EPF
Awatar użytkownika
By Barjavel
#857876
Martin 1963 pisze:Witam.
Co nowego w temacie zasilania ? Kiedy ruszy strona internetowa ?
Pozdrawiam


Co nowego .... ano tokarze już oddali mi gienki do kolejnych wysyłek i teraz zabiora się za włącznik i głowicę, a że zmian było sporo to jeszcze trochę potrwa - doszła jeszcze tylko zmiana gwintu włącznika i głowicy - będzie M20X1 i będzie możliwość zakupu "przejściówki" 510 na M20x1 - czyli potoczny connector

Strona już bliżej ma jak dalej ;) - wkrótce ;)
Awatar użytkownika
By EdwartS
#858247
Barjavel pisze:
Martin 1963 pisze:Witam.
Co nowego w temacie zasilania ? Kiedy ruszy strona internetowa ?
Pozdrawiam


Co nowego .... ano tokarze już oddali mi gienki do kolejnych wysyłek i teraz zabiora się za włącznik i głowicę, a że zmian było sporo to jeszcze trochę potrwa - doszła jeszcze tylko zmiana gwintu włącznika i głowicy - będzie M20X1 i będzie możliwość zakupu "przejściówki" 510 na M20x1 - czyli potoczny connector

Strona już bliżej ma jak dalej ;) - wkrótce ;)


Hej... że tak zapytam to Carbon będzie do wyboru na tubie... czy tylko przymiarki do nowych produkcji i zabawa z materiałem... Bo nie powiem taka tuba powlekana Carbonem to by Cud Malina

Pzdrawiam
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#873885
Witam.
Zrobiło się cicho , żadnych informacji od kilku tygodni. Odświeżam temat. Jak postępują prace i kiedy premiera zasilania ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tomba
#873892
Dostałem od Barjavel'a informacje na PW. Myślę, że się kolega nie obrazi jak zapodam klika z nich.

Prace są zaawansowane. Szykowane są jeszcze egzemplarze na kolejne testy. Gdzieś za trzy tygodnie powinny rozpocząc się zapisy.
Jeszcze trochę cierpliwości :wink:
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#873896
Dzięki za informacje. Pozostaje spokojnie czekać na wyniki kolejnych testów / mam nadzieję , że będą publikowane na forum / i listę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Barjavel
#874230
Tomba pisze:Dostałem od Barjavel'a informacje na PW. Myślę, że się kolega nie obrazi jak zapodam klika z nich.

Prace są zaawansowane. Szykowane są jeszcze egzemplarze na kolejne testy. Gdzieś za trzy tygodnie powinny rozpocząc się zapisy.
Jeszcze trochę cierpliwości :wink:


oczywiście że sie nie obrażę, głowica juz skończona, przycisk skończyli tokarze dzisiaj. Fotki z krótka informacja znajduja sie na mojej stronie. Jutro odbieram włącznik więc będzie kolejna sesja foto z opisem zmian.
Komin ze zmniejszona komorą będzie jeszcze w tym tygodniu, oczywiście bedzie sesja foto na stronie. jako że zmienił sie gwint w moim zasilaniu na M20x1 ruszyła produkcja adaptera hybrydy - wizual również jest na stronie, i mozna sie na niego już zapisywać, na komin bedą zapisy jeszcze w tym tygodniu po wycenie.
Zapraszam na strone do działu "nowości"
Jeśli bedą pytania proszę walić śmiało.
Zasilanie będzie w kilku sztukach i oczywiście poleci na pokaz do Thaniella i do Pol`a
jak poznam cenę toczeń rurek do zasilania zrobie kosztorys i umieszcze info na stronie
Awatar użytkownika
By kwinto
#875129
Właśnie przeglądałem foty na stronie Barjavela -no poprostu powala precyzja wykonania elementów ,te szczegóły ,detale a wszystko wykonane perfekcyjnie brawo mistrzu sprzęcik przemyślany w każdym calu pewien pan z Portugali ma godnego rywala .

ps:sam nie wiem czy życzyć koledze Barjavelowi takiego sukcesu jak Portugalczyk osiągną bo jak nam przyjdzie też takie ciężkie pieniądze becelować za te cuda z nad Wisły no ale przecież to nasza rodzima produkcja myśl zmaterjalizowana która rozsławi nasz piekny kraj w świecie vaperów po wsze czasy .
Awatar użytkownika
By Wąski
#875279
Barjavel pisze:Jeśli bedą pytania proszę walić śmiało.

