EPF
Awatar użytkownika
By dudi
#592041
Coś dla dla zwolenników boxów i kartków. Aku 2 x 18350, regulacja V 4V-5,5V, pojemność zbiornika - 6,5ml.
Obrazek
Obrazek

Ja już go chcę *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By leeon
#592046
ooo Cos pieknego ;) ciekawe jak cenowo to bedzie wyglądało ;)
Awatar użytkownika
By dudi
#592047
"Price: ​$179.00 USD"
Awatar użytkownika
By Araiser
#592107
Drogo, z wysyłką lekko 600 zł pewnie wyjdzie... Ah te przeliczniki :D Ale super wygląda.
By Rafto
#592129
Zdecydowanie mój typ. Karbon :mrgreen:

Jedyne, co bym zmienił, to przycisk na górę lub na krótszą boczną ściankę u góry i konektor na wierzchu, a nie wpuszczony w body.
Awatar użytkownika
By Shadow
#592139
Fajnie, zgrabnie i czysto :) Cena powala, to fakt ale ciekawe podejście do box'a ;)
Awatar użytkownika
By dudi
#903014
Odkopię temat...
Ktoś posiada może tego boxa?
Awatar użytkownika
By soniqs
#903019
Nie wiadomo czy ktoś posiada, ale ja np walczę od roku ze sobą czy go kupić czy nie :) Gdybym go zdobył, mogłbym śmiało powiedzieć, że po 4 latach wapowania osiagnałem swojego świętego graala. Dwa mechaniki, dripper, rusek i billetbox i koniec tego szaleństwa :) ostatnio z Kszywhem gadaliśmy czy jest sens brania billetboxa, gdy doba kartków ST powoli dobiega końca.. Niby możan tam wsadzić killera, divera ale to już nie to samo co stary poczciwy ST :)
Awatar użytkownika
By prymus140
#903020
soniqs pisze:Nie wiadomo czy ktoś posiada, ale ja np walczę od roku ze sobą czy go kupić czy nie :) Gdybym go zdobył, mogłbym śmiało powiedzieć, że po 4 latach wapowania osiagnałem swojego świętego graala. Dwa mechaniki, dripper, rusek i billetbox i koniec tego szaleństwa :) ostatnio z Kszywhem gadaliśmy czy jest sens brania billetboxa, gdy doba kartków ST powoli dobiega końca.. Niby możan tam wsadzić killera, divera ale to już nie to samo co stary poczciwy ST :)

Robisz przedłużkę i wkręcasz każdy parownik na zewnątrz.
Awatar użytkownika
By szymon2626
#903030
prymus140 pisze:Robisz przedłużkę i wkręcasz każdy parownik na zewnątrz.


To bez sensu billetboxa kupować :P

Swoja drogą on nadal dość mocno jest pożądany, cena też jest windowana na rynku wtórnym.
Słyszałem ,że po za pięknym wykonaniem, dla lubiących kartki to najlepszy wybór z możliwych :wink:
By adam2589
#903305
dudi pisze:Odkopię temat...
Ktoś posiada może tego boxa?



Odpowiem na pytanie kolegi , ja posiadam tego Boxika od kilku miesięcy :)
Zdobyć bezpośrednio od producenta graniczy z cudem , aktualnie partie maja sie pojawiać na stronie co kilka tygodni bez żadnej zapowiedzi:) Paradoks jest taki ze cieszą sie tak duza popularnością ze masz moze 5 min zeby dodać do koszyka:)
Dostepnosc na rynku wtórnym to juz nieco łatwiejsza historia ale cena nie mniejsza niż 650-700 USD :)
Awatar użytkownika
By soniqs
#903402
Thaniell masz konkurencje jeżeli chodzi o ilość zdjęć przy reckach :)

I jako dopełnienie recka Todd'a

Awatar użytkownika
By Shadow
#903672
BilletBox piękny, już z resztą komentowałem jak sie tylko watek pojawił... ale pazury *BOJE SIE* twórcy/recenzenta to już delikatny oblech :P
Awatar użytkownika
By dudi
#903726
adam2589 pisze:Dostepnosc na rynku wtórnym to juz nieco łatwiejsza historia ale cena nie mniejsza niż 650-700 USD :)

No to mnie pocieszyłeś *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By Kszywho
#903753
dudi pisze:
adam2589 pisze:Dostepnosc na rynku wtórnym to juz nieco łatwiejsza historia ale cena nie mniejsza niż 650-700 USD :)

No to mnie pocieszyłeś *BOJE SIE*


I nie ma się co dziwić, że Twórcy się troszkę wkurzyli na fliperów. Kupowali hurtowo i windowali cene w górę do niebotycznych kwot!:

"READ THIS: We are sticking to a ONE Billet Box main unit order per 8 weeks rule. Please do not attempt to order another main unit ( Standard or Piebald) if you have purchased one in the past 8 week, your order will be canceled. We know it's great that you can flip um' for 500 bucks, but this sucks for people waiting to grab one.... So we have kept a list of known flippers, if your name is on that list, your order will be canceled without notice."
Awatar użytkownika
By daras25
#903774
Dla uzupełnienia , flipperzy to nie jest rynek wtórny poniważ są miejsca gdzie nadal można je kupić po normalnej cenie lub wymienić za sprzęt o zbliżonej cenie .


Tapa
By adam2589
#903786
daras25 pisze:Dla uzupełnienia , flipperzy to nie jest rynek wtórny poniważ są miejsca gdzie nadal można je kupić po normalnej cenie lub wymienić za sprzęt o zbliżonej cenie .


Tapa



Mógłbyś podrzucic link do miejsc gdzie mozna je aktualnie kupić po standardowej cenie :) ???
Awatar użytkownika
By daras25
#903820
VW , VP i grupy " Trade " na fejsie no i oczywiście w sklepiku . Ta ostatnia opcja daje najwięcej frajdy i satysfakcji ;-)

Tapa
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.