EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#625999
janek3061 pisze:Dokładnie. Mnie oczywiście ktoś pominął przy procesie kopiuj wklej:/


Przecież nie ma to znaczenia, czy będziesz na pozycji nr.1, czy 101. Wszystkie sztuki są robione w tym samym czasie.

gerard88 pisze:wszystkie sztuki z obu list, będą robione w tym samym czasie
Awatar użytkownika
By quios
#626002
Ale można by tego nie zauważyć i potem się nie doczekać... No chyba że ktoś lubi co chwilę na listę patrzyć i ekscytować się swoją na niej obecnością ;)
By keruj_jp
#626003
Nie trzeba się od razu ekscytować ale wypadałoby po wpisaniu się na listę sprawdzic jakiego babloa się popełniło :-P
:lol: :lol: :lol: :lol:
By mikers
#626272
Ja poczekam na rozmiar 22 chyba że to jest jedna i ta sama lista ?
Awatar użytkownika
By Giant
#627036
mikers pisze:Ja poczekam na rozmiar 22 chyba że to jest jedna i ta sama lista ?

To nie jest jedna i tam sama lista. Z tego co Gerard pisał na 22 sobie poczekamy.

Gerard lista zamknieta ? Wnioskuję że wprowadzone zmiany dobrze się sprawdzają ?! :P
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#627103
Pandora ma 18mm czy 20mm ?
By mikers
#627106
szczuro pisze:srednica 18mm
wysokosc 43mm (bez ustnika)
material - stainless steel
zlacze 510

Awatar użytkownika
By gerard88
#627124
Giant pisze:
Gerard lista zamknieta ? Wnioskuję że wprowadzone zmiany dobrze się sprawdzają ?! :P


zostało mi zaimplementowanie rurki szklanej. Do tej pory używałem innej. Teraz czekam na kilka rurek testowych aby osadzić je w obudowie.
Jeśli cokolwiek byłoby nie tak to będzie można tą rurkę usunąć (wyciągnąć) i zostanie nam otwór o średnicy 4mm. Jednak do tej pory rurka od dozownika jakiegoś płynu, którą użyłem sprawuje się nienagannie.


EDIT:

Tak będzie wyglądał dół zbiornika. Na krawędziach zatrzyma się rurka szklana a w tą "fosę" wejdzie knot:
Obrazek

Obrazek
Dzięki tej "fosie" rurka nie będzie blokowała liquidu aby dostał się swobodnie do rurki.

a to wersja z konektorem 510:

Obrazek
Awatar użytkownika
By utak3r
#628346
A można zamiast SMv2 zamówić samą nową górę? I jeśli tak, to za ile?
Awatar użytkownika
By janek3061
#628354
utak3r pisze:A można zamiast SMv2 zamówić samą nową górę? I jeśli tak, to za ile?

Gdzieś tam gerard pisał ostatnio ze będzie można i ceny jeszcze nie zna
Awatar użytkownika
By gerard88
#628374
Zrobie listę na tą górną część. Jest tylko jedno ale "gwint". W jednej serii tokarz powiedział że była mała zmiana i ta zmiana może spowodować że może nie pasować. Pogadam z tokarzem i zapytam sie jak to rozwiązać. Możliwe że będę potrzebował waszych sztuk żeby pod nie dorobić górę.
Dowiem sie i dam wam znać.
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#628378
gerard88 pisze:Możliwe że będę potrzebował waszych sztuk żeby pod nie dorobić górę.
Dowiem sie i dam wam znać.


Jakby to było potrzebne to mogę Ci podesłać swojego. No problemo :)
Awatar użytkownika
By Staff
#628413
A jeśli chodzi o ostatnią partię SM, to ja też chętnie pomogę przesyłając swój egzemplarz 8)
Awatar użytkownika
By janek3061
#628464
Czy wiadomo już pi razy drzwi kiedy zakończy się produkcja i bedą wysyłane zestawy SM2 + pandora? Miesiąc, wiecej? (Chcę sobie rozplanować wydatki)
Awatar użytkownika
By gerard88
#629514
Z uwagi na ilość zamówień tu i na innych forach, razem z tokarzem rozważamy możliwość zrobienia modów partiami. Czyli co 2 miesiące partia po 100 sztuk PANDORY i SMv2. To nie jest jeszcze 100% informacja :?


