946229
Oficjalnie nie ma ale Mankos robił , chyba na życzenie bo miałem w komplecie z zasilaniem kupionym z drugiej ręki .

Tapa
Awatar użytkownika
By Chines88
#998958
Sorry że odkopie temat ale szukam oringów do GbB22 do trzymania komina i nie wiem czy to ma być 18x3 czy 18x2, może mi ktoś powiedzieć? Fajnie by było znaleźć silikonowe ale chyb a ciężko z nimi?
Awatar użytkownika
By Chines88
#999290
Dzięki wielkie Barjavel.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.