EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By maczo007
#691706
Obrazek

Witam, posiadam clearomizer jak wyżej. Zalałem nowym liquidem blue mist- smak okazał się nie tym, czego szukałem :| Postanowiłem więc umyć clearomizer: płukałem go gorącą i zimną wodą. Dokładnie wyczyściłem pod ciśnieniem grzałkę jak i obudowę clearomizera. Potem osuszyłem suszarką. Efekt? Na innym liquidzie dymi jak wcześniej. Tylko smak- zmienił się na taki, jak fabrycznie nowej grzałki - impregnatu czy innej substancji w której są knoty. No dobra, stwierdziłem, że trochę powapuje i minie. Co się okazało- mijają 3h, licznik buchów od momentu czyszczenia przekroczył 300 a smak ten sam.

Podłaczyłem inną grzałke z zestawu- to samo. Przed tym opaliłem knoty nad zapalniczką. Smak - identyczny co wcześniej. Miałem już kiedyś taką sytuację z CE5+, jakąkolwiek grzałkę bym nie włożył - było czuć ten sam smak. Tylko teraz sytuacja jest inna- wkręcam fabrycznie nowe grzałki.

Na początku mowa o 1.8 ohm, następnie próbowałem 2.4. Czego to może być przyczyna? Próbowałem już innych liquidów - to samo. Za dużo z tym zabawy a nie chcę wracać do *SMOKEKING*

Bateria to jakiś chińczyk z wyświetlaczem- napiecie w granicach 4.0

Pozdro
Awatar użytkownika
By pol
#691718
maczo007 pisze:...Postanowiłem więc umyć clearomizer: płukałem go gorącą i zimną wodą. Dokładnie wyczyściłem pod ciśnieniem grzałkę jak i obudowę clearomizera. Potem osuszyłem suszarką. ...

Duże to ciśnienie było? z 8 atmosfer?
Żarty czynisz?

Ugotuj zupę z nowej grzałki.
sznur-i-higiena-t37901.html
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.