Dzięki uprzejmości kolegi z naszego forum (eSteRooO), otrzymałem szklane rurki:
Obrazek

Prosta koncepcja: Szklana rurka o wymiarach zew. 4mm i wew. 2,6mm. (większa się nie zmieści) Do środka wchodzi knot i wystaje poniżej krawędzi rurki szklanej. dalej wchodzi w "fosę" skąd będzie nasączany :)
Awatar użytkownika
By Giant
#629748
Niech lepiej tokarz zatrudni z 2 pomocników... 2 miechy oczekiwania na to cudo (jestem zapisany pod 41 więc może się uda). Niektórzy będą czekać pół roku ;(
Awatar użytkownika
By Giant
#641023
Co tam w trawie piszczy Gerardzie ? :P Buchasz już coś na tym zestawiku ? Tokarz już kręci modziki ? :D
Awatar użytkownika
By janek3061
#647089
Giant pisze:Co tam w trawie piszczy Gerardzie ? :P Buchasz już coś na tym zestawiku ? Tokarz już kręci modziki ? :D


Podłączam się do pytania: jak idą prace? :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#647124
w połowie miesiąca będzie filmik i więcej fotek. Teraz czekam na ostateczną wersje. Kosmetyczne korekty :)
Awatar użytkownika
By Killmister13
#665448
no i połowa miesiąca ;) dawaj jakieś słit-focie :D
Awatar użytkownika
By Blair
#679343
gerard88 pisze:W przyszłym tygodniu :)
Niestety jest opóźnienie......


No i jak idą prace gerard88 :)?
Awatar użytkownika
By gerard88
#679395
już za chwilkę będę miał 3 różne górne kapy. Chcę zobaczyć jak będzie wyglądała PANDORA z SMv2 z innymi wzorami. Przez to jest małe opóźnienie.
Awatar użytkownika
By Tomba
#687583
Wygląda rewelacyjnie.
szperaczz pisze:Konektor 510 przedłuża konstrukcję :?

No a jak to sobie wyobrażałeś?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#687587
Tomba pisze:Wygląda rewelacyjnie.
szperaczz pisze:Konektor 510 przedłuża konstrukcję :?

No a jak to sobie wyobrażałeś?

Tak jak w odysie, że będzie albo dedykowany, albo 510. Takie rozwiązanie mi się nie podoba :?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Tomba
#687596
szperaczz pisze:Tak jak w odysie, że będzie albo dedykowany, albo 510. Takie rozwiązanie mi się nie podoba :?

No fakt.
Awatar użytkownika
By vincek
#687622
STURM jako element hybrydy, to jest to! :D A sama hybryda - rewelacja :)
Awatar użytkownika
By daras25
#687626
Jest jeszcze jedna rzecz o której nikt chyba nie wspomniał .
Dzięki rurce w której będzie osadzony knot będą łatwiejsze setup-y bo rurka będzie jednocześnie izolatorem , oczywiście należy podnieść knot żeby nie dotykał dna baniaka :wink:
Ostatnio zmieniony 06 mar 2013, 21:46 przez daras25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gerard88
#687683



daras25 pisze:Jest jeszcze jedna rzecz o której nikt chyba nie wspomniał .
Dzięki rurce w której będzie osadzony knot będą łatwiejsze setup-y bo rurka będzie jednocześnie izolatorem , oczywiścienakeży podnieść też knot żeby nie dotykał dna baniaka :wink:


lepiej jest jak knot wchodzi do kanału i wystaje z rurki (lepsze nasączenie), dlatego dolną część trzeba dobrze zoksydować.

Trochę dymienia :)
Awatar użytkownika
By Giant
#687703
gerard88 pisze:Trochę dymienia :)


Pod koniec już prawie, prawie coś powiedziałeś :P

Kiedy tak pi razy drzwi ludzie z naszej listy mogą się spodziewać puszek Pandory ?!
Awatar użytkownika
By gerard88
#687714
Kiedyś nagrałem filmik w którym się rozgadałem, ale jak usłyszałem swój głos to stwierdziłem że lepiej dla dobra społeczeństwa nie będę nic gadał :D

Tokarz skończył robić 100 sztuk SMv2 i w tej chwili trzaska PANDORY.
Lista jest na trzech forach więc będę musiał te 100 szt SMv2 i PANDOR rozłożyć proporcjonalnie. Zaraz po pierwszej serii będzie toczone kolejne 200 sztuk - jednakże za drugim razem produkcja pójdzie znacznie szybciej :)
Awatar użytkownika
By Giant
#687730
gerard88 pisze:Kiedyś nagrałem filmik w którym się rozgadałem, ale jak usłyszałem swój głos to stwierdziłem że lepiej dla dobra społeczeństwa nie będę nic gadał :D

