EPF
Awatar użytkownika
By necia
#745402
Ja ze jestem kobietą i matką to poprosze bez kolejki.:-P :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kowjack
#745404
Witam .

@necia kobiety zawsze maja pierwszenstwo :-) Byle by sie kol.mankos zgodzil na nowa kolejke imieninowa i okazjonalna :-)

Pozdrawiam
By e-smok
#747437
To i ja pochwalę się swoim mankos-em na batki 18350 i 18650 i średnicy 22mm.
Najpierw to chcę podziękować koledze mankos zarówno za świetnie wykonaną robotę, jak i za cierpliwość. Tak od siebie dodam,że wszystkie części z których składają się te mody pasują idealnie i można je dowolnie zamieniać miejscami.Tulejka pod kick-a została również przez twórcę idealnie spasowana-jeżeli chcę używać to po prostu dokręcam i nie muszę regulować długości pinów.
Mody są na oryginalnych sprężynkach i mogą spokojnie stać nie zablokowane z dokręconym gieńkiem.
Grawer wykonałem we własnym zakresie(tzn zleciłem komuś innemu) i wiem, że nie każdemu to będzie się podobać,ale ja tak właśnie chciałem.Przy okazji chcę podziękować koledze Arturowi za pomoc przy "przerobieniu" rysunków.
A teraz parę fotek:
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Edit:
Na kilku fotkach jest niedokręcony przycisk,ale to dlatego,gdyż wyjmowałem baterię dla porównania i po prostu nie dokręciłem. Tak na wszelki wypadek wytłumaczę to.
Awatar użytkownika
By jedrula
#747630
Taki piękny egzemplarz zasługuje na miejsce w galerii.Sam smaczek cudaczek. Śliczniocha
Ostatnio zmieniony 04 maja 2013, 15:19 przez jedrula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kowjack
#750176
kmaksiu pisze:Najładniejsze Mody jakie widziałem :) Czas odkładać pieniądz :)


Kolego jedrula pieniadz to pikus , wbij sie na liste to jest dopiero wyczyn :-)

@ e-smok powiesz gdzie robiles grawerke ????

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By S8 ESX
#753730
Got my Mankos mod yesterday, waiting for me when I got in from work. All I can say is WOW!!! and WOW!!!!! again. It is beautiful, hits hard, and is made very well. I will try and get some pic's up later on today, but wow is it good. For any one that fancy's a bottom firing mod this is a must.
Awatar użytkownika
By jedrula
#753735
kowjack pisze:
kmaksiu pisze:Najładniejsze Mody jakie widziałem :) Czas odkładać pieniądz :)


Kolego jedrula pieniadz to pikus , wbij sie na liste to jest dopiero wyczyn :-)

@ e-smok powiesz gdzie robiles grawerke ????

Pozdrawiam

Czy ja ja mówiłem pieniądze ? Jakie pieniadze :shock: Dzieło mistrza jest bezcenne :!: :!: :!: Tylko ta kolejka :(
Awatar użytkownika
By S8 ESX
#753775
I will do asap, she deserves a pic or two at least

-- [scalono] 11 maja 2013, 13:45 --

Here are a few quick pic's from my i phone:

Obrazek

Obrazek

Sorry for the finger prints on this one did not notice :oops:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

As you can see she is a beautiful mod and is very well made as well as hard hitting *ZAKOCHANA*
Awatar użytkownika
By S8 ESX
#754461
I cant decide ether the 18350 brass or the 18500 SS, been swapping between the two all day. Just want to say a big thanks to Mankos.

You are a gent and a very cleaver man, thank you
Awatar użytkownika
By S8 ESX
#758063
Thought it was time to give an account of using my Mankos mod for nearly a week.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Fantastic, I have been using it every day and cant stop using it. So a BIG thanks to Mankos. If any one is thinking of getting one all I can say is go for it. it is perfect in every way, the button action, the threading, and the look.
Awatar użytkownika
By Wąski
#760363
necia pisze:Ja ze jestem kobietą i matką to poprosze bez kolejki.:-P :mrgreen:

Żebym mógł, ach, choćby i w kolejce... W sumie pośpiechu nie ma, ale jakby co, to ta i owszem! 8)
Awatar użytkownika
By Tomba
#760468
No to mam nowego man_KO_sa :)
Maniuś - jeszcze raz wielkie dzięki. Zrobiłem wszystko tak jak uzgodniliśmy przez telefon i gra muzyka :)

