EPF
Awatar użytkownika
By rafalek
#695625
Planuje podróż do Wietnamu, zastanawia mnie jaki stosunek do epapierosów mają przewoźnicy. Prawdopodobnie lecieć będę Lufthansą albo Vietnam Airlines. Podobno w Lufthansie, epapierosy są zabronione, o Vietnam Airlines nie mogę znaleźć informacji.
Zakładam z góry, że w samolocie sobie nie popykam, ale chciałbym swój sprzęt do bagażu podręcznego schować(żeby móc pokurzyć sobie na lotnisku i podczas przesiadki).
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest przy odprawie(lotnisko Chopina w Warszawie)? Puszczą czy nie? Nie wiem jak z epapierosem(na tą okazję kupie sobie jakieś Ego, zeby nie prowokować), ale z liquidem może być problem. Bardzo interesuje mnie jak to wygląda w praktyce.
Awatar użytkownika
By Foroset
#695735
buteleczki do 10 ml zazwyczaj można przewozić nawet w podręcznym. Epapierosa rozkręcasz na części i rozmieszasz w różnych miejscach bagażu. Nie powinno być wiekszego problemu :).
Awatar użytkownika
By DRAgon
#695868
Rozumiem problem, samo ostatnio miałem kilka przelotów i przed tym dużo czytałem, a i tak podszedłem z niepokojem do tego. Może więc to Cię uspokoi:

- Na Chopina doczepili się tylko do kartków, bo im na pociski ( :lol: !) wyglądały. Wyjęcie i pokazanie (wytłumaczenie) załatwiło problem.
- Wtedy też (na Chopina) wyjąłem akku z zasilania i włożyłem do koszyczka na taśmociągu. Później już to olewałem, tylko blokowałem output.
- W ryanair jest zakaz wapienia (twierdzą, że uruchomi to czujniki). Mają własne do kupienia (bezdymne), jakieś 10e. Chuchanie w rękaw ze znajomymi w okolicy, a później toaleta załatwiły problem. W wizzair nawet już nie pytałem (za krótki lot).
- Z rozsądku zabrałem tylko liquinator z kartkami (zamiast DIDa), ProVari, 4x 18650, ładowarkę, miałem też "kartopunchera" - nikt się nie doczepił. LQ poleciały 2x 50ml + 1x 10ml (w woreczku strunowym). Całość spakowana do jednego piterka w podręcznym, w miarę na wierzchu, aby można było wyjąć i okazać.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.