Tokarz skończył robić 100 sztuk SMv2 i w tej chwili trzaska PANDORY.
Lista jest na trzech forach więc będę musiał te 100 szt SMv2 i PANDOR rozłożyć proporcjonalnie. Zaraz po pierwszej serii będzie toczone kolejne 200 sztuk - jednakże za drugim razem produkcja pójdzie znacznie szybciej :)


Nie wiem czemu, ale myślałem że na 2 forach. Czyli się nie załapię na pierwszą serie *MUR* *MUR*
Awatar użytkownika
By szperaczz
#687731
Czyli konektor 510 będzie nakladka na pandore?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By daras25
#687738
gerard88 pisze:Lista jest na trzech forach więc będę musiał te 100 szt SMv2 i PANDOR rozłożyć proporcjonalnie.

Nie zapomnij o Vapist :mrgreen:
Awatar użytkownika
By gerard88
#687754
szperaczz pisze:Czyli konektor 510 będzie nakladka na pandore?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2


w cenie zestawu :)



daras25 pisze:
gerard88 pisze:Lista jest na trzech forach więc będę musiał te 100 szt SMv2 i PANDOR rozłożyć proporcjonalnie.

Nie zapomnij o Vapist :mrgreen:


tam nie ma listy, ale zapewne ci sami użytkownicy są na VW :wink:
Awatar użytkownika
By szperaczz
#687756
Możesz wrzucić fotki konektora, jak to jest łączone?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By gerard88
#687763
szperaczz pisze:Możesz wrzucić fotki konektora, jak to jest łączone?

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2


jeszcze chwilka

EDIT:

pin mosiężny na konektor
Obrazek
Obrazek

i wersja na hybrydę
Obrazek
Awatar użytkownika
By daras25
#687818
gerard88 pisze:
daras25 pisze:
gerard88 pisze:Lista jest na trzech forach więc będę musiał te 100 szt SMv2 i PANDOR rozłożyć proporcjonalnie.

Nie zapomnij o Vapist :mrgreen:


tam nie ma listy, ale zapewne ci sami użytkownicy są na VW :wink:

Niedawno Ci gratulowaliśmy z tego powodu a Ty gerard już zapomniałeś :?: :wink:
http://www.vapistsvapourizers.co.uk/
Awatar użytkownika
By Tomba
#687823
@ gerard88 - tak mi się podoba Twój parownik, że teraz dopiero żałuję, że puściłem uranosa (kurcze, on by pasił :()
Ale spoko. Sporo osób nie da sobie rady z meshem :mrgreen: wiec pewno coś dorwę na bazarku :)
Awatar użytkownika
By gerard88
#687831
daras25 pisze:Nie zapomnij o Vapist :mrgreen:


ano fakt ;) jednakże sklepy są na szarym końcu oczekujących.


Tomba pisze:@ gerard88 - tak mi się podoba Twój parownik, że teraz dopiero żałuję, że puściłem uranosa (kurcze, on by pasił :()
Ale spoko. Sporo osób nie da sobie rady z meshem :mrgreen: wiec pewno coś dorwę na bazarku :)


z konektorem 510 usadowisz Pandorkę na czym będziesz chciał :)

PS
Myślałem że jak bedzie konektor to większość sobie odpuści SMv2..... byłem jednak w błędzie i teraz są tego konsekwencje - czas oczekiwania :?
Awatar użytkownika
By saradonin
#687994
gerard88 pisze:[ciach]PS
Myślałem że jak bedzie konektor to większość sobie odpuści SMv2..... byłem jednak w błędzie i teraz są tego konsekwencje - czas oczekiwania :?
Fajnie pomyślana przejściówka (prosta i bez pierdół), ale jak pokazałeś już jakiś czas temu foty prototypu z SM, to w komplecie całość jest i krótsza i elegancko spasowana, a estetyka w tej działce okazuje się bardzo pożądana, no i stąd popyt ;)
Awatar użytkownika
By gerard88
#688000
tu podziękowania dla kolegi @sator75, dzięki niemu w SMv2 i Pandorze są mosiężne piny dodatnie :) i również dla @eSteRooO który przysłał mi próbki szklanych rurek :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.