EPF
Awatar użytkownika
By sohers
#878810
Witam Was :)


Jak duża część was wie strugam w drewnie ale żeby nie tylko to też postanowiłem wystrugać coś w metalu co już chyba wiadomo po poście kolegi ohlers :D
Zatem do rzeczy,
Jest modzik jak nazwa wskazuje z przyciskiem magnetycznym o nazwie SM Magnetic Dragon
skąd taka nazwa? sam nie wiem tak mi się jakoś ubzdurało


Trochę strona techniczna:
Średnica 22mm blokada lewy gwint, w planach również w planie 16mm


Użyte materiały to KO i mosiądz, i od razu piszę dla zainteresowanych że full konfiguracje
także full długości pod każde aku 18350,18500, 18650
Na razie wersje satyna ale będą w opcji polerowanej dostępne poszczególne elementy, nie wiem jeszcze które zobaczę po testach.
Głowica jak na razie w wersji płaskiej z regulacją teleskopową,
w fazie projektu głowica pod sznurek żeby nie było
Jak pisałem wyżej przycisk magnetyczny skok do załączenie 0,6 mm
przycisk bez regulacji ponieważ jest ona raczej zbędna a przynajmniej w moim projekcie.


długości całkowite:
18350 - 61 mm
18500 - 77 mm
18650 - 92 mm


Chciałbym też podziękować koledze ghostcat za wspaniały projekt graficzny logowania oraz koledze ohlers za profesionalną sesję zdjęciową *1st*

Zapraszam do oglądania i komentowania :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#878812
No panie mnie sie podobuje :) Fajno :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#878814
Zadziwiające, im coś prostsze w kształcie, tym bardziej mi się podoba *GOOD*
Awatar użytkownika
By Thaniell
#878818
Modzik ładny gratki, ale grawery jakieś takie, no sam nie wiem. A to logo SM, to nie wiem czemu, ale od razu kojarzy mi się, ze SvoeMesto. Co nie zmienia faktu, że wyglądają ciekawie ;)
Awatar użytkownika
By sohers
#878819
Thaniell pisze:Modzik ładny gratki, ale grawery jakieś takie, no sam nie wiem. A to logo SM, to nie wiem czemu, ale od razu kojarzy mi się, ze SvoeMesto. Co nie zmienia faktu, że wyglądają ciekawie ;)


Więc kajfun od SvoeMesto pasuje idealnie :D
Awatar użytkownika
By saradonin
#878822
Ameryki nie odkryłeś, bo i odkryć ją na nowo niełatwo, ale ... ładne, proste (a lubię proste) i logiczne (te lubię nawet bardziej niż proste): jest regulacja pina, mały skok przycisku, więc ma wszelkie predyspozycje, by się podobać, tym bardziej, że sesja fotograficzna pierwsza klasa :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#878849
Jak chodzi przycisk? Załącza się pod ciężarem parownika czy nie? Haczy, czy nie?
Awatar użytkownika
By PucH2
#878854
Następna komercyjna rurka. Ani to mniejsze ani większe od poprzednich. Grawer laserowy, no nie. Bardzo trwały. Idealnie zabezpieczony przycisk dopełnia projekt. Fotki za to ślinotok przynoszą. Są tak dobre z czarnego złoto zrobiły :) .
Awatar użytkownika
By noman1
#878879
No chłopie, sesja rewelacja, modzik także wygląda świetnie........... szkoda że nie wcześniej, rynek dosyć mocno zapchany.

PS chyba jasne że jak mnie odwiedzisz to ze swoim "dzieckiem" :)
Awatar użytkownika
By Haze
#878891
sohers <- jeśli te rurki są tak dopieszczone jak Twoje stojaki to od razu wpisuj mnie na listę na mosiądz, a może i na SS (w zależności od ceny). No i napisz coś więcej: ceny, kiedy będą dostępne, itp...
Awatar użytkownika
By sohers
#878900
Tomba pisze:Jak chodzi przycisk? Załącza się pod ciężarem parownika czy nie? Haczy, czy nie?


nie tam żebym chwalił ale nie chaczy a już na pewno nie załącza pod własnym ciężarem :)

noman1 pisze:No chłopie, sesja rewelacja, modzik także wygląda świetnie........... szkoda że nie wcześniej, rynek dosyć mocno zapchany.

