EPF
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#767607
Witam wszystkich :-)
Po długich namowach niektórych userów zakładam temat z swoimi drewniakami. :-)
Od dość długiego czasu wykonuje drewniane boxy,mody rzeźbione oraz zdobione wypalankami :-)
Poniżej przedstawię kilka moich prac jakie wykonałem.
W większości boxy wykonane są na konkretne zamówienie pod konkretnego usera :-)
To jedne z pierwszych boxów :-)

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Tutaj pierwsze próby zabawy z wypalarką :-)

ObrazekObrazekObrazek

A to efekty późniejsze moich "zabaw" z wypalarką :-)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#767637







Nakładka na baterie ego




No i pierwsze przeróbki fajek :-)














-- [scalono] N 26 maja 2013 19:39:07 --

Trochę fotki zniekształciło ale coś niecoś widać :-)
Awatar użytkownika
By dariusz_wiek
#767642
ŚWIETNA ROBOTA.
Tylko pogratulować talentu i zdolności manualnych, oraz wyobraźni.
Ta wypalanka wygląda SUPER.
*1st* *1st* *1st*
Awatar użytkownika
By gregbard
#767800
Zawsze podobały mi się robione w pojedynczych egzemplarzach mody, drewno to bardzo wdzięczny i różnorodny materiał, ( i od zawsze zgrzytałem zębami, bo to nie dla mnie) niepowtarzalny. A to połączenie drewna i stali... kiedyś może będę miał, ale bardziej na pokaz, niż do codziennego, ordynarnego wapowania. Gratulacje Akced, robi się coraz ciekawiej.
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#767948
Dzięki za słowa uznania.
Z racji zadawanych pytań na PW odpowiadam że nadal wykonuje te boxy-jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW

A to kolejna fajeczka :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
By admiral271
#769200
W dniu dzisiejszym dotarł do mnie Admiralski Box
Box wykonany w 90% z drewna ,reszta to dodatki ;)
Zasilanie oparte na regulatorze Kis -bez wyświetlacza ;)
Wspaniałą mistrzowska robota, wykonanie zgodnie z moimi wymysłami ;) Jestem zadowolony w 100%
Polecam :D
Dziękuję wykonawcy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#770460
dariusz_wiek pisze:Taki dripek :D :D :D to można zamówić?

Mam trzy sztuki na razie, do własnego użytku :-)
Awatar użytkownika
By ohlers
#770480
Nie mówię nic... :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By kowjack
#770500
Witam.
@AKCEDEMEDIS kolego brak slow , jestem jeszcze pod wrazeniem Twoich prac , gratuluje :-)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#770502
ohlers pisze:Nie mówię nic... :mrgreen: :beer:

Mów kolego mów zawsze fajnie słowa składałes w zdania :-)
Awatar użytkownika
By EQP
#770721
No niestety ale za swierzy jestem na forum zeby na ta stronke sie dos:(
Awatar użytkownika
By mariogd
#770775
EQP pisze:A gdzie takie cudenka moge kupic ?


napisz pw do twórcy tych cudeniek
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#770782
EQP pisze:No niestety ale za swierzy jestem na forum zeby na ta stronke sie dos:(

Napisałem Ci Pw-poczytaj i odpisz :-)
Awatar użytkownika
By Pepuś
#771255
Wielki szacun za to co robisz.Powaliło mnie na ziemię i nie mogę się pozbierać .Cudowne,wszelkie blaszaki na złom!!! Jestem za świeży na bazarek a interesowały by mnie 2 szt. dla mnie i dla żony :(.
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#771275
Pepuś pisze:Wielki szacun za to co robisz.Powaliło mnie na ziemię i nie mogę się pozbierać .Cudowne,wszelkie blaszaki na złom!!! Jestem za świeży na bazarek a interesowały by mnie 2 szt. dla mnie i dla żony :(.

