EPF
Awatar użytkownika
By Rafik77
#915765
Morfi, mod wygląda pierwszorzędnie! :beer:
Zazdraszczam :mrgreen:

morfeusz pisze:
nike21 pisze:034 też już na chacie :)

kilka słów ode mnie. wykonanie bardzo ładne i dokładne. wszystko ładnie spasowane i w ręce na prawdę jest to śliczny modzik. przycisk pracuje bardzo delikatnie, gwinty chodzą bardzo płynnie aczkolwiek trzeba je było wcześniej wyczyścić. i przyszedł w fajnym opakowaniu :)

a od środka? trochę dziwny dla mnie ten pin +. tzn trochę za lekko się wkręca w związku z czym ciężko wyregulować pożądaną część bo kręci się wszystko. w dodatku ta część środkowa pinu myślę że powinna być trochę dłuższa bo przy wyregulowaniu pod akusa z wypukłym pinem + jest wykręcona prawie na maksa. izolator pinu + mógłby być wciskany bo też mi się wykręcił podczas regulacji... największym jednak dla mnie minusem jest to że po odblokowaniu przycisku nie można postawić moda bo się załącza przycisk :( nawet po odkręceniu parownika (z samym akusem) praktycznie sam się załącza.

ale cóż, nakręcę na niego kajtka i będzie mógł leżeć :)

dzięki Michu ;)

Sprężyna została tak dobrana, aby każdemu nie sprawiała problemów z załączeniem, a delikatność dała łatwość użytkowania, bez ćwiczenia mięśnia małego palca :)...

Jeżeli ktoś będzie chciał, proszę o informację to prześlę mu znacznie twardszą sprężynkę, która umożliwi ustawianie moda bez blokady, była w czasie moich testów stosowana, ale uznano ją za zbyt twardą.


Morfi czy ta twarda sprężyna, o której piszesz jest w przycisku, który posiadam?
Jeśli tak to polecam, bo działa rewelacyjnie a i JM z pełnym JMG bez blokady nie załącza się.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#915780
Rafik77 pisze:Morfi czy ta twarda sprężyna, o której piszesz jest w przycisku, który posiadam?
Jeśli tak to polecam, bo działa rewelacyjnie a i JM z pełnym JMG bez blokady nie załącza się.

Nie sprężyna zastosowana i zamontowana w przycisku jest tą słabszą, delikatną. Twardszej nie zastosowałem, ze względów mocarnych jak by to ująć :)... Nie chciałem, aby ktoś walczył z przyciskiem. Ma działać delikatnie i subtelnie, a nie jak wgniatanie kostek małego palca w przycisk.
Awatar użytkownika
By skril
#915800
Fajny, bardzo mi sie podoba :) sprawia wrazenie takiego delikatnego :) Wielke podziekowania za swietny sprzet. :)
Awatar użytkownika
By Patricko
#917100
#52 fresh out the box :D

Dzięki morfeusz !!

Obrazek
With Senisis
Obrazek
Awatar użytkownika
By morfeusz
#929573
Jako, że chce stworzyć listę właścicieli MONO i umieścić ją na stronie morfis-mods proszę o podesłanie mi na PW lub w temacie informacji jaki posiada się numer seryjny i nick...

Będę wdzięczny...
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#930059
bardzo prosze :)
05/111 - skrzypekQ4

i raz jeszcze dzieki za zarabistego modzika w wypasionej konfiguracji :)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2013, 03:19 przez skrzypekq4, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#939622
W niedalekiej przyszłości, czyli już w styczniu (połowa/koniec stycznia), spodziewany będzie nowy projekt... Jak tylko będzie gotowy do ukazania światu, założę nowy temat, aby każdy z was mógł wnieść swoje pytania, sugestie itp informacje...

Więcej szczegółów na tą chwilę nie mogę zdradzić, obecnie projekt "wersja testowa" jest wykonywana w mosiądzu, po przejściu testów i uzyskaniu kilku opinii oraz aprobaty, że jest wszystko dobrze - zostanie wyłoniony na światło dzienne...

Szczegóły zostaną umieszczone na stronie morfis-mods.com, gdzie również powstanie lista zapisów...

-- [scalono] 20 gru 2013, 00:14 --

Thaniell pisze:Podobno 44 :P


Obrazek

Moje gratulacje i witaj wśród użytkowników MONO...
By Krasnal45
#939723
morfeusz pisze:ciach.......
Moje gratulacje i witaj wśród użytkowników MONO...

