EPF
Awatar użytkownika
By skodzian
#828745
sthEn pisze:Właśnie, ma ktoś dokładne dane tej śrubki? Bo z didem ciężko wspólpracuje, ciutkę za krótka nawet z nakrętką :)



M4
nie wiem jak było w poprzednich wersjach , ale obecnie ma długość 8mm
Awatar użytkownika
By sliwa404
#829149
Jeśli to M4 to jutro sobie zakupie na wagę i rozpoczynam biznes w konkurencyjnych cenach. Powiem tylko że 50% taniej niż w sklepie :D
Awatar użytkownika
By EdwartS
#829182
sliwa404 pisze:Jeśli to M4 to jutro sobie zakupie na wagę i rozpoczynam biznes w konkurencyjnych cenach. Powiem tylko że 50% taniej niż w sklepie :D


Nie ma problemu, ale radełkowanie zrobisz chyba zębami... ;-) i będziesz wiedział dlaczego sprzedają za 40dych... to oczywiście żart.
Awatar użytkownika
By daras25
#829205
EdwartS pisze:
sliwa404 pisze:Jeśli to M4 to jutro sobie zakupie na wagę i rozpoczynam biznes w konkurencyjnych cenach. Powiem tylko że 50% taniej niż w sklepie :D


Nie ma problemu, ale radełkowanie zrobisz chyba zębami... ;-) i będziesz wiedział dlaczego sprzedają za 40dych... to oczywiście żart.


Zawsze można kupić tam gdzie radełkowanie nie jest jakimś cudem technologicznym :smile:
http://www.vapourart.com/en/product/gp-telescopic-centre-post-version-25

Tapnięte z GT-I9100P
Awatar użytkownika
By sliwa404
#829486
Po dwóch dniach użytkowania mogę powiedzieć coś więcej na temat modzika, to jak ja go czuje, jak on mnie, i jak czuć liquid . Wykonanie jak dla mnie perfekcja, gwinty chodzą delikatnie, bez zadziorów, bez zbędnych pisków, trzasków i drapań. Zmieniając aku w nocy nie obudzimy domowników, wprost przeciwnie, to muzyka dla uszu. Przycisk twardy, trzeba się przyzwyczaić do innego skoku i oporu sprężyny, już się przyzwyczaiłem więc chodzi bajecznie. Śmiało można stawiać moda bez blokady na dupce z pełnym zbiornikiem, a RSST taki lekki nie jest, tym bardziej pełny, no i drip to kawał metalu, a jednak sprężynka mimo że wydaje się nie pozorna - daje sobie radę i spełnia swoje zadanie. Miałem problem z odkręcającym się przyciskiem, i tutaj po raz kolejny przekonuje się że trzeba z przekorą i zastanowieniem słuchać starszych i bardziej doświadczonych kolegów (tak tak Grzegorzu, o tobie tutaj prawie), bo jak powiedziano : wyrobi się, tak już się wyrobił, a może to ja się go nauczyłem. Pierścień jednym ruchem potrafię odblokować lub zablokować, przy starym mechaniku zakręcanie pierścienia to było 5-7sekund roboty, a sprężyna nie pozwalała postawić go na dupce bez blokady, więc chodziła ona w lewo i prawo co chwila. Latający aku, tutaj też miałem problem, ale udało się to załatwić bez bawienia się nakrętką, zmieściło się ładnie, wszystko się domyka, nic nie lata, nic nie stuka, wszystko twarde.
Jedną z wielkich zalet Dżej Em'a jest rozmiar. Mój stary mechanik na 18650 był 3cm wyższy... Vamo bez parownika na 18650 jest identyko jak JM z RSST bez dripa. Dobrze że nie mam 18350, bo pewnie tego malucha bym nie mógł w ręku znaleźć.
Minusy? A no są dwa. Jeden to pin, a drugi to brak lewego gwintu na pierścieniu blokującym.
Kawał dobrej roboty panie Jacku!

Zajrzałem do przycisku konkretnie i dokładnie z ciekawości. Rozebrałem, i już wiem co było powodem tego odkręcania i dlaczego to znikło. W izolatorze pinu - w środku był zadzior, i w momencie kręcenia przyciskiem śrubka się na nim blokowała i odkręcała. Przejechałem pare razy paluchem mocno i solidnie i przycisk zaczął chodzić jeszcze bajeczniej! No mega rewelka!

