EPF
Awatar użytkownika
By sliwa404
#857275
Ja bym prosił o wypisanie z listy, powodów jest kilka, i to nie wina CNC.

tapnięte z mojego L9
Awatar użytkownika
By morfeusz
#857308
sliwa404 pisze:Ja bym prosił o wypisanie z listy, powodów jest kilka, i to nie wina CNC.

tapnięte z mojego L9

Nie ma sprawy, dziękuję za wyjaśnienie na PW i szczerość...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#857674
Dziś odbyłem wstępną rozmowę z nową firmą, są przesłanki, że się podejmą. Jadę do nich jeszcze dziś z całym projektem...
Po otrzymaniu projektu otrzymam decyzję czy się podejmą współpracy oraz nową wycenę... Trzymajcie kciuki...
Awatar użytkownika
By Staff
#861093
morfeusz pisze:Dziś odbyłem wstępną rozmowę z nową firmą, są przesłanki, że się podejmą. Jadę do nich jeszcze dziś z całym projektem...
Po otrzymaniu projektu otrzymam decyzję czy się podejmą współpracy oraz nową wycenę... Trzymajcie kciuki...


Morfeusz, Ty masz świadomość, że przeszło 100 osób od środy trzyma kciuki... :wink:
Może by tak jakieś info
Awatar użytkownika
By morfeusz
#861102
Staff pisze:
morfeusz pisze:Dziś odbyłem wstępną rozmowę z nową firmą, są przesłanki, że się podejmą. Jadę do nich jeszcze dziś z całym projektem...
Po otrzymaniu projektu otrzymam decyzję czy się podejmą współpracy oraz nową wycenę... Trzymajcie kciuki...


Morfeusz, Ty masz świadomość, że przeszło 100 osób od środy trzyma kciuki... :wink:
Może by tak jakieś info

Tak mam tego świadomość, ale sam na chwilę obecną nic nie wiem... Dziś próbowałem się skontaktować z tokarzem, ale nie zdołałem niestety...

Nowy na chwilę obecną ma dać mi znać w tym tygodniu czy się podejmą współpracy... Dziś cały dzień próbuję wyciągnąć jakąś informację, ale niestety nie udało mi się niczego osiągnąć... Jutro będę dzwonić jeszcze i dowiadywać co i jak, a jak nie to po robocie się do niego przejadę...
Awatar użytkownika
By Staff
#861123
No cóż, przynajmniej wiemy na czym stoimy.
Natomiast w tym tygodniu kciuków już nie mogę trzymać.
Kierownik w robocie mi zabronił :mrgreen:
Awatar użytkownika
By morfeusz
#869146
Bazyloss pisze:a to co za cudo ?



To jest pierwsza wersja, jaką wykonałem dla siebie... Polerowana tuba została potraktowana szlifierką oscylacyjną :)... W słońcu lub mocniejszym świetle wygląda jak popękana powłoka szklana.. Nudziło mi się w domu, a polerka mnie złościła...

mashun pisze:Jakieś wieści z pierwszej linii?


Na chwilę obecną, wieści średnie... Nadal czekam na informację kiedy będzie serwis i naprawa CNC... Do tego przejeździłem już większość tokarzy CNC, niestety każdy po koleii odmawiał, mają swoją robotę ważniejszą, a jeśli się już ktoś zgadał to za cenę której nie chcieli byście widzieć...

Jednakże wciąż czekam i upominam się u zapasowego tokarza o decyzję czy i kiedy się podejmą. Dziś będę u jednego i drugiego w drodze z roboty, to się ponownie przypomnę...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#872662
Miło mi niezmiernie przekazać wam informację, że możemy rozpoczynać produkcję...