Nie bardzo kumam, po kiego ten adapter... :roll: Kosztuje niemało, a zastosowania nie znajduję.
Można prosić o więcej zdjęć tego adaptera w ujęciu ze wszystkich stron?
Awatar użytkownika
By ciopik
#875301
A gdzie tam jest zastosowany konektor?
również nie rozumiem po co ten konektor, ale z tego co czytam to bez niego nie podłącze nic na gwincie 510

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalk [url='http://tapatalk.com/m?id=10']now Free[/url]
Awatar użytkownika
By Thaniell
#875306
Adapter zastępuję głowice w modzie ( każdym, z gwintem 20x1). Czyli po prostu zmniejsza nam całość o wysokość głowicy i ładnie się prezentuje. To dla estetów :)
Awatar użytkownika
By Wąski
#875321
Dzięx! Thaniell jak zwykle niezawodny! Repucha nadana.
Tak sobie to wyobrażałem. Czekam jeszcze na zdjęcia od spodu, by zobaczyć ja się te śrubki wkręca i pewnie pójdzie zamówięnie.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2013, 11:52 przez Wąski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#875324
konektor nakręcasz na gwint 510 parownika i wkręcasz bezpośrednio w rurkę - eliminujesz głowicę moda - przyjrzyj się zdjęciom

-- [scalono] 11 paź 2013, 11:57 --

minus jest taki, że w większości modów nie użyjemy pinu teleskopowego, tylko szpilki z zestawu, która musi pasować idealnie na wymiar, co często skutkuje koniecznością szlifowania jest do zadanego wymiaru (na styk)

ja musiałem zrobić takich 3 pod każdą baterię

idealnie pasował by Nemesis z kontrą w przycisku, niestety nie ma gwintu 20x1 :(
Awatar użytkownika
By ohlers
#875422
I o to chodzi :D
To dobry konektor.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By pol
#875479
Bazyloss pisze:no przecież to jest to samo, ta sama idea, różni się tylko niuansami

Sprawdzałeś gdzie kieruje Twój link, który zacytowałem?
Tutaj >
Bazyloss pisze:w sumie jak teraz rozkręciłem i patrzę na konstrukcję, to nie jest potrzebna :) - sorrki

Co z tego wynika w omawianej sprawie?

P.S.
Proponujesz teraz dyskusję kto kogo i kiedy sklonował?
Awatar użytkownika
By ohlers
#875494
pol, nie warto. Szkoda nerwów. I słów.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Barjavel
#875501
Bazyloss pisze:
idealnie pasował by Nemesis z kontrą w przycisku, niestety nie ma gwintu 20x1 :(


będzie i do nemesisa, jak i do Chi You - oczywiście różnica tylko w gwintach ;)
Awatar użytkownika
By mati3000
#875509
sory za moze glupie pytanie, ale czy podany wymiar to długość moda czy tubki??
Wysokość: 18350: 54,5mm
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#875539
Barjavel pisze:
Bazyloss pisze:
idealnie pasował by Nemesis z kontrą w przycisku, niestety nie ma gwintu 20x1 :(


będzie i do nemesisa, jak i do Chi You - oczywiście różnica tylko w gwintach ;)


ale tak serio czy ;)
Awatar użytkownika
By ghostcat
#875549
Bazyloss pisze:
Barjavel pisze:
Bazyloss pisze:
idealnie pasował by Nemesis z kontrą w przycisku, niestety nie ma gwintu 20x1 :(


będzie i do nemesisa, jak i do Chi You - oczywiście różnica tylko w gwintach ;)


ale tak serio czy ;)


Tak serio będzie :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Barjavel
#875601
mati3000 pisze:sory za moze glupie pytanie, ale czy podany wymiar to długość moda czy tubki??
Wysokość: 18350: 54,5mm


dzieki za zwrócenie uwagi - wymiary bedą nieco inne - przez nową głowicę i przycisk - dokładne wymiary podam w przyszłym tygodniu
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#876216
pol pisze:
Bazyloss pisze:no przecież to jest to samo, ta sama idea, różni się tylko niuansami

Sprawdzałeś gdzie kieruje Twój link, który zacytowałem?
Tutaj >
Bazyloss pisze:w sumie jak teraz rozkręciłem i patrzę na konstrukcję, to nie jest potrzebna :) - sorrki

Co z tego wynika w omawianej sprawie?