Zacytuje poete :
Szczęśliwym!
Awatar użytkownika
By sthEn
#834920
piehot pisze:
sthEn pisze:No ja sobie dokrecilem pierścień i tak już ze 2 tygodnie nie moge zablokować mojego jot emka :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


próbowałeś wd40 ?


Obeszło się bez wódy40. Kombinerki + dziadek do orzechów i poszło ;]

Swoją drogą - istnieje opcja "wygładzenia" radełkowanego pierścienia bez zbyt dużej ingerencji w jego średnicę? :) Nie wiem jak to w praktyce wygląda, może ktoś próbował :P
By edwa.gd
#834924
Odkręć pierścień i na szlifierkę kątową dajesz. Najwyżej nie wyjdzie i kupisz na vapersisland pierścień blokujący za ~20ojro ;).
Awatar użytkownika
By sthEn
#834946
Na pewno :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Julia
#834949
Ja mam wypolerowany wiec się da:)
Awatar użytkownika
By sthEn
#834968
Poka poka poka poka!!!1!!!1!1!1!!!!11!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Julia
#835009
Wieczorem wrzuce fote.
To robota pierwszego właściciela, znajdź na liście mod ma numer 10. Może powie Ci co i jak.

Tapatalk

-- [scalono] 19 sie 2013, 21:15 --

Strasznie styrany już jest biedak, trzeba by go wypolerować.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By sthEn
#835191
To jednak zostanę przy radełku :zakrecony
Awatar użytkownika
By Julia
#835226
Dobra decyzja
Pomijając wygląd to dodatkowo wygodniejsze.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By daras25
#835234
Julia pisze:Dobra decyzja
Pomijając wygląd to dodatkowo wygodniejsze.

Tapatalk

Julia jeżeli chcesz mosiężny radełkowany to mam jeden zapasowy :)
Podaj tylko adres na PW .
Awatar użytkownika
By qpytko
#835242
:shock: Piknie wyszedł :mrgreen: yarofe jesteś najlepszy *1st*
Awatar użytkownika
By sthEn
#835315
Co za czasy, żeby taką sztukę na papierosy pakować ;)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#835443
yarofe pisze:JM dla JackaMr malowany aerografem


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jarek serdecznie dziękuje :beer: :beer: , w realu wygląda jeszcze lepiej :D
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#835446
piekne :)
Awatar użytkownika
By Julia
#835603
Wymiata!
Awatar użytkownika
By sliwa404
#836045
Sam bym takiego wessał. Ja się tylko pochwale Obrazek

tapnięte z mojego L9
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#838751
Witam.
Po dokonanym zakupie w sklepie MrJacka stałem się posiadaczem JM22 / Wersja " podstawowa" SS brushed 18650 /. Pierwszy mój mod rodzimej produkcji. Powiem szczerze jestem bardzo zadowolony. Wykonanie bardzo dobre / na ile według mojego niewielkiego doświadczenia mogę ocenić / , wszystko działa jak należy. Bardzo " miły" w dotyku , użytkowanie go sprawia po prostu przyjemność. Jedyne co mi jeszcze do niego potrzeba /?/ to pierścień blokujący radełkowy z SS , ale z tym muszę trochę poczekać / chyba , że ktoś z Koleżanek lub Kolegów ma dodatkowy i niedrogo sprzeda /. Mam pierścień radełkowy z mosiądzu i nie potrafię go doczyścić do takiego stanu jaki by mi odpowiadał. Podsumowując nie żałuję zakupu i polecam JM22 , tym którzy się zastanawiają nad zakupem. Dzięki też Jacku za miłą korespondencję i szybkie dostarczenie moda.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 25 sie 2013, 21:59 przez Martin Eden, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#838759
Ja również chciałbym się zapytać coś.

Pewnie gdzieś w temacie to jest, ale nie mogę znaleźć, jakie tutaj są gwinty? Będzie pasować Hybrid Connector od senia? Tam jest 20x1 bodajże.

No i czy ma ktoś odsprzedać patynowaną blokadę przycisku z mosiądzu, albo polerowaną z mosiądzu/ko? No i szukam też głowicy z fazą pod 20mm.
Awatar użytkownika
By daras25
#838761
sliwa404 pisze:Ja również chciałbym się zapytać coś.

Pewnie gdzieś w temacie to jest, ale nie mogę znaleźć, jakie tutaj są gwinty? Będzie pasować Hybrid Connector od senia? Tam jest 20x1 bodajże.

