EPF
Awatar użytkownika
By sohers
#842676
Witajcie

Chciałbym wam przedstawić mój najnowszy wynalazek
Jest to mod trumienka wykonany z dębu bejcowane i lakierowane, na dzień dzisiejszy są dwie sztuki trochę różniących się ale fotki nie wiem czy dobrze oddają to co naturalnie.
Modzik jest zupełnie mechaniczny, zasilany ogniwem 18650
spadków na razie nie podam bo czekam na miernik który już mam nadzieje do mnie leci
wymiary moda wys 125 szer 55 grub: 32 mm

Oczywiście dla zainteresowanych mody są na sprzedaż a i możliwa większa seria
Boxy ze zdjęć nie są już dostępne


zatem krytykujcie oceniajcie piszcie sugestie zmian i tak dalej, możliwy inny rysunek w miare możliwości

cena myślę że przystępna 150zł plus wysyłka PP

pozdrawiam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#842681
ładnie wykonane :) pierwsza sugestia by byly tez dostepne dla Leworecznych Waperow :wink: *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By piehot
#842682
baaardzo zajebiasty ;)
czy masz może w rękawie jakiś inny motyw czaszkowo-śmierciowy ? ;) ten też jest extra !
Awatar użytkownika
By sohers
#842683
-=MUHI=- pisze:ładnie wykonane :) pierwsza sugestia by byly tez dostepne dla Leworecznych Waperow :wink: *SMOKEKING*


no problemo guziołek zrobić z drugiej strony :D

piehot pisze:baaardzo zajebiasty ;)
czy masz może w rękawie jakiś inny motyw czaszkowo-śmierciowy ? ;) ten też jest extra !


mam tylko nie w tej chwili :mrgreen:
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#842689
A to jeszcze Foteczka srodka co jak tam to wyglada :)
Awatar użytkownika
By piehot
#842691
i tylna klapka jest rozsuwana, z tego co widać ?
Awatar użytkownika
By sohers
#842694
-=MUHI=- pisze:A to jeszcze Foteczka srodka co jak tam to wyglada :)



klapka jest wkładana nawet bez magnesów bo jest wpasowana bardzo dokładnie :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#842698
jeszcze mozna by zaszalec z glowica ego albo schowana albo z jakims pierscieniem maskujacym ale to juz Fanabelie :)
Awatar użytkownika
By k3lt
#842703
Ta trumna to jakies ukryte przeslanie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By sohers
#842704
-=MUHI=- pisze:jeszcze mozna by zaszalec z glowica ego albo schowana albo z jakims pierscieniem maskujacym ale to juz Fanabelie :)


z pierścieniem maskującym nie ma kłopotu natomiast z głowicą schowaną troszkę już będzie przycisk od symetrii odbiegał no ale to może w niczym nie przeszkadzać :)

-- [scalono] 29 sie 2013, 22:22 --

k3lt pisze:Ta trumna to jakies ukryte przeslanie? :mrgreen:

zależy po co komu się przyda :lol:
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#842707
nawet wlasnie jak bedzie na gorze to lepiej bo rozne parowniki wejda byle pierscien byl czy cos :) a na SB chlopaki mowia o magnesach :) bo co jak co ale to codzienne wymienianie batek moze zmeczyc klapkie:) a nie kazdy manualnie moze takowe magnesty sam wsadzic :)
Awatar użytkownika
By sohers
#842711
-=MUHI=- pisze:nawet wlasnie jak bedzie na gorze to lepiej bo rozne parowniki wejda byle pierscien byl czy cos :) a na SB chlopaki mowia o magnesach :) bo co jak co ale to codzienne wymienianie batek moze zmeczyc klapkie:) a nie kazdy manualnie moze takowe magnesty sam wsadzic :)


powiem tak w tych dwóch nie ma magnesów bo jeszcze ich nie miałem więc spasowałem dokładnie ale kolejne będą już na magnesach :piwo
Awatar użytkownika
By prymus140
#842714
Ponadto drzewo cały czas pracuje i jest podatne na warunki atmosferyczne.Deczko się rozejdzie i klapka będzie luźna.
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#842715
W imieniu Waperow powiem jedno Dzie- ku je-my :) *SMOKEKING* :beer:
Awatar użytkownika
By sohers
#842719
prymus140 pisze:Ponadto drzewo cały czas pracuje i jest podatne na warunki atmosferyczne.Deczko się rozejdzie i klapka będzie luźna.


