EPF
Awatar użytkownika
By morfeusz
#795547
Jupiii dotarł i do mnie mój dripek... Kurcze jakie to maleństwo jest, spodziewałem się ciut większego...Jednak jak to przysłowie "Małe jest piękne" tak i dripek cudo malina... Przypasował idealnie do parownika, wykonanie perfekcyjne, nawet lekko matowy jest co dodaje mu uroku...

Barjavel - świetne wykonanie i projekt...
Awatar użytkownika
By MeF
#795568
Długo oczekiwany dotarł i do mnie, podzielę wiec zachwyt kolegów i koleżanek na temat tego dripka, do siebie mam jedynie pretensje że skusiłem się jedynie na jedną sztukę. Ale i to dodaje mu wyjątkowości. ;)

Świetna robota Barjavel! :beer:
Awatar użytkownika
By morfeusz
#795615
MeF pisze:Długo oczekiwany dotarł i do mnie, podzielę wiec zachwyt kolegów i koleżanek na temat tego dripka, do siebie mam jedynie pretensje że skusiłem się jedynie na jedną sztukę. Ale i to dodaje mu wyjątkowości. ;)

Świetna robota Barjavel! :beer:

O widzę, że nie jestem w tym przekonaniu sam... Już myślę na zamówieniu drugiej sztuki... Jednak poczekam na zamówiony GbB-22...
Awatar użytkownika
By pawel76
#795700
Doczekałem się i ja. Podobno cierpliwy to i kamień ugotuje. Naprawdę "maluszek". Wielkie dzięki.
Awatar użytkownika
By kowjack
#799148
Witam.

Dzisiaj dotarl do mnie maluszek :-) . Dziekuje serdecznie :piwo

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By jsakic19
#799906
Niestety, nadal oczekuje.
Awatar użytkownika
By Wąski
#800681
Ponieważ jak zwykle przegapiłem okazję, chciałem się zapytać kiedy można się spodziewać kolejnej listy na dripy KO by Barjavel?
Koledzy, dajcie znać jak się ta lista ukaże, bo nie zawsze mam czas siedzieć 24/7 na forum...
Awatar użytkownika
By pako62
#865282
Trzeba chyba zamówić ten dripek. Pięknie będzie się komponował z Foggatti.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.