Tak , będzie .
JM z Kayfunem L

Obrazek
Awatar użytkownika
By sliwa404
#838771
Daras, to przy okazji się zapytam, czy mi się wydaje, że KLT ma większą średnicę od JM'a? Bo nie licuje się jakoś perfekcyjnie bardzo na połączeniu KLT z tubą, a może to tylko złudzenie optyczne?
Awatar użytkownika
By daras25
#838800
sliwa404 pisze:Daras, to przy okazji się zapytam, czy mi się wydaje, że KLT ma większą średnicę od JM'a? Bo nie licuje się jakoś perfekcyjnie bardzo na połączeniu KLT z tubą, a może to tylko złudzenie optyczne?

Kayfun i JM ma delikatną fazę i dlatego tak to wygląda a średnica jest taka sama .
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#846081
wiecie może gdzie kupić mosiężną sprężynkę na podmianę ?
Awatar użytkownika
By MrJacek
#846091
A po co mosiężna sprężyna ?
Awatar użytkownika
By sthEn
#846093
Bo mosiądz jest modny.
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#846100
w sumie jak teraz rozkręciłem i patrzę na konstrukcję, to nie jest potrzebna :) - sorrki
Awatar użytkownika
By piehot
#846110
sthEn pisze:Bo mosiądz jest modny.

i spadki napięcia mniejsze :lol:
Awatar użytkownika
By MrJacek
#846175
sthEn pisze:Bo mosiądz jest modny.


Tak i ja słyszałem ;)

Obrazek



piehot pisze:i spadki napięcia mniejsze :lol:


Tu jest sprężyna odizolowana.
Awatar użytkownika
By sthEn
#846177
OLDJM22 ;> Śliczne.

W sumie w takiej patynie to bym sam pierścień blokujący przytulił - ładniejsze od radełka :)
Awatar użytkownika
By philip100
#846200
sthEn pisze:(...) W sumie w takiej patynie to bym sam pierścień blokujący przytulił - ładniejsze od radełka

Taki był w pierwszej wersji to większość marudziła. Mnie osobiście też bardziej podobuje się patynowany :) .

Obrazek
Awatar użytkownika
By Staff
#846203
MrJacek pisze:Tak i ja słyszałem ;)

Obrazek


Ożeż w mordę! :-)
Jak stać się posiadaczem takiego cuda ?
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#846207
sthEn pisze:OLDJM22 ;> Śliczne.

W sumie w takiej patynie to bym sam pierścień blokujący przytulił - ładniejsze od radełka :)


Mnie też, dlatego wziąłem SS, zamiast radełkowanego mosiądzu (ni cholery się potem tego nie doczyści), a patynowany pressed chętnie bym też przytulił
Awatar użytkownika
By sliwa404
#846223
Fajnie by było jakby Vapersisland wprowadził też patynowane do sprzedaży(pierścienie). No i czekam ciągle na głowicę z fazką pod 20mm :D







W porządku moi drodzy , ponieważ to był już drugi wielki off top w tym temacie proszę więcej nie poruszać tematu cen . Każdy post z narzekaniem będzie równoznaczny z ostrzeżeniem
Daras25
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#848339
a czemu mój post w temacie PIN + od PAPS wycięty ? przecia w temacie :)
Awatar użytkownika
By daras25
#848347
Bazyloss pisze:a czemu mój post w temacie PIN + od PAPS wycięty ? przecia w temacie :)

Musisz mi wybaczyć ale poleciało wszystko .
W sumie ta informacja już jest w temacie ale możesz ją powtórzyć :wink:
Awatar użytkownika
By sthEn
#848448
Właśnie, wprowadzić do sklepu pierścień patynowany! :)
Awatar użytkownika
By QzyN
#852312
Staff pisze:
MrJacek pisze:Tak i ja słyszałem ;)

Obrazek


No rewelacyjnie to wygląda - aż mnie korci żeby mój mankos i jgm miałby kolejnego brata - co to za technika że wychodzi tak "erozyjnie staro"?
Awatar użytkownika
By gonzolak
#863243
Bazyloss : a gdzie logo i nr :)?
Awatar użytkownika
By Bazyloss
#882551
a tak wygląda Brass Pressed po kilku tygodniach, mam nadzieję, że tylko mi tak pozłociło, bo jedną z tubek sprzedałem i głupio by było

nadal jest wg mnie ładny i ciekawy, ale już inaczej, bo z "pierwowzorem" ma już niewiele wspólnego oprócz faktury, która zresztą fajnie leży w dłoni

Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 22
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.