Papierosyforum.pl - Wszystko o e-papierosach

E-papierosy-forum.pl

forum dyskusyjne o elektronicznych papierosach

www.e-papierosy-forum.pl
www.e-papieros.pl

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: marlboro 13.60zł
PostNapisane: 16 cze 2013, 19:31 

Moje ePapierosy: mucha nie siada :-)
Punkty reputacji: 162
Witam.

Z tematu o cenie paczki papierosow zrobimy temat o zakupach i o wzroscie cen :-) . Czysta kalkulacja u mnie wyglada tak ze często potrzebowalem do pracy dwoch paczek papierosow , liczac po 5 euro za paczke ( wariant tanszy ) wychoodzilo 10 euro na dzien razy 30 dni = 300 euro . Kupujac liquid halo za buteleczke place 18 euro razy 4 buteleczki wychodzi 72 euro z duzym zapasem . 228 euro miesiecznie mi zostaje w kieszeni ( czysta teoria :-) i zakladajac ze pale jak smok :-)
Teraz już rozumiem czemu tylu uzytkownikow przybywa codziennie :-)
Ceny sa moim zdaniem chore , podczas powrotu z hiszpani zalapalem się na kontrole walizek i celnik bez ogrodek zapytal mnie ile mam wagonow papierpsow , odpowiedz moja byla taka ze jeśli rzady nie kradly by tak na akcyzie to nie bo by problemy z przemytem . Jeśli w hiszpani za pacze malboro placilem 4 euro a u siebie musze dac 9 z groszami to.gdzie jest te 5 euro jeśli nie w zlodziejskiej akcyzie ( kiedys to chociaż mielismy janosika ).Wracajac do zakupow w polsce to nie rozumiem polityki ceenowo zarobkowej , Duza wiekszosc prroduktow jest w tej samej cenie lub nizszej w Irlandi , sam robie bardzo malo zakupow w polsce bo po prostu się nie oplaca . Jeśli kolega pisze ze 10zl na godzine to jest max co mozna uzyskac ( w kolegi okolicy ) to ja naprawdę nie mam.pojecia jak mozna wyzyc za taka stawke , patrzac po cenach w sklepach .Nawet w tym temacie padlo stwierdzenie ze rzad chce zrownac ceny z cenami zachodnimi ,co slyszy się dosc często .Tylko kiedy oni planuja zrownac zarobki z zarobkami zachodnimi :-? ( Nie liczac rzadoowych :-) , bo te już sa na zachodnim poziomie .

Sorki za duza ilosc bledow ale klikam z telefonu :-(
Ale takiej kielbaski jakie robia w polsce to już zazrosza nam wszedzie :-)

Pozdrawiam

PostNapisane: 17 cze 2013, 22:11 
venom_666 napisał(a):
kowjack u ciebie minimalna placa to pewnie 5.5 ojro/h
U nas wyjdzie pewnie z 8pln/h
cena więc porównywalna...

tapatalknięte palcem

I to jest masakra, nie chcialbym w PL dostawac tych 5,5 E/h nie mowiac juz o 8 zl... mina wieki nim dogonimy zachod.

Tak w temacie- byly podwyzki od lutego? :) Nawet nie wiem ile teraz kosztuja papierosy i czy chociaz w tej materii doganiamy zachod :D
Najzabawniejsze jest, ze ile by nie kosztowaly to palacze i tak kupia odmawiajac sobie czegos innego. Ostatnio zaczepila mnie zebrajaca kobieta, "na mleko dla dziecka", zapytalem " a masz papierosa?" i wyciagnela paczke LM niebieskich :) pomijam fakt, ze watpie by zbierala na mleko dla dziecka, ale nawet jesli to dopiero jest numer.

PostNapisane: 18 cze 2013, 11:01 

Punkty reputacji: 0
Ceny fajek są niesamowite, pamiętam kilka lat temu jeszcze za 2,5 zł można było kupić jakieś łachy a tera najtaniej chyba po 10. Oszczędność duża jak się nie pali.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1