Obrazek

Obrazek

Włącznik jest od Kobry, a rurkę, głowice i dupkę dorobił Marian - stąd nazwa man_KO_s :)
Mod jest na akusa 18500.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2013, 17:03 przez Tomba, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By yuzuanin
#760485
Ostatnio pękł mi baniak w senisisie i musiałem sobie wytoczyć nowy
https://www.dropbox.com/s/odd9y5xkno8tb ... 5%2015.jpg
https://www.dropbox.com/s/zhedy50lvqb9b ... 5%2051.jpg
Senio obiecał pomóc więc pewnie szkiełko niedługo do gienka powróci.
leemac you're lucky, you're with us in this forum
Awatar użytkownika
By analog3
#764457
mankos pisze:A tak prezentuje się Bliss z nowym zasilaniem
Obrazek
Obrazek


Wczoraj widzialem ta wersje na zywo ,ale zdjecia jednak ,nie oddaja w pelni tego efektu -jaki daje to radelko.
Fajnie sie to trzyma w rece i naprawde super wyglada *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By marehel
#764877
boogeyman pisze:Idealne połączenie :)

Tak z ciekawości zapytam :) Czy dorobiona została taka śruba w śrubie, czyli wkręcamy ją zamiast górnego capa a w środku jest nagwintowany otwór, w który wkręcamy genesisa ? Wiem, kombinuję jak koń pod górę :lol:
Albo dorobiony odpowiedni dolny cap parownika ?
Btw. swoją drogą ten pierwszy pomysł nawet mi się podoba i ciekawe czy nasz mistrz mankos mógłby coś takiego dorobić ? :)
Awatar użytkownika
By piehot
#769617
Mankos cz jest jeszcze szansa na jakiegoś modzika w najbliższych 365dniach ?
Awatar użytkownika
By mankos
#769750
Przepraszam najmocniej ale z przyczyn ode mnie niezależnych mam małe opóźnienia.
Wszystkich oczekujących na moje zasilanie przepraszam najmocniej i proszę o cierpliwość.

Dodam że oficjalnej listy nigdy nie było i nie będzie.
Prywatna lista ze strony zamawiającego nie jest wiążąca i w każdej chwili można zrezygnować z zamówienia.
Nowych zamówień nie przyjmuję bo nie będę obiecywał gruszek na wierzbie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By nike21
#769774
jsakic19 pisze:
nike21 pisze:już się nie mogę doczekać swojego modzika :)

Na kiedy masz termin? ;)

Tapatalk 2


na lada dzień :)
Awatar użytkownika
By Rafik77
#769786
mankos pisze:Przepraszam najmocniej ale z przyczyn ode mnie niezależnych mam małe opóźnienia.
Wszystkich oczekujących na moje zasilanie przepraszam najmocniej i proszę o cierpliwość.

Dodam że oficjalnej listy nigdy nie było i nie będzie.
Prywatna lista ze strony zamawiającego nie jest wiążąca i w każdej chwili można zrezygnować z zamówienia.
Nowych zamówień nie przyjmuję bo nie będę obiecywał gruszek na wierzbie.
Pozdrawiam


Spokojenie Mankos, poczekamy.
Twoje zdrowie :beer:
Awatar użytkownika
By kowjack
#769789
Witam.

Kolego Mankos moze by tak jakas prywatna mankosowa rezerwowa bez gwarancyjna zrobic ??? Sam staram sie nagabywac z kazdej mozliwej strony i nijak mi nie wychodzi :-( Moze inaczej , moze koledzy podpowiedza jak odpowiedznio podejsc kolege Mankosa ??? :-) Ktos ma jakis sprawdzony sposob ?????


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Habi
#769790
Jest jeden CIERPLIWOŚĆ.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, 08:49 przez Habi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#769799
Jasno chyba mankos napisał, że na razie musi skończyć zamówione mody.
Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na info.

Wysyłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By kowjack
#769804
Witam.

Dziekuje koledzy , raczej nic innego mi nie pozostalo jak uzbroic sie w cierpliwosc :-( Nie jest to moja mocna strona :-)

Pozdrawiam
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.