EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By Peter_Weed
#912223
Chciałbym się pochwalić / poddać krytyce mój wytwór.

Pacjent Vision Victory BCC
Z racji iż irytowały mnie lejące po pinie i bulgoczace grzałki zalaczone do zestawu 2/3, a dokladanie sznurka dawało mizerny efekt
W stacjonarnym sklepie nie znalazłem odpowiedniej więc postanowiłem ukręcić grzałeczke.
Grzałeczka z tego co znalazłem w domu czyli paczka waty bawełnianej i drut oporowy okolo 0,12mm @ +/- 90Ohm/mb

Mój twór to dwie grzałeczki w jednym w sumie 16 zwoi po 8 kazda dokladnie 2.4Ohm nawinieta na igle 1mm, do tego mocno zwinięta watka wcisnięta poczym delikatnie rozkręcona.




Po prawej mój wytwór, po lewej orginalna grzałka. Na zdjeciu widoczna również modyfikacja komina (wypilowany otwór w celu odprowadzenia skroplin na grzałke).
Zasilanie mechanik na 18650, spadek napięcia przy pracującej grzałeczce +/- 0,4V
Smakuje wysmienicie i kopie równie dobrze (mi głownie zalezy na smaku) chmura nie jest jakas ogromna lecz większa niż na orginalnej grzałce.
By Peter_Weed
#912228
matckhew temat mi znany lecz tamte krecone na przekrojach +/- 0.30
Jeżeli temat nie pasuje tutaj wnioskuje o przeniesienie w odpowiednie miejsce :mrgreen:
W sumie sam sie przeprowadzilem już do tamtego tematu więc ten niech będzie do skasowania *SMOKEKING*
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.