No to pisać PW i odpisywać na Pw i wszystko da sie zrobić :-)
Awatar użytkownika
By ohlers
#771328
Pepuś pisze:Wielki szacun za to co robisz.Powaliło mnie na ziemię i nie mogę się pozbierać .Cudowne,wszelkie blaszaki na złom!!! Jestem za świeży na bazarek a interesowały by mnie 2 szt. dla mnie i dla żony :(.

Pisz PW i się nie bój :mrgreen:
Akced to miły gość, otwarty na propozycje.
Dogadacie się, a i znajomość z Takim Kolegą - bezcenne :D
Awatar użytkownika
By pablo22081
#771880
Wspaniała robota, gratuluję zdolności. Już wiem jaki sobie sprawię prezent na dzień dziecka :D
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#773435
A tutaj coś rustikalnego - mechanik na batke 18500/18490
Miało wygladać na stare i mocno nadszarpniete zębem czasu :-) no i chyba mniej wiecej wyszło wedle założeń.Jak mosiadz jeszcze spatynieje to bedzie juz super wyglądać :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By mir65
#773453
Zazdroszczę Ci talentu prześliczne rzeczy tworzysz :beer:
Awatar użytkownika
By Wąski
#774795
Takich fajek w mojej kolekcji jeszcze nie ma!
Czy ze szlachetnym wrzoścem już próbowałeś walczyć? Niestety, to dosyć drogi i deficytowy surowiec...
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#774866
Wąski pisze:Takich fajek w mojej kolekcji jeszcze nie ma!
Czy ze szlachetnym wrzoścem już próbowałeś walczyć? Niestety, to dosyć drogi i deficytowy surowiec...

Właśnie ze względu na to że jest to drogi materiał to nie eksperymentuje na nim-pobawię się na machoniu -jak nabiorę wprawy to może sie pobawie z wrzoścem
Awatar użytkownika
By krzycho.p9
#775486
Około pótora roku namawiałem kolege by stworzył ten wątek :mrgreen:
W końcu uległ :wink:
Teraz wszyscy userzy mogą popatrzeć co tworzy kolega AKCEDEMEDIS :D
Cieszę się że uległes naporowi.
Coraz ciekawiej widze się dzieje w Twojej drewutni :-P
Jak to mówią hamerykanie Good Job *GOOD*
Pozdrawiam i życzę wielu pomysłów :D
Fajnie mi się kojarzą połaczenia drewna z metalem IMO :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Pepuś
#776091
Dziś 2 chinole poszły na długi odpoczynek do szafki :D .Dzięki koledze Akcedemedisowi :D . Rustykalny mod prezentowany wyżej jest już w moim posiadaniu :D .Wczoraj na forum widziałem już jego foty,ale to co zobaczyłem po wyjęciu z koperty usatysfakcjonowało mnie w 200%.Szacun dla Akceda bo chłop wie co robi !!! Bez ściemy i zbędnego gadania zrobił mod o jaki mi chodziło.Ktoś kto nie trzymał w dłoni drewniaka, nigdy nie dowie się co stracił.Akced dzięki !!! Czekam teraz na mod dla żony.Dokładam punkt do reputacji i :beer:
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#776410
Pepuś - cieszę sie niezmiernie że sie podoba i spełnia twoje oczekiwania co do stawianych wymagań względem "starości"
A to możesz pokazać jutro żonie- mam nadzieje że to co przysłales na fotach przypomina tak jak mówiłem choć w 80% to co jest wypalone na boxe :-)








Mam nadzieje że się jej bedzie podobało :-)
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#777719
TheArt pisze:Napisz ile trzeba dac za takie cudo.

