EPF
Awatar użytkownika
By MShR
Chciałem dzisiaj pokazać pare zdjeć oraz malutki opis boxa, ktory zawitał do mnie pare dni temu. Stworzył go Sohers, za co mu serdecznie dziękuje!

Zdjęcia:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Boxik wykonany z "Orzecha Amerykańskiego". Założenie było proste - ma dobrze leżeć w dłoni :) I tak tez sie stało dzieki małej wypustce na dole - nie wiem jak to nazwać. Chwyt jest pewny i naprawdę w moim przypadku sprawdza sie to w 1oo%! Boxik mechaniczny na batke 18650, ale z przygotowaniem na kicka+18500. Chwilowo nie ma kicka, ale bedzie ;D Ogólnie takie było założenie :)

Swietnie pali, swietnie wyglada! Wykonanie - oczywiście na najwyższym poziomie - jak to bywa u Sohersa :P

I jak? Podoba sie? ;) Mnie bardzo i mam nadzieje, ze posłuży przez dluuuugi czas :)

Dzieki za uwagę ;)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2013, 23:19 przez MShR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Szaddam
Piękne cacko! Jestem pod szczerym wrażeniem ... a najbardziej podoba mi się koncepcja drewnianego mechanika :)
I ten pomysł z kickiem! REWELACJA!!!
Awatar użytkownika
By kowjack
Witam.

Coraz ciekawszymi propozycjami kusza nas kreatywni koledzy , jesli boxik jest na tym samym poziomie wykonania co moje stojaczki kolegi Sohers , to wysoko ustawil poprzeczke :-) Gratuluje :beer:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By sohers
MShR pisze:Nie, nie Kolego Sohers - to ja dziękuje raz jeszcze baaardzo serdecznie!

Naprawdę nie ma sprawy :D niech służy jak najdłużej :D :piwo :piwo :piwo
Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]

Maseczki muszą wrócić na twarze. Minister Zdrowi[…]

Mocny Buch i co dalej?

Dzień dobry, Od 10 lat palę jedynie Mocny Buch od[…]

Zestaw powiększający do hussar x

Witajcie Nie sądziłem, a jednak się udało, i bardz[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.