PS chyba jasne że jak mnie odwiedzisz to ze swoim "dzieckiem" :)


nie rozstaję się z modzikiem i na pewno będę miał go ze sąbą będąc u Ciebie :mrgreen:

-- [scalono] 15 paź 2013, 22:04 --

Haze pisze:sohers <- jeśli te rurki są tak dopieszczone jak Twoje stojaki to od razu wpisuj mnie na listę na mosiądz, a może i na SS (w zależności od ceny). No i napisz coś więcej: ceny, kiedy będą dostępne, itp...


listę na dniach dodam więc i cena będzie :D
Awatar użytkownika
By ohlers
#878936
Tomba pisze:Jak chodzi przycisk? Załącza się pod ciężarem parownika czy nie? Haczy, czy nie?

Nie ma opcji na samozałączanie :mrgreen:
Nie haczy, nie skrzypi, nie lata, działa nad wyraz precyzyjnie.
Poparte własnym doświadczeniem organoleptycznym :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By skril
#878990
Co tu duzo pisac cudo.i tyle ! Licze ze nie dlugo tez bede mial juz u siebie to tez jakies zdjecia wstawie. Modzik rewelacja, napewno modzik roku ;P
Awatar użytkownika
By STR
#878998
Jest ładny nawet bardzo ładny jednak ma małe wady zastosowane rozwiązanie z plusem na obudowie sprawdza się w wielu modach, więc sprawdzi się zapewne i w tym przypadku pod warunkiem, że nie założymy akumulatora, który biegun dodatni ma bardzo szeroki i prawie na równi z brzegiem obudowy.

Pin styku z parownikiem osadzony w czymś teflono-podobnym, co jest wciśnięte lub nawet wklejone w górny cap przy nieprawidłowej regulacji całość zapewne zostanie wciśnięta do środka tuby, moim zdaniem izolator mógłby być szerszy od strony ogniwa plus rant, na którym się ono oprze.
By abbs
#879003
Widziałem moda na warszawskim spocie :) Bardzo ładnie wykonana rurka, przycisk trochę twardy, ale łapie ładnie w każdej pozycji. Dobra robota fajnie że mamy ludzi którzy potrafią coś takiego zrobić :)
Awatar użytkownika
By sohers
#879504
mashun pisze:Ale co to za rurka? :shock: Piaskowana?

tak :wink:
Awatar użytkownika
By sliwa404
#879610
Mosiądz z kajtkiem mi się podoba, czekam na cenę :)
Awatar użytkownika
By Staff
#879764
Lista z ceną jest na forum które powstało, gdy tu były kłopoty z bazarkiem :wink:
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#880717
zadam głupie pytanie ;) czy satynę czuć pod palcem, choć minimum czy rurka jest gładka jak pupcia niemowlaka ?
Awatar użytkownika
By sohers
#880742
możesz mieć satyne z pod noża i będzie ją czuć, jak z pod włókna to będzie gładkie jak pupa, zależy co kto lubi.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#880758
to jak można taką z pod noża, ewentualnie lekko popieszczoną jakąś 280, to się piszę :)

szczerze mówiąc mam dość gładkich rurek, lubie trzymać w ręku i ważyć moda, ręka się poci rura robi się śliska i blee a fuj

w Nemesis, JM czy Vanilli (w tej jak się dobrze przyjrzy to widać fajny ukośny wzorek jak nóż chodził :) ) nie ma tego problemu
Awatar użytkownika
By sohers
#880788
Bazyloss pisze:to jak można taką z pod noża, ewentualnie lekko popieszczoną jakąś 280, to się piszę :)

szczerze mówiąc mam dość gładkich rurek, lubie trzymać w ręku i ważyć moda, ręka się poci rura robi się śliska i blee a fuj

w Nemesis, JM czy Vanilli (w tej jak się dobrze przyjrzy to widać fajny ukośny wzorek jak nóż chodził :) ) nie ma tego problemu


zapraszam na listę :wink:
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#880835
jeszcze jedno pytanie : czy można mieć dwa smoki (na przeciwko) ?, bo w formularzu nie ma takiej opcji
Awatar użytkownika
By sohers
#881752
STR pisze:Jest ładny nawet bardzo ładny jednak ma małe wady zastosowane rozwiązanie z plusem na obudowie sprawdza się w wielu modach, więc sprawdzi się zapewne i w tym przypadku pod warunkiem, że nie założymy akumulatora, który biegun dodatni ma bardzo szeroki i prawie na równi z brzegiem obudowy.

