EPF
Awatar użytkownika
By daras25
#451808
Dzięki jednemu z naszych kolegów forumowych trafiłem na najlepiej wykonanego moda z drewna ( moim zdaniem ) , jeżeli ktoś używał kiedyś fajki to może pomyśleć właśnie o takim modzie . Nie powiem , nawet dzielnie się opierałem pokusie .... przez 15 minut :wink:
Obrazek

A to jest link :
http://www.discountvapers.com/wood-mods/
Awatar użytkownika
By jimixxx
#451814
taxi pisze:ego w obudowie z drewna ????

Tak dla porządku - z Ego jest tylko głowica. :wink:
Awatar użytkownika
By daras25
#451818
Głowica i dolny cap jest od XL3 ( ? ) Z funkcją 4-ro stopniowego napięcia , na baterie 18650 .
Bardziej przypomina moda od Joye .
Awatar użytkownika
By jimixxx
#451819
taxi pisze:kurka fajne to to jest a nawet zajedwabiste ps.głowica z elektroniką ??

Luknij linka. :wink:
Awatar użytkownika
By bobone
#452113
Wygląda zacnie, takie mody to jest to o co mi zawsze chodziło. To znaczy dla mnie są one kwintesencją modowania, oczywiście nikomu nie ujmując. Ten zajmuje u mnie drugie miejsce, na pierwszym jest metal i drewno kolegi z forum.

Sent from my HTC Dream using Tapatalk
Awatar użytkownika
By daras25
#457879
Modzik dotarł wczoraj , pierwsze wrażenie jest rewelacyjne jakość wykończenia i wyeksponowanie struktury drewna " powala na kolana " .
Obrazek
By daras25 at 2012-05-20

LG jest na baterie 18650 i wyobrażałem sobie ze będzie dosyć duży jednak myliłem się ,
jest bardzo ergonomiczny i świetnie leży w ręce
Obrazek
By daras25 at 2012-05-20

Używam go bez osłony na parownik ponieważ jej długość jest przystosowana do kartków ST ale do atomków 510 można użyć przedłużki .
Obrazek
By daras25 at 2012-05-20

Zamówiłem dodatkowo głowicę bo niestety trzeba się liczyć z tym że jej życie może być niezbyt długie i co było niespodzianką drugą dostałem gratis , hmm... nie wiem jak mam to rozumieć :? ale gest ze strony sprzedawcy miły :D
Awatar użytkownika
By Wuntek
#458701
Ta głowica ego to tu pasuje jak maska od trabanta do mercedesa. Ktoś kto to zaprojektował powinien zmienić zajęcie:D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.