Czas oczekiwania to około miesiąca, będę informował na bieżąco na jakim jesteśmy etapie oraz jak się uda to parę zdjęć też dorzucę. Jutro do wszystkich powysyłam PW lub e-mail z danymi do wpłaty, ponieważ jest was na liście 111 więc to trochę potrwa :) ale góra w 2 wieczory się ogarnę, choć postaram się już jutro.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#872727
robił będzie ten sam człowiek czy inna firma, pytam, bo ciekaw jestem czy satyna będzie ta sama ?
Awatar użytkownika
By morfeusz
#872748
Bazyloss pisze:robił będzie ten sam człowiek czy inna firma, pytam, bo ciekaw jestem czy satyna będzie ta sama ?

Inna firma... Nie zamierzam trzymać was dłużej w oczekiwaniu... Poprzedni nadal nie naprawił CNC, a oczekiwanie do połowy listopada na rozpoczęcie toczenia(zgodnie z jego słowami) to lekka przesada moim zdaniem, bo zasilanie wyszło by w połowie grudnia... Postaram się aby satyna wykonana na początku i ukazana w pierwszym poście została zachowana, jako że wytłumaczono mi jak powstaje :), postaram się te informacje przekazać nowemu.

Jednakże jak chcesz :) na życzenie Twoje mogę Ci wykonać ala satynę z ostatniego zdjęcia... W razie coś pisz na PW.
Awatar użytkownika
By morfeusz
#872755
Bazyloss pisze:zapodaj lepsze zdjęcie, to pomyślimy :)

Cóż fotograf ze mnie żaden, ale postaram się o lepsze zdjęcie... Hmmm tylko jak je wykonać za pomocą Kodaka Z1012 IS :) popytam i zrobię dla Ciebie. A jak nie to wpadnę do jakiegoś studia foto...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#872759
Bazyloss pisze:przyda Ci się potem na stronkę ;)

Strona www, jeszcze nie istnieje, brakuje mi czasu na jej dokończenie... Choć, fakt muszę się za nią zabrać i tam umieścić większość informacji, to ułatwi życie każdemu każdemu z was jak i mnie...
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#872781
oki, ale tymi wpłatami to nie powinieneś poczekać to sprawdzenia przez Ciebie i przez kogoś zew. sztuki z nowej linii produkcyjnej i wprowadzonych zmian, odniosłem wrażenie, że dla Ciebie to ważne, tak jak dla NAS :)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#872786
Bazyloss pisze:oki, ale tymi wpłatami to nie powinieneś poczekać to sprawdzenia przez Ciebie i przez kogoś zew. sztuki z nowej linii produkcyjnej i wprowadzonych zmian, odniosłem wrażenie, że dla Ciebie to ważne, tak jak dla NAS :)

Muszę znać ostateczną ilość ludzi chętnych na zakup... Bez tego trudno mi zamówić 111 sztuk, nie mogąc ich opłacić, a co do wykonania u nowego tokarza jestem pewny jakości...

-- [scalono] 08 paź 2013, 16:05 --

Satyna niestety nie zostanie zachowana :(, gdyż pracują w innej technologi na CNC i z innymi nożami.

Pogląd jak będzie wyglądać satyna u nowego tokarza (jaśniejsza, nie matowa, bardziej błyszcząca):







Powstaje pytanie do was, mam zlecać im wykonanie 111sztuk, czy wolicie czekać do listopada, na rozpoczęcie produkcji (jeśli tak to wysyłka będzie dopiero w grudniu).
By clarabel
#873273
To wykończenie jest tak piękne, jak inne, uważam, że to idealne, więc jest OK dla mnie, mam nadzieję, że wszyscy będą OK też, że byłoby szkoda czekać
  i płatności, jeśli chcesz ....
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#873277
morf: zbieraj kase od ludzi, może nie całość, ale 30-40% i wtedy możesz robić produkcję, tak to zrobisz 111sztuk, a 30 osób Ci odpadnie i co wtedy ? pomyśl, zanim wpakujesz się na minę ...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#873282
Mnie też się podoba ta satyna, sądzę, że nie będzie tutaj żadnym problemem, a każdemu się spodoba...

