EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By apache
#908992
Próbowałem rzucić już wiele razy, były plastry, gumy do żucia po których robiło mi się nie dobrze, tabletki (bez recepty) i jednak się nie udało. Do czasu, aż kupiłem e-papieros :) Powiedziałem sobie od jutra nie palę. Z rana zacząłem tylko i wyłącznie wapować i się udało. Wciąż mam w domu na półce ostatnią paczkę papierosów, nawet nie zdjąłem z niej folii. Niech stoi i będzie wspomnieniem.

Także nie palę już od ponad roku.

Na początku brakowało. Wiadomo co godzinkę fajka i siadałem na moim siedzisku na korytarzu, gdzie oddawałem się przyjemności palenia. Brakowało mi tego jakieś 2-3 tygodnie.

Teraz po pierwsze: nie muszę nigdzie wychodzić, po drugie: nie przeziębiam się w zimie, po trzecie: mogę wypalić tyle ile chcę, nie będę musiał gasić fajki, albo palić jej do końca no i po czwarte: OSZCZĘDNOŚCI.

Na moje wapowanie potrzebuję 58 zł miesięcznie, 48 to koszt liquidów, kartomizerów oraz grzałek. 10 zł odkładam na baterię :)
Awatar użytkownika
By apache
#909778
Zastanawiam się nad kupnem większej ilości liquidów, na szczęście u niektórych producentów są zestawy z próbkami :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.