EPF
Awatar użytkownika
By kmaksiu
#829676
Ostatnio wpadł mi pewny ciekawy prototyp watkowca z możliwością kręcenia własnych grzałek, bez konieczności kupowania kartomizerów :). Autorem pomysłu jest Senio, który po prostu zajął się meshem i zostawił ten patent w spokoju. Niestety mam problem ze śrubkami do mocowania grzałki. Jest możliwość ukręcenia grzałki i na sznurku i na watce, więc można poeksperymentować, bo na pewno i w jakiś sposób można upchnąć siatkę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By senio
#829690
kmaksiu pisze:Niestety mam problem ze śrubkami do mocowania grzałki.


Jak dobrze pamiętam to tam są gwinty M2. Natomiast śrubki muszą mieć dość płaskie łby aby po dokręceniu grzałki nie robiły zwarcia z rurką. Ta na dole musi być krótka jak w SE2 U góry jest gwint na wylot jak dobrze pamiętam. Ja grzałki tam nigdy nie ukręciłem i leżało...... Musisz dobrać śrubki z płaskimi łbami , albo oszlifować jakieś i pokombinować.
Awatar użytkownika
By Sann
#830250
jesli masz problem ze znalezieniem srubek to polecam okulary za 5zl lub temperowki :twisted: chciałbym zobaczyc jak na tym sie kreci grzalki
Awatar użytkownika
By kmaksiu
#830267
Sann pisze:jesli masz problem ze znalezieniem srubek to polecam okulary za 5zl lub temperowki :twisted: chciałbym zobaczyc jak na tym sie kreci grzalki


Próbowałem wykręcić z wszystkiego co mam w domu, lecz albo za długie albo za małe, a możliwości zeszlifowania nie mam, bo nie mam szlifierki i papierem zeszło by mi się chyba tydzień. Obraz kręcenia grzałek już mam dlatego uważam, że ten prototyp ma potencjał :).
Awatar użytkownika
By LogerM
#830276
Na allegro jest firma w której robię zamówienia do firmy, śruby z płaskim łbem tak ja proponuje senio w wymiarach od M1,6x3. Możesz kupić trochę M2 różnej długości i może coś zaskoczy: http://allegro.pl/show_user.php?uid=13700420
Awatar użytkownika
By kmaksiu
#830579
LogerM pisze:Na allegro jest firma w której robię zamówienia do firmy, śruby z płaskim łbem tak ja proponuje senio w wymiarach od M1,6x3. Możesz kupić trochę M2 różnej długości i może coś zaskoczy: http://allegro.pl/show_user.php?uid=13700420


No niestety w tym cały problem, że najkrótsze to 3mm, a tu są potrzebne M2x1. Więc chyba zostaje mi siedzieć z papierem ściernym i piłować :).
Awatar użytkownika
By Sann
#830666
kątówką spróbuj ;) i wrzuc jakis schemat grzalki jesli mozesz

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.