Ja bym raczej powiedział : kolekcjonerów :mrgreen:
Awatar użytkownika
By smelingsalt
#943355
Mój dotarł do domu już dawno ale dopiero dzisiaj otworzyłem pudełko.Przycisk bajeczny :)
nr. 060/111
Dzięki morfeusz.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#943492
Już nastał ten wyczekiwany dzień, dzień prezentów, czas spędzany z rodziną przy wigilijnym stole z mnóstwem pyszności.

Dlatego pragnę wam wszystkim złożyć życzenia wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz niebiańskiej zabawy Sylwestrowej, wkraczając w Nowy Rok 2014 z jeszcze lepszymi marzeniami.

Morfeusz - Michał
Morfis-Mods
Awatar użytkownika
By leemac
#943567
Hope you have a merry Christmas and a happy New year, looking forward to your future creations michał :D

Sent from my C6603 using Tapatalk
By Bruin
#943817
Happy Christmas for all and to you Michal

Special wishes for the lucky owners of the Michal Creation
And great loving momentS for every body
Awatar użytkownika
By skril
#989614
Czy ma ktoś możliwość sprawdzić czy w tubkę wkręca sie senio dripper?
Awatar użytkownika
By sliwa404
#989812
Senio dripper to 20x1. Magnetic dragon to 20x1 a z tego co wiem to go masz. Sprawdź czy głowica od mono mod'a wkręca się do dragona i odwrotnie. Jeśli tak to Mono Mod ma 20x1 czyli Senio podejdzie.
By keruj_jp
#989819
A może zamiast zgadywać - spytać po prostu Michała, jaki tam gwint zastosował?
Awatar użytkownika
By sliwa404
#989848
Nikt nie zgaduje, obstawiam że szybciej wykręcić i wkręcić głowicę niż czekać na odpowiedź Michała. No ale co kto woli.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#989850
skril pisze:Czy ma ktoś możliwość sprawdzić czy w tubkę wkręca sie senio dripper?

Gwint zastosowany w tubie to nic innego jak M20x1, więc będą pasować wszelkiej maści atomizery i inne cuda wianki o tym gwincie...

Senio driper będzie ma M20x1 więc będzie pasować :)

-- [scalono] 10 lut 2014, 23:39 --

sliwa404 pisze:Nikt nie zgaduje, obstawiam że szybciej wykręcić i wkręcić głowicę niż czekać na odpowiedź Michała. No ale co kto woli.

Śliwka, a żebyś się nie zdziwił :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By skril
#989871
Koledzy oba maja ten sam gwint 20X1 to oczywiste ;) ale głowica mono jedna i druga w tubke dragona sie wkręca ale już głowica dragona w tubke mono nie do końca, brakuje gwintu. Dlatego pytam, interesuje mnie czy dripper od senia wręci się do końca. ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By morfeusz
#989880
Głębokość gwintu w tubie to 7mm, powinno starczyć miejsca, ale jak nie wkręcisz to się nie dowiesz... Niestety nie jestem w stanie mieć wszystkich modów...
Awatar użytkownika
By skril
#989903
morfeusz pisze:Głębokość gwintu w tubie to 7mm, powinno starczyć miejsca, ale jak nie wkręcisz to się nie dowiesz... Niestety nie jestem w stanie mieć wszystkich modów...



rozumie ;) ale może ktoś ma i mi to sprawdzi ;)

Pozdrawiam *CZAJNICZEK* :piwo
Awatar użytkownika
By morfeusz
#989953
skril pisze:
morfeusz pisze:Głębokość gwintu w tubie to 7mm, powinno starczyć miejsca, ale jak nie wkręcisz to się nie dowiesz... Niestety nie jestem w stanie mieć wszystkich modów...



rozumie ;) ale może ktoś ma i mi to sprawdzi ;)

Pozdrawiam *CZAJNICZEK* :piwo

W tym nie pomogę, ale forumowicze to dobre chłopy, więc się zawsze ktoś znajdzie i sprawdzi...

Szkoda, że nie mam Hybrid connector, to bym Ci pomógł...
Awatar użytkownika
By daras25
#989983
Jeżeli to jest gwint 20x1 o głębokości 7mm to będzie pasował dripper Senia ( 3,9 mm )
Awatar użytkownika
By skril
#999681
pasuje idealnie ;) potem może jakieś zdjęcie wstawie ;)
Awatar użytkownika
By PmQ
#1911321
A to odkopane dziś w czeluściach szuflad



Tylko nie wiem czemu taka jakość do du... Słaba :(
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.