EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Tianski
#802366
Witam
W związku z tym, że sezon urlopowy w pełni, wyjazdy nad morze, na kajaki, pojawia się problem zabezpieczenia sprzętu.
Jak go uchronić przed wodą czy piachem?
Woreczki strunowe są ok, ale nie zawsze się zamkną hermetycznie. Po pracy, tradycyjnie wrzucilem do szklanki tabletkę musująca z magnezem, nalałem wody, zatkałem wieczko od pudełka i nagle olśnienie - mam, jest, to jest to czego szkałem :D :mrgreen:
Obrazek

Pojemnikiem jest najwyklejsza tubka po magnezie, wapnie plushu czy innych taletkach musujących pakowanych w owe tubki. Są w różnych wysokościach. Wystarczy odciąc plastikową sprżezynkę która dociska tabletki, wydłubać proszek pochłaniający wilgoć (lub go zostawić), wykleić tubke materiałem, czy cienką pianką (ew owinać moda szmatką) i mamy gotowe pudełko. jak ktoś ma fantazję moze sobie to od środka wykleić atłasem a od zewnątrz skórą :)
Pojemnik moze tez mieć zastosowanie jako podstawka pod moda do samochodu, jednak to juz wymaga inwencji twórczej - trzeba dorobić jakiś uchwyt , kórym bedzie mozna pojemnik przymocowac to czegoś w samochodzie.
By edwa.gd
#802369
Z czystej ciekawości: Vamo w wersji 650+parownik (choćby iclear30) wejdzie? :D Bo chyba nie ma aż tak dużych pojemników na tabletki hehe ;). Ale pomysł wart przemyślenia jak będę leciał na wakacje.
Awatar użytkownika
By Tianski
#802388
edwa.gd vamo z 650 bez parownika wejdzie, z parownikiem to 350 i bez dripa. pozatym jadę teraz na pasztecie z 650 i agi sie miesci idealnie.
Szukajcie aż znajdziecie, opakowania sa naprawde rózne, 20 tab, 24 tab mniejsze, wieksze... może będzie promocja jakiegoś producenta 30 szt to i vamo 650 z parownikiem i dripem wejdzie :)
Jutro zabieram się za podstawkę do samochodu, bo juz mnie wkurza trzymanie cały czas rury w ręce.

Już widzę aukcje na allegro: Nowość super hiper mega wyje..sty hermetyczny pojmnik na moda. :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By emi
#804963
Pospany Ty lepiej kup witaminy do przełknięcia, te rozpuszczane musssssujące już wypiłeś i nie pij więcej :-)

Ja tam się nie znam ale takie mam przeczucie ;-) i zauważ olśniło Cię zanim wypiłeś ;-)))
Awatar użytkownika
By Tianski
#804999
slimxx , Słodowy mnie kiedyś inspirował jako dziecko - zrobić coś z "niczego" czyli z tego co było dookoła a było tego niewiele :)
emi witaminki wole przyjmować naturalne, tylko magnez z gazem to przez te 4 kawki dzienie.
Wąski, sa jeszcze w tafikach pojemniki na cygara z nierdziewki trochę wiekszej śrenicy (ja wiem max 24 wew) niż te plastikowe po musujących, z zakecamym kapslem za ok 40 zl, tylko że te wzory ktore mieli, wygladały trochę jak turystyczne narzedzia do masażu, czy mieszało do liqiudu :)
Jak zrobisz pokrowiec to pochwal się tutaj
Awatar użytkownika
By Wąski
#805018
Pospany pisze:Jak zrobisz pokrowiec to pochwal się tutaj

Na pewno się pochwalę. Wcześniej muszę jednak odwiedzić sklep myśliwski... od dawna chodzi mi to po głowie! 8)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.