Poczekam jeszcze do wieczora, większej ilości odpowiedzi tak tu jak i na FB, więc jak rozpocznę wysyłać PW lub e-mail z płatnościami to zaczynamy toczenie...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#873287
W1ck3d pisze:morf: zbieraj kase od ludzi, może nie całość, ale 30-40% i wtedy możesz robić produkcję, tak to zrobisz 111sztuk, a 30 osób Ci odpadnie i co wtedy ? pomyśl, zanim wpakujesz się na minę ...

Tego też chce uniknąć w każdym calu, ale biorę pod uwagę że kilka osób odpadnie, więc od razu będzie kilka osób chętnych, mam jako rezerwowe już na FB...

Zbierać będę całą sumę, aby uniknąć kłopotów z kolejnymi wpłatami i babraniem się z tym, bo to będzie jeszcze gorsze....

-- [scalono] 08 paź 2013, 20:48 --

Prośby zostały już rozesłane na adresy e-mail podane przy zamówieniu...
Awatar użytkownika
By donjohn
#873483
Ta nowa satyna nie jest zła , ale tamta była IMO lepsza :mrgreen:
By mikers
#873488
morfeusz pisze:
W1ck3d pisze:morf: zbieraj kase od ludzi, może nie całość, ale 30-40% i wtedy możesz robić produkcję, tak to zrobisz 111sztuk, a 30 osób Ci odpadnie i co wtedy ? pomyśl, zanim wpakujesz się na minę ...

Tego też chce uniknąć w każdym calu, ale biorę pod uwagę że kilka osób odpadnie, więc od razu będzie kilka osób chętnych, mam jako rezerwowe już na FB...

Zbierać będę całą sumę, aby uniknąć kłopotów z kolejnymi wpłatami i babraniem się z tym, bo to będzie jeszcze gorsze....

-- [scalono] 08 paź 2013, 20:48 --

Prośby zostały już rozesłane na adresy e-mail podane przy zamówieniu...


Co wpisać w tytule przelewu ? bo tego w meilu nie ująłeś.
Awatar użytkownika
By donjohn
#873490
mikers pisze:
morfeusz pisze:
W1ck3d pisze:morf: zbieraj kase od ludzi, może nie całość, ale 30-40% i wtedy możesz robić produkcję, tak to zrobisz 111sztuk, a 30 osób Ci odpadnie i co wtedy ? pomyśl, zanim wpakujesz się na minę ...

Tego też chce uniknąć w każdym calu, ale biorę pod uwagę że kilka osób odpadnie, więc od razu będzie kilka osób chętnych, mam jako rezerwowe już na FB...

Zbierać będę całą sumę, aby uniknąć kłopotów z kolejnymi wpłatami i babraniem się z tym, bo to będzie jeszcze gorsze....

-- [scalono] 08 paź 2013, 20:48 --

Prośby zostały już rozesłane na adresy e-mail podane przy zamówieniu...


Co wpisać w tytule przelewu ? bo tego w meilu nie ująłeś.



mój nick wpisz i będzie dobrze :lol: <żart> sorka :mrgreen:
Awatar użytkownika
By morfeusz
#873495
donjohn pisze:Ta nowa satyna nie jest zła , ale tamta była IMO lepsza :mrgreen:

Wiem, ale czy chcecie czekać do listopada na rozpoczęcie produkcji??? Pierwsze sztuki powinny zejść z maszyny nie wcześniej jak 2 tygodnie po rozpoczęciu.

-- [scalono] 08 paź 2013, 21:22 --

mikers pisze:Co wpisać w tytule przelewu ? bo tego w meilu nie ująłeś.