Pin styku z parownikiem osadzony w czymś teflono-podobnym, co jest wciśnięte lub nawet wklejone w górny cap przy nieprawidłowej regulacji całość zapewne zostanie wciśnięta do środka tuby, moim zdaniem izolator mógłby być szerszy od strony ogniwa plus rant, na którym się ono oprze.


To nie jest teflono podobny materiał tylko to jest teflon kolego, i nic nie stoi na przeszkodzie żebyś włożył baterię plusem do dołu :wink:
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#881763
Thaniell pisze:Modzik ładny gratki, ale grawery jakieś takie, no sam nie wiem. A to logo SM, to nie wiem czemu, ale od razu kojarzy mi się, ze SvoeMesto. Co nie zmienia faktu, że wyglądają ciekawie ;)


no co Ty, smok z tymi postaciami, aniołami czy jak tam ktoś to sobie zinterpretuje jest fajny, kółko faktycznie takie sobie, dlatego zamówiłem dwa smoki :)
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#956670
oho powrót na trawnik :P

mam również modzika... spasowanie, łączenia wygląd ogólny itd super (spadków nie mierzyłem - już się w to nie bawię - bzdura imho)

przycisk jest rewelacyjny! najlepszy jaki dotąd miałem, pokuszę się nawet o stwierdzenie: lepszy niż w nemesisie, nie wiem czemu, jakoś lepiej mi w łapie leży, a magnesy idealne jak dla mnie


izolator głowicy: porażka (łączenie klejem...), oddałbym moda gdyby nie rewelacyjny przycisk... Sohers obiecał dosłać poprawioną głowicę z odpowiednim izolatorem to czekam :)
Awatar użytkownika
By skril
#956688
oba są klejone ten w przycisku też, ale to chyba jedyne minusy tego modzika, poza tym jest rewelacyjny ;)
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#957221
skril pisze:oba są klejone ten w przycisku też, ale to chyba jedyne minusy tego modzika, poza tym jest rewelacyjny ;)


w przycisku to raczej nie problem bo w sumie nawet i luzem mógł być... za to w głowicy od razu mi parownik przy wkręcaniu "wypchnął" izolator... a że mam też ubitą głowicę to czekam na nową z poprawionym izolatorem

tak czy siak modzika polecam, nie żebym jakiś flame topic robił czy coś :P - Sohers błyskawicznie na mojego maila odpisał, że wyśle mi nową poprawioną głowicę więc wszystko w porządku :)
Awatar użytkownika
By skril
#957230
minimalnie jakieś części milimetra niektóre parowniki z dłuższym gwintem wypychają ten izolator, lecz jest to praktycznie niewidoczne i niewyczuwalne

w dolnej części izolator jest bardzo precyzyjnie spasowany do trzpienia samego przycisku, tam nie ma mowy o jakich kolwiek luzach,
w moim odczuciu może nawet zbyt bardzo.

Pomimo tego modzik w swej precyzji wykonania jak i działania jest godny polecania, cena jak za taki sprzęt jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#965279
Witam.
Mam Dragona / tuba 18650 / ponad miesiąc. Moim zdaniem super zasilanie , wszystkie części bardzo dobrze spasowane. Działa bez zarzutu , dymi jak mały parowóz. Wygląda bardzo ładnie , Kayfun lite jakby był dla niego stworzony , stanowią z nim piękną całość. Więcej nie będę pisał bo to po prostu bardzo udane i moje ulubione zasilanie.Polecam wszystkim szukającym dobrego i ładnego moda. Sohers gratuluję pomysłu i wykonania.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#971053
dostałem wczoraj głowiczkę, izolator poprawiony, nigdzie nie obita :)

teraz modzik jest po prostu boski :D

pozdrowienia dla autora!
Awatar użytkownika
By sohers
#971435
ZetMichał pisze:dostałem wczoraj głowiczkę, izolator poprawiony, nigdzie nie obita :)

teraz modzik jest po prostu boski :D

pozdrowienia dla autora!


Cieszę się że mogłem sprostać oczekiwaniom :-P

pozdrawiam :beer:
By mikepolak
#1274629
Może trochę odświeżymy temat? Dostałem wczoraj swojego Magnetic Dragon'a i jestem z niego niesamowicie zadowolony. Przycisk działa jak należy. Nie ma mowy, żeby załączył się sam z siebie, bardzo mocne magnesy, aczkolwiek samo wciskanie odbywa się płynnie i nie potrzeba użycia siły. Wykonanie świetne, grawery bardzo mi się podobają. Pogratulować udanej produkcji! Dziękuję sohers :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.