P.S.
Proponujesz teraz dyskusję kto kogo i kiedy sklonował?


a może trzeba było przewinąć niżej, gdzie są zdjęcia GbB22 z Hybrid Connectorem i Kayfuna bez Connectora

ale nich Ci będzie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 00463.html
Awatar użytkownika
By pol
#876848
Bazyloss pisze:
pol pisze:
Bazyloss pisze:no przecież to jest to samo, ta sama idea, różni się tylko niuansami

Sprawdzałeś gdzie kieruje Twój link, który zacytowałem?
Tutaj >
Bazyloss pisze:w sumie jak teraz rozkręciłem i patrzę na konstrukcję, to nie jest potrzebna :) - sorrki

Co z tego wynika w omawianej sprawie?

P.S.
Proponujesz teraz dyskusję kto kogo i kiedy sklonował?


a może trzeba było przewinąć niżej, gdzie są zdjęcia GbB22 z Hybrid Connectorem i Kayfuna bez Connectora

ale nich Ci będzie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 00463.html


Problem w tym, że z trzy razy przewijałem i nic nie znalazłem. Teraz jeszcze raz sprawdzałem i tego zdjęcia tam nie znajduję.


Awatar użytkownika
By Bazyloss
#876850
nie wiem, ja na dole widzę 5 zdjęć gdzie jest GbB22 Hybrid i Kayfun nie Hybrid :) (post 25 wrz 2013, 11:20)

ale skoro nie widzisz, to zapodałem Ci linka do mojego zdjęcia z innego wątku (zamówienie zbiorowe HC)
Awatar użytkownika
By piehot
#881685
to jakaś taśma, naklejka ? ten karbon naturales.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#881688
kurna, jak patrzę na ten pierścień, to trochę przytłacza resztę :)

rurka woven jest dla super, ale akurat może nie taka, są dużo fajniej wykonane , nawet te chińskie po 15$ z przesyłką za 0,5m

a mnie się marzy coś takiego :

Obrazek
Awatar użytkownika
By Barjavel
#881699
Bazyloss pisze:kurna, jak patrzę na ten pierścień, to trochę przytłacza resztę :)

rurka woven jest dla super, ale akurat może nie taka, są dużo fajniej wykonane , nawet te chińskie po 15$ z przesyłką za 0,5m

a mnie się marzy coś takiego :

Obrazek



To zapodaj jak możesz link do rur po 15$ i średnicy 22mm gr. ścianki 1mm - chętnie zanabędę w takiej cenie i kolorowe "carbony"
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#881713
kolorowe, to niestety drogie - napisałem, że coś takiego mi się marzy :)

zwykłe na ebay masz w ciul, nawet taniej http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... &_from=R40

fajne są matowe

-- [scalono] 18 paź 2013, 22:42 --

kolorowych nie znalazłem nigdy w średnicy 22, a szukałem, do innych celów (rodbuilding) 26x1,0 - 1512jpy za 52mm :(

-- [scalono] 18 paź 2013, 22:45 --

ja brałem tu : http://www.carboncenter.pl/ świetna jakość, ale ceny już gorsze :)

-- [scalono] 18 paź 2013, 22:55 --

znalazłem chińczyka od którego kupowałem, http://www.ebay.com/itm/2pcs-22X20X500M ... 4acad481a4

bardzo ładnie wyglądają na wędce :)
Awatar użytkownika
By Barjavel
#895875
Witam po długiej przerwie. Chciałem przedstawić zasilanie w wersji finalnej na aku 18350. W wersji sprzedażowej beda dwa rodzaje karbonu - matowy gruby splot, błyszczący o drobniejszym splocie. Dostępne będą rury pod aku 18500 i 18650.
Czekam na odbiór pierścieni z tytanowania i w tym tygodniu powinny sie pokazać wersje z pierścieniami.
Jak tylko je odbiorę wysyłam na testy do wybranych już kolegów z forum
@Thaniell
@Pol
@Refurbished

Oni przedstawią szczegółowe zdjęcia i mam nadzieję że i filmik przedstawiający działanie.