Oj przepraszam zapomniałem... Wpisz swój nick/nazwę jaką podałeś w zamówieniu.
By mikers
#873505
morfeusz mam jeszcze jedną prośbę, ze względu na zmianę firmy a co za tym idzie inna satyna, wstaw proszę jak możesz zdjęcie moda złożonego w polerze i satynie
Awatar użytkownika
By morfeusz
#873508
mikers pisze:morfeusz mam jeszcze jedną prośbę, ze względu na zmianę firmy a co za tym idzie inna satyna, wstaw proszę jak możesz zdjęcie moda złożonego w polerze i satynie

jak cofniesz się kilka stron wstecz będziesz miał zdjęcia z recenzji thaniella, tam też znajduje się satyna która będzie od nowego tokarza, choć znacznie bardziej widoczna.
Awatar użytkownika
By donjohn
#873520
morfeusz pisze:
donjohn pisze:Ta nowa satyna nie jest zła , ale tamta była IMO lepsza :mrgreen:

Wiem, ale czy chcecie czekać do listopada na rozpoczęcie produkcji??? Pierwsze sztuki powinny zejść z maszyny nie wcześniej jak 2 tygodnie po rozpoczęciu.

-- [scalono] 08 paź 2013, 21:22 --

Wiesz ja mogę czekać , bo mam na czym dymać , ale niech głos większości zdecyduje :beer:
Awatar użytkownika
By skril
#873524
Ja to swoja sztukę wygrałem( pierwszy raz coś wygrałem :D) i nie wiem czy moge sie wypowiadać:P ale mam nr 111 i nie chciał bym na swoje cudo czekać do przyszlego roku:P
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#873526
ja tez wolałbym poprzednią, nie jestem pewny czy chcę kolejne rurki takie jak już mam

no i chciałbym zobaczyć foto "zmian" np. pin+
Awatar użytkownika
By morfeusz
#873543
Widać zdania są podzielone przez satynę, tego też się obawiałem najbardziej...


Może inaczej to określę - osoby które chcą mieć satynę jaka została przedstawiona na samym początku tego wątku proszę o informację po dokonaniu wpłaty. Te osoby zostaną oddzielone przeze mnie i dla nich opóźni się realizacja zamówienia do czasu, aż pierwszy tokarz, będzie mógł przystąpić do jego wykonania.

Co do zdjęcia PIN + to nie wykonywałem go ponownie, naniosłem jedynie stosowne zmiany i korekty w projekcie. Składa się z 2 elementów, czyli śrubka wkręcana w śrubkę, te same rozwiązania są zastosowane już w większości innych modów.
By Landydef110
#873725
morfeusz pisze:Wiem, ale czy chcecie czekać do listopada na rozpoczęcie produkcji??? Pierwsze sztuki powinny zejść z maszyny nie wcześniej jak 2 tygodnie po rozpoczęciu.



Ja chętnie poczekam, bo mam czym wapować (z resztą większość pewnie też), a ta stara satyna jest po prostu super....

Pozdrawiam

Darek
Awatar użytkownika
By nike21
#873754
morfeusz pisze:
donjohn pisze:Ta nowa satyna nie jest zła , ale tamta była IMO lepsza :mrgreen:

Wiem, ale czy chcecie czekać do listopada na rozpoczęcie produkcji??? Pierwsze sztuki powinny zejść z maszyny nie wcześniej jak 2 tygodnie po rozpoczęciu.


przecież za 2 tyg to już prawie listopad będzie ;)
Awatar użytkownika
By smelingsalt
#873757
Ja również mogę czekać do listopada .
morfeusz uwierz , cały projekt straci swój urok przez tę nową satynę. Jeszcze trochę cierpliwości życzę Wszystkim a pod choinkę dostaniemy śliczniutkiego moda.
Awatar użytkownika
By mashun
#873766
Jedna WAŻNA uwaga z mojej strony:
Bez wzgledu na to kto chce moda w jakiej satynie - dopóki nie zostaną zebrane pieniążki od wszystkich to produkcja nie zostanie podjęta (przynajmniej tak to zrozumiałem)
morfeusz pisze:Zbierać będę całą sumę, aby uniknąć kłopotów z kolejnymi wpłatami i babraniem się z tym, bo to będzie jeszcze gorsze....
Prośby zostały już rozesłane na adresy e-mail podane przy zamówieniu...