jeśli zapracuje korpus to i dekielek :D ale oczywiście masz rację że taka sytuacja może się zdażyć jak napisałeś *GOOD*

-=MUHI=- pisze:W imieniu Waperow powiem jedno Dzie- ku je-my :) *SMOKEKING* :beer:


I ja również :piwo :D
By feleksc
#842767
zatem krytykujcie oceniajcie piszcie sugestie zmian i tak dalej, możliwy inny rysunek w miare możliwości


W takim razie się spytam:czemu akurat trumienka?....
:|
Awatar użytkownika
By sohers
#843451
spinalion pisze:Zrób jeszcze wersję na kisie i będzie pięknie ;)


nie mam kisa :?
Awatar użytkownika
By sohers
#843623
Ogar616 pisze:Świetna sprawa :beer: Produkt godny zainteresowania można by rzec :P
*SMOKEKING*


jak pisałem w pierwszym poście możliwa większa seria :)
Awatar użytkownika
By ElCzupakabra
#844086
Wykonanie trumienki bardzo fajne! Tylko w środku mnóstwo miejsca się marnuje... włóż tam KISa albo może zmniejsz rozmiar całego pudełka :)
By Malinka_92
#844107
Zamowilem u sohersa jedna sztukę :) wsadze tam kicka albo Kisa i zobaczymy co z tego wyniknie :))

Tapatalkniete z SGS z andkiem 4.3 :)
Awatar użytkownika
By skrzypekq4
#844198
ciekaw jestem jakby to wygladalo po malowaniu sama bejca i bezbarwnym? niestety, lakierobejca kaleczy drewno i to mi sie nie podoba. ciekaw tez jestem jakie sa spadki napiecia na takim "mechaniku"? tak jak napisal @ElCzupakabra, ktory stworzyl bardzo estetycznego boxika "na bogato" :), pokusilbym sie w trumniaku, przynajmniej o KISa, jak np. u @monter`a. moze nic nowego, ale chyba zdecydowanie bardziej wydajne :)
Awatar użytkownika
By sohers
#844309
skrzypekq4 pisze:ciekaw jestem jakby to wygladalo po malowaniu sama bejca i bezbarwnym? niestety, lakierobejca kaleczy drewno i to mi sie nie podoba. ciekaw tez jestem jakie sa spadki napiecia na takim "mechaniku"? tak jak napisal @ElCzupakabra, ktory stworzyl bardzo estetycznego boxika "na bogato" :), pokusilbym sie w trumniaku, przynajmniej o KISa, jak np. u @monter`a. moze nic nowego, ale chyba zdecydowanie bardziej wydajne :)


To jest bejca i lakier
spadki jak pisałem w pierwszym poście podam jak dostane miernik
A kisa nie mam więc na razie go nie zamontuje :)
Awatar użytkownika
By sohers
#846694
Jak pisałem wcześniej podaję spadki
więc aku panasonik cgr18650CH naładowany 4,19V grzałka w Iclear 2Ω po wciśnięciu na około 5sekund utrzymuje napięcie 3,85V czyli 8% spadku
Awatar użytkownika
By adrian301182
#850691
witam
zapewne nie jestem pierwszy ale gdzie kupić taki przycisk
w łodzi lub w okolicy
By grzes_r07
#852667
adrian301182 pisze:witam
zapewne nie jestem pierwszy ale gdzie kupić taki przycisk
w łodzi lub w okolicy


Spróbuj na Kilinskiego na przeciwko fabrycznego.

regards
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.