Zapisy jak i szczegółowe informację będą zamieszczone na mojej stronie.
Każde zasilanie bedzie posiadało swój numer przydzielany losowo.
Dużo osób dopytuję się o cenę więc podam ją oczywiście i tutaj.

Cena zasilania bez względu na wybraną rurę wynosić będzie 420zł.
Ceny poszczególnych elementów będą na stronie jak zostanie wprowadzony nowy sprzęt. Każdy użytkownik zostanie poinformowany mailowo w chwili wprowadzenia na stronę.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2013, 20:18 przez Barjavel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#895890
Jak ten karbon jest robiony?
Albo fotki są dość kiepskie, albo moje poczucie estetyki coś szwankuje.
Awatar użytkownika
By Barjavel
#895894
Tomba pisze:Jak ten karbon jest robiony?
Albo fotki są dość kiepskie, albo moje poczucie estetyki coś szwankuje.


to trzeba by się dowiedzieć w fabryce - ja zamawiam rury ;)
Awatar użytkownika
By kwinto
#895896
rura z pierscieniami polerowanymi z nacięciami chyba bedzie towarem exclusive coś mi sie wydaje coś jak limited ;)
Awatar użytkownika
By Tomba
#895900
Barjavel pisze:to trzeba by się dowiedzieć w fabryce - ja zamawiam rury ;)

No trzeba postarać się o lepsze fotki, bo z tymi coś nie teges.
Jakieś przebarwienia, etc.
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#895903
kwinto pisze:rura z pierscieniami polerowanymi z nacięciami chyba bedzie towarem exclusive coś mi sie wydaje coś jak limited ;)

Barjavel pisze:Ps. rura z pierścieniami poler z nacięciami nie będzie na sprzedaż - jest to prezent od tokarzy ;)

albo jedna niepowtarzalna sztuka :D
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#895916
nie chcę znowu marudzić, ale już o tych rurkach pisałem

-- [scalono] 03 lis 2013, 20:43 --

Rafał, a jakbym dostarczył Ci rurkę, to da radę obsadzić ?
Awatar użytkownika
By Barjavel
#895935
Bazyloss pisze:nie chcę znowu marudzić, ale już o tych rurkach pisałem

-- [scalono] 03 lis 2013, 20:43 --

Rafał, a jakbym dostarczył Ci rurkę, to da radę obsadzić ?


ale co obsadzić?? karbon?
rury są robione na wymiar więc raczej nie bardzo
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#895941
rury na wymiar ? po prostu dam Ci 10 ; 20 czy 50cm 22x20

bo pomysł fajny, ale dla mnie nie w tym wykonaniu, bez obrazy, ale przynajmniej na tych zdjęciach rurki są podłej jakości ;)
Awatar użytkownika
By Tomba
#895947
@ Barjavel - nie gniewaj się, bo wiesz, że Cię lubię, ale te zdjęcia to porażka.
Te rurki wyglądają tak, jakby były malowane farbami plakatowymi przez dzieci z przedszkola, a potem rozmyły się na deszczu.
Może wywal lepiej te foty i wstawisz już porządne.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2013, 20:25 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#895969
Witam.
Carbon , carbon , trochę się pogubiłem / temat omawiany od kilku miesięcy / stąd moje pytanie, będzie wersja SS ? Na zaprezentowanych zdjęciach wizualnie / bez urazy / trochę kiepsko to wygląda.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tomba
#895982
Barjavel pisze:Zdjęcia wykasowane ..... mnie fotografia nie wychodzi

I dobrze zrobiłeś :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#896027
a ja bym się cudów po lepszych foto nie spodziewał, choć mam nadzieję, że kraczę :)

parę rurek woven w życiu przerobiłem i na zdjęciach dokładnie było widać przekładki maty i moim zdaniem kiepskiej i kiepsko
Awatar użytkownika
By Thaniell
#896050
My tu nie oceniamy fotek, tylko produkt. No chyba, że nie. Poza tym, z tego co zrozumiałem, to karbon jest opcją, no chyba, że coś poplątałem. Poczekamy, zobaczymy. Ikarus też jest w wersji karbon i jakoś nikt nie narzeka i się kręci. Czekamy.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.