EPF
By Squel
#727621
Najnowsze dzieło Witchers-mods Parva.
Mod jest zasialny bateriami 14500. Całość wykonana jest z KO, długość moda to 84mm

Obrazek

Możliwość regulacji pinu plus i minus. Gwint regulacji pinu plus metalowy obsadzony w tworzywie, styk przycisku - wewnętrzny trzpień suwny, dokręcanie baterii - guma, ilość otworów zabezpieczających 4.

Obrazek

Obrazek

Mod został zaprojektowany tak aby tworzył hybrydę z Cyklonem, po odkręceniu górnego capa z gwintem 510 dokręcamy w jego miejsce Cyclona.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z tego co wiem docelowo mod będzie polerowany tak aby idealnie komponował się z Cyclonem.
A tutaj kilka zdjęć z innymi modami zasilanymi akusami 14500.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całość wykonana bardzo starannie, jest to jeden z fajniejszych modów jaki wpadł mi w ręce.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#727623
A gdziesz to cudo nabyć można i za ile? I czy jest wersja na 18650?
By Sagerrak
#727626
Szaddam pisze:A gdziesz to cudo nabyć można i za ile? I czy jest wersja na 18650?


Wersja na 18650 to już zupełnie inny MOD. Ten jest stworzony pod cycka. Zapytałeś pochopnie, to jakby pytać "czy będzie Vamo pod 14500" :).

Robota świetna, czekam na dalsze info "gdzie/kiedy" bo chyba zacznę schodzić z masy i rozmiaru MODów :).
Awatar użytkownika
By boogeyman
#727630
Sagerrak pisze:
Szaddam pisze:A gdziesz to cudo nabyć można i za ile? I czy jest wersja na 18650?


Wersja na 18650 to już zupełnie inny MOD. Ten jest stworzony pod cycka. Zapytałeś pochopnie, to jakby pytać "czy będzie Vamo pod 14500" :).

Robota świetna, czekam na dalsze info "gdzie/kiedy" bo chyba zacznę schodzić z masy i rozmiaru MODów :).


Były też cycki 20 i 22mm ;) Tak więc pytanie o 18650 jest jak najbardziej uzasadnione :)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#727634
Przepraszam, lecz w temacie modów zielonym jako szczypiorek. Myślałem, że Parva to model jest, i nie ma tu ograniczeń dotyczących wielkości ... a tylko konstrukcja, producent i design jest istotny :)
By Sagerrak
#727636
boogeyman pisze:
Sagerrak pisze:
Szaddam pisze:A gdziesz to cudo nabyć można i za ile? I czy jest wersja na 18650?


Wersja na 18650 to już zupełnie inny MOD. Ten jest stworzony pod cycka. Zapytałeś pochopnie, to jakby pytać "czy będzie Vamo pod 14500" :).

Robota świetna, czekam na dalsze info "gdzie/kiedy" bo chyba zacznę schodzić z masy i rozmiaru MODów :).


Były też cycki 20 i 22mm ;) Tak więc pytanie o 18650 jest jak najbardziej uzasadnione :)



Nadal się nie zgodzę, cycki większe są po prostu... inne (jeden lubi drugi nie - celowo ma to tak brzmieć). Dla mnie różnica w rozmiarze 14500 a 18650 kwalifikuje MODa jako zupełnie innego, a nie kolejną wersję.
Pod 18650 mamy Uranosa od Witchersów... i tyle :)
By Squel
#727660
Nie wiem czy jest projekt żeby zrobić tego moda pod akusy 18650.
Jeśli chodzi o możliwość zakupu to pewnie trzeba by zwrócić się do twórcy z zapytaniem (WITCHERS-MODS)
Awatar użytkownika
By Lutor
#727663
Świetne rozwiązanie, kilka miesięcy temu giantx proponował gerard88 taki pomysł pod sturma i gtanka, by połączył ich w hybrydę, teraz przynajmniej użytkownicy cyclona będą zadowoleni, zaczynam żałować, że już nie posiadam cyclona. Bardzo dobry pomysł, zasilań pod 14 jak na lekarstwo na rynku.
Awatar użytkownika
By eser
#727680
Już od kilku miesięcy używam hybrydy Cyca 22 na baterie 18650. Wykorzystałem dodatkową rurę USZ Kobry V1 i przycisk 3xM epalacza. Całość bez dripa 13 cm., czyli wysokość Wacka :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.