EPF
Awatar użytkownika
By _Monter_
#803446
Jakiś czas temu kolega Robcie2 rzucił ciekawy temat i podjąłem rękawicę.
Doszedł do mnie DNA i pozostałe gadżety i zabrałem się za robotę.
Efekt końcowy wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By yuzuanin
#803454
Fajny ,ciekawe jak się sprawuje . Szkoda że nie pokusiłes się o zrobienie obudowy w stylu old :) ale gratuluje umiejętności .
Awatar użytkownika
By kurok
#803463
Nie podoba mi się, bo nie ma kabelków, ale jak je dolutujesz to będzie fajny :lol:

A tak serio to perfekcyjnym wykonaniem zawsze szokujesz i to największy atut Twoich produktów :beer:
Awatar użytkownika
By _Monter_
#803569
kurok pisze:Nie podoba mi się, bo nie ma kabelków, ale jak je dolutujesz to będzie fajny :lol:

A tak serio to perfekcyjnym wykonaniem zawsze szokujesz i to największy atut Twoich produktów :beer:


Przepraszam...ale podsunąłeś mi pomysł-pęczek przewodów gratis. W nim wszystko po fifirifi lata :lol:
A tak serio-dziękuję.

yuzuanin pisze:Fajny ,ciekawe jak się sprawuje . Szkoda że nie pokusiłes się o zrobienie obudowy w stylu old :) ale gratuluje umiejętności .

Nie pokusiłem się bo to nie mój styl. Nie lubię drewna i starości (dziwnie mi się kojarzy) :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Mutango
#803654
Piękna sprawa. Pewnie już bym był w trakcie składania sobie drugiego boxa... ale ta cena dna :|
Awatar użytkownika
By leech
#803779
Fajnie wyszedł, zwłaszcza to wgłębienie przycisku mi się podoba. Mogę wiedzieć gdzie można dostać obudowę i przycisk?
Awatar użytkownika
By _Monter_
#803793
Obudowa np. u Goldiego i jest odpowiednio pocięta i później adaptowana w środku. Jak poszperasz w moich postach to jest tutek jak zrobić MiniMo. Przycisk jest kombinowany (częściowo odzysk z jakiegoś budzika, radia czy tam innego stworzenia chińskiego), przycisk samw sobie jest wypukły a nie wklęsły ale schowany na równo z obudową.
Awatar użytkownika
By yuzuanin
#803807
_Monter_ pisze:
yuzuanin pisze:Fajny ,ciekawe jak się sprawuje . Szkoda że nie pokusiłes się o zrobienie obudowy w stylu old :) ale gratuluje umiejętności .

Nie pokusiłem się bo to nie mój styl. Nie lubię drewna i starości (dziwnie mi się kojarzy) :mrgreen:

nie chodziło mi o drewno ,też go w modach nie lubie,ale o obudowe z brązu lub z mosiądzu by mogła go naruszyć patyna :) lub przepalana blacha jak to robi kolega Jacek :)
Może mając takie umiejętności pokuś się o wykonanie takiego maleństwa na zasilanie 18350 lub 14500
Zobacz jakie to maleństwo jest śliczne
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
post803556.html
Awatar użytkownika
By robcie2
#822881
po dwuch tygodniach intensywnego uzytkowania moge w skrocie stwierdzic jedno:REWELACJA.Wykonanie na najwyzszym poziomie/zreszta jak zawsze wszystko od kol.Monter/.
Samo DNA jest naprawde dobre/PV lezy zbedne/proste w obsludze,trzyma napiecie do rozladowonia batek/wylacza przy 3,1-3,2 V/,na 2x18350 AW mozna wywapowac ok.11ml liqudu/kartek-2,6 oma,ustawione 9W-automatycznie podaje 5,1V/
Dzieki >Monter< za swietnego boxa. :beer: :beer: :beer:

Obrazek
Obrazek
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.