Cena uzalężniona jest od tego czy jest rzeźbiony czy wypalany-czy z regulacją napiecia czy mechanik. Na pw masz info
Awatar użytkownika
By Pepuś
#778044
AKCEDEMEDIS pisze:A tutaj coś rustikalnego - mechanik na batke 18500/18490
Miało wygladać na stare i mocno nadszarpniete zębem czasu :-) no i chyba mniej wiecej wyszło wedle założeń.Jak mosiadz jeszcze spatynieje to bedzie juz super wyglądać :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dziś dotarł do tego moda Storm Rider 2.1 :) .Taki zestaw jak dla mnie działa i wygląda powalająco *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#778120
Pepuś pisze:Dziś dotarł do tego moda Storm Rider 2.1 :) .Taki zestaw jak dla mnie działa i wygląda powalająco *SMOKEKING*

To jakieś fotki z tym Storm Riderem poproszę :-) -jutro żona niech molestuje listonosza :-)
By Amnelka
#778124
Akcedemedis Twoje mody są rewelacyjne:) Jak pisałem na PW - jestem pod wrażeniem talentu i chęci na robienie takich rzeczy.

Jak uciułam kaskę, to się odezwę na pw z zamówieniem.
Jakbyś miał nowe fotki to wrzucaj!!
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#778659
Dostałem wczoraj fotki mojego boxa od kolegi roudee-szczęka mi spadła jak zobaczyłem profesjonalnie zrobione zdjęcia. Za pozwoleniem autora pozwoliłem sobie je tu umieścić.
Dzieki za fotki-profesjonalna robota-wielki szacun-szkoda że ja takich fotek nie potrafie robić bo box wygląda całkiem inaczej niż na moich paskudnych fotach :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By kaczku7
#778689
box wygląda całkiem inaczej niż na moich paskudnych fotach

Potwierdzam, wygląda ohoho i jeszcze trochę lepiej :D . Wykonanie jak dla mnie to mistrzostwo.
Olbrzymia (chyba za małe słowo) dbałość o detale (choćby klapka na magnesach, wykończenie przycisku itp. itd.).
A najważniejsze że jest jeden jedyny w swoim rodzaju.

Radzę się nie zastanawiać, bo pózniej będzie biadolenie że trzeba czekać 2 lata w kolejce. :lol:

Fotka tel. więc jakość nie za bardzo. Wszystkich obrońców praw zwierząt informuję: Mój kot jest wolny od nałogu :lol:
Obrazek
By Gold e-cigar
#778878
AKCEDEMEDIS pisze:A tutaj coś rustikalnego - mechanik na batke 18500/18490
Miało wygladać na stare i mocno nadszarpniete zębem czasu :-) no i chyba mniej wiecej wyszło wedle założeń.Jak mosiadz jeszcze spatynieje to bedzie juz super wyglądać :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




dziś "drewniak" był u nas w sklepie , baaardzo dobra robota
Pozdrawiam twórce jak i Pepusia :mrgreen:

*SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By AKCEDEMEDIS
#779049
kaczku7 pisze:
box wygląda całkiem inaczej niż na moich paskudnych fotach

Potwierdzam, wygląda ohoho i jeszcze trochę lepiej :D . Wykonanie jak dla mnie to mistrzostwo.
Olbrzymia (chyba za małe słowo) dbałość o detale (choćby klapka na magnesach, wykończenie przycisku itp. itd.).
A najważniejsze że jest jeden jedyny w swoim rodzaju.

Radzę się nie zastanawiać, bo pózniej będzie biadolenie że trzeba czekać 2 lata w kolejce. :lol:

Fotka tel. więc jakość nie za bardzo. Wszystkich obrońców praw zwierząt informuję: Mój kot jest wolny od nałogu :lol:
Obrazek

Super fotka widzę nawet małe podobieństwo :-)
By Pilot353
#779055
No ja w minie kota widzę jedno słowo "Idiot" Sorki za off topa. :)
By Amnelka
#779092
Pragnę zapytać o radę:)
Te mody są cudne, jak już pisałem, ale jak ocena działania? v2, odzyskać kasę i zamówić ręczną i obłędna robotę Akademedenisa? wysyłce)
2 oddać v2, odzyskać kasę i zamówić ręczną i obłędna robotę Akademedenisa? (Jeśli przekrecilem to proszę o wybaczenie, pisze z telefonu:p)
Nie ukrywam że skłaniam się ku drugiej opcji.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.