Dlatego też prośba o szybką realizację płatności, gdyż listopad już za progiem. To, jaką kto satynę wybiera można rozstrzygać trochę później.
Awatar użytkownika
By Snaco
#873777
mashun :beer:
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#873849
wiecie, coś chyba nie tak, najpierw płacisz, potem dowiesz się co i kiedy ? i jeszcze poganiacie ?

to ja w takim razie odpadam, Morfi PW
Awatar użytkownika
By morfeusz
#874027
mashun pisze:Jedna WAŻNA uwaga z mojej strony:
Bez wzgledu na to kto chce moda w jakiej satynie - dopóki nie zostaną zebrane pieniążki od wszystkich to produkcja nie zostanie podjęta (przynajmniej tak to zrozumiałem)
morfeusz pisze:Zbierać będę całą sumę, aby uniknąć kłopotów z kolejnymi wpłatami i babraniem się z tym, bo to będzie jeszcze gorsze....
Prośby zostały już rozesłane na adresy e-mail podane przy zamówieniu...

Dlatego też prośba o szybką realizację płatności, gdyż listopad już za progiem. To, jaką kto satynę wybiera można rozstrzygać trochę później.

Dziękuję za dobre ujęcie całości :)... Masz u mnie piwo...

Dokładnie tak jak kolega powyżej napisał, nie ruszę z produkcją nawet późniejszą póki nie będę miał pewności ile osób jest tak naprawdę chętnych.

-- [scalono] 09 paź 2013, 16:16 --

Bazyloss pisze:wiecie, coś chyba nie tak, najpierw płacisz, potem dowiesz się co i kiedy ? i jeszcze poganiacie ?

to ja w takim razie odpadam, Morfi PW

Jako, że tokarz pierwszy nie zdoła wykonać tego wcześniej szukałem nowego, gdy znalazłem i jest możliwość wykonania go szybciej to też wam dałem tą możliwość. Jednak Twoje PW zostało przyjęte.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#874029
to nie tyle było do Ciebie, co do tych pospieszających, którym nie przeszkadza nowe wykończenie
dla nich sprawa jest jasna, ale dla takich jak ja już nie i niech trzymają bat przy sobie ;)
Awatar użytkownika
By morfeusz
#874033
Bazyloss pisze:to nie tyle było do Ciebie, co do tych pospieszających, którym nie przeszkadza nowe wykończenie
dla nich sprawa jest jasna, ale dla takich jak ja już nie i niech trzymają bat przy sobie ;)

Bazyloss - spokojnie :), nie mam zamiaru nikogo pośpieszać. Po za tym dałem każdemu z was możliwość wyboru. W razie coś poszło PW.

-- [scalono] 10 paź 2013, 16:15 --

Chciałbym zakomunikować, że produkcja już ruszyła... Sądzę, że do końca przyszłego tygodnia powinny być już gotowe elementy w 70% prócz Tub 18650/18500/18350, których muszę znać dokładna ilość i zostaną one wykonane na samym końcu...

Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak prosić was o szybsze dokonywanie wpłat, bo produkcja idzie szybciej niż sam się tego spodziewałem...
Awatar użytkownika
By morfeusz
#875459
smelingsalt pisze:Te kolorki na podglądzie zamówienia oznaczają wersję satyny jaką wybraliśmy?

Po części...

Kolor fioletowy to dla mnie stara satyna, biały nowa...

-- [scalono] 11 paź 2013, 15:59 --

Dodatkowo wpłaty dokonało tylko 40 osób, a co z resztą???

Toczenie się już rozpoczęło, obecnie są już gotowe głowice/izolatory/przyciski... Tuby będą na samym końcu. Tak więc proszę o szybkie określenie się kto chce nadal kupić, bo nie wiem ile będzie potrzebnych sztuk... Jeżeli ktoś nie dostał informacji ode mnie, to proszę dać znać podeślę ponownie...
By abbs
#875665
Powiem tylko tyle byłem na warszawskim spocie macalem moda i powiem tylko tyle że warto.
Bardzo przyjemne zasilanie.

Tapatalknięte palcyma
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.